Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 123859 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #75
Spoiler (pokaż/ukryj)
^xD

a tak serio to
Spoiler (pokaż/ukryj)

koło 150cm wzrostu, flat chest (no bo kot z cycem? a fe), duże oczy: złote lub złoto-brązowe... takie no kocie xD
W sumie tak jak na obrazkach reszta

Odp: Imagination
Odpowiedź #76
Spoiler (pokaż/ukryj)
W sumie tak też, ale to obraźliwe

A meaningless person, jak powiedziała Marisa. Brzydkie to jak cholera, deptałbym.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2013, 18:38:39 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Imagination
Odpowiedź #77
O to to. Wtf skrzyżowanie człowieka z kotem. Nie tuliłabym.
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #78
Dejm, za dużo grzebania by było bym wyszperał wszystkie obrazki z nią które aprobuję, więc będę musiał poprzestać na przykładach z mojej głowy. W każdym razie moją ulubioną cechą Czenki jest jej sukienka - normalnie prosta i okrutnie urocza, ale i można ją podrasować zarówno w stronę badassowości jak i podkreślenia jej dziewczęcości (mniej lub bardziej odsłaniająco, często ku mojej radości przejawia się motyw qipao). Ogony i cat ears jako typowe moe dodatki sprawdzają sie na niej świetnie (aczkolwiek i tu można przy odrobinie improwizacji zrobić z niej groźną nekomatę). Tylko kapelusz średnio mi się podoba, ale dopełnia całości.

Badass:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Adorable:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Ewentualnie to, kreska jest jaka jest, ale ten design bikini *_*: http://i48.tinypic.com/35izvj9.jpg
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2013, 00:23:13 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Imagination
Odpowiedź #79
Spoiler (pokaż/ukryj)

Pewnie nie będę tutaj zbyt oryginalny, ale Chen wyobrażam sobie jako małą dziewczynę (własciwie dziewczynkę) o bardzo niewielkich piersiach (nie aż flat, ale niewiele jej brakuje).
Lubię wyobrażać ją sobie jak fandom ma w zwyczaju, czyli jako miłą, słodką, figlarną, niewinną, ale wiem,że kanonicznie może być całkiem groźna i niefajna dla ludzi...

Odp: Imagination
Odpowiedź #80
To jest Rin.

EDIT: *sprawdza wszędzie gdzie się da*
O mój boże... mógłbym przysiąc, że ten obrazek jeszcze 2-3 lata temu był otagowany jako Rin Kaenbyou...

Also:
Dozwolone są 3 grafiki per post
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 23:41:10 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

Odp: Imagination
Odpowiedź #81
^ bo to JEST Rin...no chyba, że to Chen, przebrana za Rin, ale wątpię. Zresztą nie ma kolczyka w uchu, więc jeśli to Chen to trochę nie-chenowa.

Jeśli chodzi o moje wyobrażenie Chen to...nie mam wyobrażenia, bo nigdy właściwie nie zaprzątałem sobie nią głowy. Ot, nekomata w chińskim ubranku, takie małe cuś plączące się pod nogami. Dużo kociego uroku i tyle. Jakbym miał podać obrazek to bym podał...video od Touhou Kinemakan - 幻想郷音頭. Mniej więcej tak sobie ją wyobrażam.

Odp: Imagination
Odpowiedź #82
Orin w "ludzkiej" formie nie ma ogonów ;< To jest Chen... (poza tym, Orin ma inne włosy) ... Ewentualnie to jakiś randomly cat-girl

Cóż, u mnie to wygląda tak jak to opisał Smoku. Praktycznie tak samo.
Chen jest dla mnie ciut nieciekawą postacią więc nie chce mi się o niej rozpisać nawet na tyle, by opowiedzieć całkiem własnymi słowami.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2013, 01:20:13 przez Raion

Odp: Imagination
Odpowiedź #83
Może to hybryda w takim razie. Bo kiecka jest orinowa, wydaje mi się też, że jeśli któraś miałaby mieć takie cycki to prędzej Orin niż Chen. Dwa ogony z kolei sugerują Chen (przynajmniej z SWR i PMiSS). I tak jak wspomniałem brak kolczyka, dziury po nim jakoś też nie widzę. Well, nie-wiadomo-co-to.

Odp: Imagination
Odpowiedź #84
Brawo, Critz. Takie wyobrażenie, że nikt nie jest pewien o jaką postać chodzi.

Odp: Imagination
Odpowiedź #85
W wielkim skrócie:
Chen


Odp: Imagination
Odpowiedź #86
Orin w "ludzkiej" formie nie ma ogonów ;<

Szkoda, że 99% artystów rysuje ją z ogonami XD

Odp: Imagination
Odpowiedź #87
No niestety, ubolewam nad tym faktem ;\

Odp: Imagination
Odpowiedź #88
Wszyscy na pokład, rozbieramy analizujemy pannę...

Chiyuri Kitashirakawa

Odp: Imagination
Odpowiedź #89
Kojarzę ją tylko stąd praktycznie:
Touhou Soccer 2: Yumemi and Chiyuri's Fantasy Combine
Więc jak dla mnie wygląda dokładnie tak jak tu