Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 123570 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #45
Zapomniałeś o butach na koturnie i wachlarzu. WSTYD!
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Imagination
Odpowiedź #46
Zapomniałeś o butach na koturnie i wachlarzu. WSTYD!

Nie zdążyłem sobie tego jeszcze wyobrazić.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #47
Masz słabą kartę graficzną i nie nadąża z ładowaniem tekstur :<

Odp: Imagination
Odpowiedź #48
Ok, Wercikopter mnie przekonał :V

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Imagination
Odpowiedź #49
no więc tak. Szczupła, wysoka (160-165), z krótkimi, czarnymi, lekko falowanymi włosami. Ma czerwone oczy, ładne, długie (znaczy nie do przesady) nogi. Oczywiście ma czerwone buty i czapkę Tengu. Wyobrażam ją sobie z aparatem przewieszonym przez ramię (ewentualnie w ręku). Chyba najważniejsze rzeczy wypisałam.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #50
Dokładnie tak jak w tej pv:
【東方PV】 「INFINITE WORLD」 【SOUND HOLIC】

O opis lepszy się nie postaram, ponieważ wyobrażam sobie tę postać całkowicie identycznie jak w tej pv.

Odp: Imagination
Odpowiedź #51
Jak dla mnie Aya powinna być wyższą (tak 1.7-1.8m) i smukłą panienką, cyc B. Czapeczka tengu z SWR i geta na wysokim koturnie - bezsprzecznie obowiązkowe akcesoria.
O, w sumie z PV Raiona się zgodzę, acz oczy dałabym jej mniej skośne.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Imagination
Odpowiedź #52
Po spłyceniu postaci do samego wyglądu, temat tak trochę stracił na wartości w moich oczach, szczególnie, że większość postaci ma już pełno artów i w miarę jednolitą wizję można dla większość przedstawić... trochę może ciekawiej będzie przy postaciach z PC-98, czy takich jak np. Youki, na razie tak... średnio... wolałbym coś wrzucić do RPT, ale aktualnie musiałby kto bumpnąć temat.

Jeśli chodzi o Ayę, to w sumie jakichś dużych różnić nie ma wobec powyższych tzn. wzrost ok. 170cm, ale na koturnach, smukła, miseczka B, włosy króczoczarne niezbyt długie, tak do ramion, czerwone oczy, uszy lekko szpiczaste, które jednak da się schować pod włosami, czarne krucze skrzydła w większości przypadków, czerwone geta na jednym koturnie, czerwony czepek tengu z białymi pomponami (ilość zależnie od reszty stroju), reszta stroju zależnie od sytuacji, dodatkowo lustrzanka i/lub notes w ręku, nieodłączny uśmiech na twarzy.
Spoiler (pokaż/ukryj)



PS. nie ma to jak brak RAM podczas pisania wiadomości...
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 03:31:37 przez h-collector


Odp: Imagination
Odpowiedź #53
Spoiler (pokaż/ukryj)

Spoiler (pokaż/ukryj)

Spoiler (pokaż/ukryj)

Dla mnie Aya to symbol hiperaktywności, odwagi (tylko w pewnym sensie... wie kiedy uciekać), szybkości i wesołości nieprzerwanej przez absolutnie nic.
Jesli chodzi o wygląd, zawsze wyobrażałem ja sobie jako raczej nieco wysoką dziewczynę, dajmy na to, tak 1,7 m- 1,75m. Długie ładne nogi, piersi rozmiarów "średnich" (B, C. Bardziej w stronę C), ale już np większych od Alice troszeczkę. Wygląda wysportowanie i nie dba specjalnie o wygląd, mimo to pozostając ładną.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 08:32:55 przez Smoku

Odp: Imagination
Odpowiedź #54
Spoiler (pokaż/ukryj)

Ten obrazek oprócz mimiki twarzy dokładnie pokazuje jak sobie wyobrażam Ayę od zewnątrz.
O wiele bardziej lubie ją w stroju z MoF'a.
Jak dla mnie powinna być cały czas radosna i uśmiechnięta, ale nie mogłem znaleźć żadnej grafiki która by mi się podobała.
Rucham psa jak sra

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #55
Aya, wesoły wiatr podnoszący sukienki małych dziewczynek.
Wspaniała i cudowna jak skarbiec pełen drogocennych skrzynek.
Na jej widok staje mi... serce >.>'
I do przytulenia wyciągają się ręce.

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #56
To, co Malu plus...

Aya, wesoły wiatr podnoszący sukienki małych dziewczynek.

Moje wyobrażenie Ayi równa się mniej więcej temu:
Spoiler (pokaż/ukryj)

--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------

a teraz czas na mój wall of text, bo kolejną dziewczynką jest:

Byakuren Hijiri

Nie no dobra, Critzem nie jestem, ściany nie będzie.
Ale...

...jeśli chodzi o panienkę Hijiri*, to myślę, że wyobrażenia co do jej wyglądu będą względnie jednakowe a przynajmniej podobne. Jeśli chodzi o mnie, to wyobrażam sobie ją jako tysiącletnią kobietę (!) w wieku około 26-28-letnim z urodą odpowiadającą zdrowej i zadbanej pani przed trzydziestką (a więc w kwiecie wieku, można by rzec - wiek idealny do...no, do odkrywania i czerpania z życia tego, co najlepsze xD). Brązowe długie włosy, z (ech) fioletowymi lub bordowymi refleksami w górnej części (farbuje w zależności od humoru, w końcu to kobieta :3). Radosne i mądre oczy, pełne, ale nie za bardzo usta, często uśmiechnięte, bardziej okrągła niż pociągła twarz. Ręce szczupłe, ale nie patyczakowate. Sylwetka daleka od wieszaka, zaokrąglone kształty, ale nie oznaczające w żadnym wypadku braku sexy sylwetki - wykształcone biodra, pełne i mocne uda przy jednoczesnym miłym dla oka brzuchu, nie za bardzo wychudzonym. Sylwetka ta powstała dzięki ćwiczeniom i prawidłowemu odżywianiu się wg zaleceń MYOUREN GYM (!) xD Tak, panienka Byakuren codziennie oddaje się ćwiczeniom na modłę buddyjską** dzięki czemu jej ciało jest takie, jakie jest. Jeśli chodzi o bardziej erotyczne aspekty***, biust oceniam na mocne E, z tym, że nie są to jakieś obwisłe worki z piaskiem a jędrne i sprężyste piersi; kształtne pośladki (patrz: Myouren Gym). Byakuren ubiera się stylowo, schludnie, nie stroni od dodatków do ubrań. Większość jej ubrań jest stylizowana na to, które miała na sobie gdy była zapieczętowana w Hokkai (którą tą stylówkę ma na sobie podczas wszelkich ceremonii w myourenji). Ale wiadomo, że żadna kobieta nie będzie chodzić w jednym ubraniu dłużej niż chwilę, zatem szafa pani Byakuren jest pełna cudów****. Chciałbym jeszcze dodać, że obojętnie ile razy patrzę na pannę Hijiri, zawsze kojarzy mi się ona z takim forever young. Promieniuje radością, siłami witalnymi i energią przy zachowaniu jednoczesnej powagi i dojrzałości, właściwej dla pełnionej przez nią funkcji w myourenji. Dodatkowo mogę powiedzieć, iż bije od niej takie przyjemne ciepło, jak od starszej siostry - opiekunki :)

Podsumowując - klasa, elegancja i kobiecy urok oraz sexapil młodej, ale dojrzałej panienki, który objawia się nawet w chibi wersji*****.

*
Spoiler (pokaż/ukryj)
**
Spoiler (pokaż/ukryj)
***
Spoiler (pokaż/ukryj)

(cztery i pięć gwiazdek w moim następnym poście)
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 19:56:04 przez Mayuki

Odp: Imagination
Odpowiedź #57
Spoiler (pokaż/ukryj)

Tak, to idealnie odzwierciedla moje wyobrażenie o niej. :v

Odp: Imagination
Odpowiedź #58
Byakuren... oh dear.

Wyobrażam sobie smukłą, dość wysoką kobietę, z ciałem nieszwykle szczupłym od utrzymywania ascetycznego trybu życia, jednak zdrowe. A zresztą... ten obrazek...

Spoiler (pokaż/ukryj)
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Imagination
Odpowiedź #59
Od kilku lat lurkowania całej jej galerii na danbooru nie mogłem znaleźć takiego obrazka który by ukazywał to jak ja ją sobie wyobrażam, ale najbliżej tego wszystkiego jest chyba urin:

Spoiler (pokaż/ukryj)


Na temat charakteru bym się rozpisał, ale temat wyglądu rozwinął Mayuki.
Jestem głównie za tym co Mayuki napisał oprócz bardzo istotnego tematu:
>biust oceniam na mocne E
Zdecydowaaanie zbyt mocno. Ja w swoim wyobrażeniu daję maksymalnie D.


Mayuki: Ładny post, ale:
Dozwolone są 3 grafiki per post