Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236088 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #510
Oj, jakbym miał znow przeczyscic ten temat to nie wiem czy by z 10 stron zostalo xD
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #511
aha, jeszcze chciałbym dopowiedzieć co do "Starry sky of small desires"...melodia byłaby jeszcze lepsza, gdyby rytm był trochę lżejszy, cichszy, zwłaszcza na początku...nie wiem, wykonywany za pomocą innych 'instrumentów', bo w moim odczuciu ZUN wymyślił tu jedną z lepszych nut, która jednak byłaby lepsza gdyby nie ten bardzo wyraźny rytm, który tutaj, moim zdaniem, przeszkadza :)

ale to tylko moje zdanie

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #512

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #513
Info już na stronie, patch niedługo ma trafic do downloadu. Przetestowan'd.

Z bugów po instalce patcha zauwazylem tylko zmiany nazwy spelli w Spell practice, na nieczytelne krzaki, powtorne ich zaliczenie w tym trybie rozwiazalo problem
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #514
Ah, tak to jest jak się nie wchodzi przez stronę główną. Przepraszam. : p

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #515
Zjebawszy, olali tłumaczenie charge slasha Youmu - Lotus Stance Cut z UNLa. Ale poza tym chyba dobrze, o ile nie będzie desynchronizacji, to najwyższy kurwa czas.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #516
Oh cool, w końcu się dowiem, o co tu kutfa chodzi w tej grze. xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #517
o wojny religijne, ot co (chyba, że nie czytałeś wikiowych lub wikipedystycznych tłumaczeń ^^)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #518
Przejrzałem raz chyba kawałek czyjegoś skryptu, a potem mi się nie chciało więcej czytać. ;p

  • Deid
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #519
Pokonałem Yuyuko na Lunaticu XD! 
Szczegół ze Sanae i walce z  nią nie miałem juz bomb...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #520
Normal - 1cc
Hard - na 5 stage się kończy (srsly, na wszystkich poziomach, stage 5 jest trudniejsze od jego bossa (Futo), jakbym dotrwał do niej, to równie dobrze mógłbym powiedzieć, że dotarłem do Miko, bo z tego co widziałem, stage 6 jest jak najbardziej do przejścia i jest łatwiejsze niże 5)
Lunatic - na Kyouko się na razie kończy...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #521
Jak w TD zrobicie dobrze 3 pierwsze stage'e to potem idzie raczej z gorki. Dla mnie najwiekszym wyzwaniem byla Kyouko z tymi jej mindfuckowymi non-spellami. Na lunaticu to tak zapierdziela, ze nie wiem co sie dzieje.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #522
Jak w TD zrobicie dobrze 3 pierwsze stage'e to potem idzie raczej z gorki. Dla mnie najwiekszym wyzwaniem byla Kyouko z tymi jej mindfuckowymi non-spellami. Na lunaticu to tak zapierdziela, ze nie wiem co sie dzieje.

fuckin' true, spelle to kaszka z mleczkiem przy non-spellach, wszystko się odbija, nie wiadomo gdzie wyleci...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #523
Walnij ktoś DOBRE streszczenie TD xDDD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #524
3 pierwsze plansze - jeśli zrobisz je bez straty życia i odpowiednio będziesz włączać trans, spokojnie możesz przejść grę, jak się postarasz. self tested raz, prawie przeszłam Futo, praktycznie nie widząc gry na oczy po Joszce

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.