Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 350561 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #510
Yuyuko
Suwako
Suika
Kogasa
Hina
Ellen

No a najgorszeeee~~

Chen
Reimu
Kaguya
Sakuya

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #511

I didn't see it coming. Reszta prawilno, zapomniałem dodać Chen do swojej listy, huh.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #512
Najbardziej pokurwiony charakter? Ex equo ląduje tu Flandre (zabawa polegająca na rozkurwieniu towarzysza zabawy w drobny mak, no thank you) i Koishi (ona jest dosłownie popierdolona psychicznie).
Najlepsze, huh... Pewnie Sakuya, za jej oddanie i determinację, nawet jeśli służy, komu służy. Ale za jej wierność plus. Poza tym inteligencja i stałą gotowość do działania czynią ją taką cool...

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #513
Uwielbiam Okuu,za jej uroczą głupotę,przy czym pewność co do swoich zdolności

:333

1. Okuu

Potem Mokou,  Byakuren, Hina, Nitori, Sanae, Rin, Elly, Kogasa, Komachi, Maryśka, Yuuka (jest w niej coś, co zyskało moją sympatię)

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #514
Osom:


Praktycznie za wszystko, z Sanae na czele. Nawet wybaczę tą Yuukę, tylko nie wiem zbytnio za co Okuu i Orin (mi sprawiły wrażenie kolejno durnowatej i nieco agresywnej, a Orin za bardzo raduje się ze swojej skądinąd straszliwej profesji, aczkolwiek w ich charaktery się specjalnie nie wgłębiałem, więc pewnie czegoś nie wiem).

Mokou wachałem się nad daniem, ale w sumie zasłużyła - bardzo porządny charakter, a jej mściwość jest jednak uzasadniona. Patchy też rozważałem, ale danie kogoś, kogo 80% charakteru sprowadza się do "ić stąd, czytam" byłoby lekko niesprawiedliwe. A co mnie gryzie w Sakujanie to się rozpisałem.

Ulkę i Seina także uznajcie braterską pięść za otrzymaną, też uwielbiam Ellen, ale nie potrafiłem tego uzasadnić inaczej niż "d'aaaawww" '3'.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #515
Ulkę i Seina także uznajcie braterską pięść za otrzymaną, też uwielbiam Ellen, ale nie potrafiłem tego uzasadnić inaczej niż "d'aaaawww" '3'.

Ma to coś. a "to coś" jest ważne. i przydatne.
Ten ogień z dna nie wiem

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #516
Okuu - tak jak napisała Kotori - lubię za urocza głupotę, pewność swoich zdolności, charakter przechodzący z "ihihi, rozklepie cie na pasztet" na "nom nom nom, unyu?" oraz energię nuklearną :3

Orin z kolei za luzackie podejście do życia i pracy.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #517
Najlepsze:
Yuyuko,
Youmu,
Marisa

Najgorsze:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Reimu (czasem mnie wkurza, czasem nie) i nie wiem, może potem coś mi się przypomni

i nie oceniam ekipy z TD, bo w dalszym ciągu nie czytałam dialogów, lul

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #518
Najlepszy charakter:
Nitori
Satori
Yuyuko
Byakuren
Kogasa
nie chce mi się więcej wymieniać.

A najgorszy:
Tewi, jak wspomniała Ulczen
Reimu
Tenshi
the worst:
1. Kaguya Houraisan (zła strona typowo "księżniczkowego" charakteru, wkurzają mnie jej dialogi w IN)
2. Alice Margatroid (ale tylko czasami)
3. Flandre Scarlet (za ciemna stronę jej charakteru)




Odp: Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #519
Wygląd:
-Najśliczniejszą i najcudowniejszą postacią z serii jest Ran, opisów nie będzie bo w temat wbiłem "po terminie" - tutaj jestem betonowym ultrakatolem i choćby skały srały nie zmienię stanowiska.
-Eirin
-Pachy
-Sakuya
-Panna Saigyouji
-Yukari
-Orin
-Okku

Najlepszy Charakter:
Za cudowną opiekuńczość, zainteresowania matematyczne, umiejętność chłodnej kalkulacji jak i czułej poprawki na tą. Pracowitość, sumienność i lekką zadziorność, chęci samodoskonalenia i umiejętność odnajdywania wewnętrznej równowagi, harmonii i spokoju - Ran Yakumo

-Eirin - sadyzm, chemia organiczna, leki, legendy i kosmos.

-Suika - ta to ma dopiero "Cosmic Mind"

Tewi - oh, u little troll  ^^

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #520
Co do wyglądu, to dziwię się, że nikt jako najmniej lubiane nie wymienił naszej ukochanej krótkorękiej ćpunki z dworca Zoo Pałacu Ziemskich Dusz. Dla mnie oczywiście rządzi Yuyu oraz Udonge.

Charaktery:
Yuyuko - kapitan Oczywista to jej drugie imię,  troszkę przyjarana, zawsze wesoła, wszystko kojarzy się jej z jedzeniem, ale przede wszystkim - ma wyjebane a przy tym jest tak inteligentna że rozwiązuje każdy problem, bezkonkurencyjne pierwsze miejsce
Nitori - ta kulka słodkości ma skille enga z Wolfensteina: Enemy Territory!
Eirin - to co wymienił Archi + harem bunnygirls którym kieruje
Merlin - za jej wiecznie dobry humor, nawet gdy oberwie
Suika - bo dla niej melanż nigdy się nie kończy
Sakuya - lojalność to cecha którą cenię bardziej od pieniędzy, a chłód emocjonalny przypomina mi wręcz mój
Remilia - angielska herbatka o piątej i te sprawy
Cirno i Mystia - ich upór i wiara w siebie mogą wkurzać, ale są godne podziwu
Marisa - bombowa dziewczyna, dosłownie i w przenośni
Tewi - "szczęście dla wszystkich za darmo, niech każdy odejdzie skrzywdzony!"
Kogasa - lol

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #521
Chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami w tym temacie, ale potem zorientowałem się, że nie znam wcale kanonicznych charakterów postaci, tylko ich różne inkarnacje z doujinów i fandomu, a o tych chyba nie ma co dyskutować, bo każdy ma swoje wyobrażenia o danych bohaterkach.

Odp: Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - CHARAKTER)
Odpowiedź #522
Najładniejsza:
Marisa Kirisame - czerń, biel, wielgachna capka, miotła, długie blond włosy. Po prostu Ordinary Magician!

Z tych mniej ładnych:
Yamame Kurodani - bańka, odwrócona żarówa, pewnie pająki pod kiecką fuj

Charakter: w sumie u mnie to  samo co @Scooter Fox napisał :)
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2012, 22:33:17 przez xravenx

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY TEMAT MUZYCZNY Z ROZMOWY)
Odpowiedź #523
Temat dedykowany pewnemu gryzoniowi.

30. NAJLEPSZY TEMAT MUZYCZNY Z ROZMOWY

Dla tych którzy nie kojarzą tych perełek (99% zapewne nie pamięta :V), oto lista:






Wybaczta, ale tylko cześć może być puszczona bezpośrednio. Bez zbędnego ociągania, pierwsze miejsce, *ahem*...

SKIES BEYOND THE CLOUDS KURWY

ZUNpetgazm, kropka. Najmocniej epicka, waląca energią w twarz i wzniosła themka jaką słyszałem. Iku leci Ci wpierdolić. Aż szkoda że za chwile ustępuje (dobremu) Legendary Fish.

Secundo miejsce - Love of Magical Chimes z PoDD. Nie, naprawdę, i to dokładnie za to samo. Tyle skondensowanej w naście sekund intensywności w wykonaniu pralki nie kojarzę. Transformacja i Yumemi leci Ci wpierdolić.

Trzecie miejsce... konkurencja straszliwie ostra, ale nie dam rady odmówić Flawless Clothing of the Celestials miejsca tutaj. Za miks wzniosłości trąbek pomieszany z delikatnym pianinem, dając uczucie zbliżania się do ostatniej przeciwniczki. Teraz Tenshi dla odmiany zaraz Ci wpierdoli.

Czwarte miejsce (a co kurwa) leci prosto w łapy... nazwijcie mnie dupą wołową, etc etc, ale Bad Omen, Swift Battle i Eastern Wind. Nie ma najmniejszej możliwości bym jakoś je ustawił kolejnościowo względem siebie, więc wszystkie ex aequo, za dzwonki i chór (BO), za szybkie tempo i niespokojną atmosferę (EW), oraz za wesołe szaleństwo na trąbkach i Yukari lecącą Ci wpierdolić (SB). Czemu kurwa lepsza część soundtracka IaMP jest praktycznie nieużywana? :/

Odznaczenia dla Usual Days z SWR za spokojną ale i wzniosłą atmosferę jak na początkowe walki oraz może Legendary Titan z UNL za ogólną epickość. Reszte szanuję, może tylko nie podchodzi mi Scarlet Night z IaMP za chaos i kakofonie, ale taki szał może się podobać.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2012, 01:11:36 przez critz

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY TEMAT MUZYCZNY Z ROZMOWY)
Odpowiedź #524
Broken Moon i ex equo The Mound where the flowers reflect

pierwsze za atmosferę, wesołość oraz przyjemność w słuchaniu...taka śmieszna melodyjka, można się nawet pogibać ;)
drugie za delikatność, spokój, nastrojowość oraz za oddziaływanie na wyobraźnię