Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 350579 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #120
1. Udonge w IN - strój elegancki, a prosty
2. Parsee - chyba najbardziej fikuśna kiecka w Touhou
3. Yuyuko w IN
4. Eirin
5. Yukari
6. Seiga
A honorowe miejsce przypada Kisume. Czy jej wiadro można uznać za strój - nie wiem. Ale na pewno jest czymś oryginalnym.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #121
o właśnie, jeszcze Eirin i jej gwiezdna suknia *___*

  • JCD
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #122
>moje uczucie, gdy nikt nie wymienił Toyosatomimi no Miko, a ona ma taką zajebistą kieckę.

Strój Reimu jeszcze mi sie podoba i Yuyuko.

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #123
Kolejność tak bardzo losowa xD

- Okuu
- Mokou
- Seiga
- Yukari
- Aya
- Hina
- Byakuren
- Tenshi
- Nue

  • Nashi
  • [*]
Odp: Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #124
>mfw  najprostsze stroje są tak często wymieniane

Cytuj
Shikieiki Yamaxanadu
na plus ma czapukę i dół (stick się liczy? xDxD), ale wciąż mam mieszane uczucia co do tej "kamizelki", dlatego jej nie wymieniłam w tych uber. ale fakt faktem - podoba mi się, tylko trochę mniej niż inne z mojego wcześniejszego posta

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #125
Kolejno
- Reisen (gdyby nie kolor spódniczki to byłoby idealnie)
- Aya
- Nue
- Momiji
- Moko

Tylko jedna sukienka. Co ja tu robię?

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #126

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #127
Najładniejszy, hmm
Yukari, Yuyuko i Byakuren.

Zauważyłam u ZUNa, że dość często "ubiera" dziewczynki w strój złożony z kamizelki, spódniczki i koszuli

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #128
Yukari, Remilia, Byakuren, Yuyuko, podoba mi się też sukienka Cirno, bo taka prosta, dlatego ładna, jeszcze Keine.

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #129
Po kolei nie będzie, bo nie umiem się zdecydować.

Chiyuri - kocham marynarskie nawiązania [wygrywa wyglądem z Murasą dlatego, że jest blondynką i ma kucysie].

Shinki - tutaj bardziej działają na mnie fanowskie interpretacje jej stroju.

Maribel - podoba mi się bardzo jej sukienka, no i połączenie fiolet + blond.

Marisa - połączenie biel + czerń, pantalony, falbanki, czapa.

Nue - jej kieca jest urzekająca, 'mała czarna' zawsze w modzie. No i mini-żabocik.

Byakuren - też fajna kieca, jedyne, co mi się nie podoba, to ilość 'pasków' materiału na rękach i nogach.

Medicine i Hina - śliczne loli kiecusie, nic do dodania.

Czy wruszki - ładne zestawienie kolorów, bardzo 'objętościowe' kiecki, kokardki i falbanki.

Yuyuko - kocham kolor baby blue, tworzy ładne, delikatne zestawienie z jej różowymi włosami.

Yukari, wersja druga - preferuję zdecydowanie dużą ilośc białych falban niż pierwszą, fioletową kieckę. Czerwone kokardy na włosach są miłym akcentem.

Patchouli - pragnę takiej piżamy.

Flandre - biel + czerwień + czepek + pantalony + falbanki.

Mokou - biel + czerwień, kokardy we włosach. Generalnie preferuję kiece, ale jej portki pasują.

Moja lista by pewnie była jeszcze dłuższa, nie umiem się jednoznacznie zdecydować, czy ograniczyć wybór do trzech, pięciu.

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #130
Mai i Kotohime That's all ^^"

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #131
- Ten co tu tengu mają na sobie.
- Akyuu
- Shou
- Eiki
- Iku
- Medicine
- Kasen
- Yumemi
- Nitori

Kolejność ma znikome znaczenie. Ale ma.

Odp: Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #132
1. Ran Yakumo - chyba najprostszy strój w serii. Jednocześnie świetnie skontrastowany do koloru ogonów.
2. Yuyuko Saigyouji - Chyba mam słabość do błękitno-niebieskiego.
3. Eirin Yagokoro - Dwukolorowy miły dla oka.
4. Yukari Yakumo (IN version) - ciekawszy wzrór pasa niż u Ran, choć nieco za dużo przepychu. Pasuje do Yukari jak ulał.
5. Reimu Hakurei - po prostu go lubię. (A tak serio to nie chcę kolejnego Drem Heaven na twarz przyjąć TT_TT)
6. Fujiwara no Mokou - Amulety, even more amulety! *_*

Wyróżnienie:
Marisa Kirisame! Za "Strój Zwyczajnego Maga"
  • Ostatnia zmiana: Luty 28, 2012, 23:21:40 przez Archi

  • Tora
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY STRÓJ W TOUHOU)
Odpowiedź #133
Stroje to cholerna, imo jedna z największych, zalet Touhou. Krótszą listę zrobiłbym z tego co mi się nie podoba :P Tych dobrych jest za dużo i wiele bym pokrzywdził nie wymieniając ich, ale z drugiej strony po co robić spis postaci?
Do każdego z poniżej wymienionych można sobie dopisać uzasadnienie jak: "piękne", "bogate w szczegóły", "podkreśla charakter postaci", "seksowne", "fantastyczne", "gustowne", "sam bym ubrał", "śliczne połączenie kolorów", "wspaniałe", "eleganckie", "zwala z nóg", "bajeczne", "uroczy wzorek", "dla takich rzeczy rozumiem dlaczego krawiectwo może być czyjąś pasją" itd. Tylko bym się powtarzał.

Przystępując do akcji:
Yuyuko, Yukari, Tenshi, Okuu, Patchouli, Remilia, Satori, Koishi, Byakuren, Kogasa, Nazrin, Suwako, Kanako, Sanae, Reimu, Marisa, Aya, Momiji, Mystia, Alice, Ran, Mokou, Eirin, Kaguya, Keine, Nitori, Shikieiki, Komachi, Nue, Shou, Seiga, Miko, Mamizou, Yorihime, Toyohime, Kasen, Suika, Parsee, Iku, Aki randoms.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJŁADNIEJSZY PORTRET Z BIJATYK)
Odpowiedź #134
Widzę ten głód.

09. NAJŁADNIEJSZY PORTRET POSTACI Z BIJATYK

Jako że Alphes jest jednym z rysowników kanonu (i jedynym twórcą finalnych wersji 3 postaci), a jego styl jest bardziej dopracowany od ZUNowego (i pokazujący kształty :V), stąd pomysł na sprawiedliwą ocenę wyglądu (i tylko wyglądu) loli w grach z bardziej bezpośrednimi starciami. Poniżej wszystkie portrety dla oceny, można zapisać albo otworzyć adres dla lepszego widoku:

Reimu
Marisa
Sanae
Cirno
Meiling
Utsuho
Suwako
Alice
Patchouli
Sakuya
Youmu
Remilia
Yuyuko
Yukari
Suika
Reisen
Aya
Komachi
Iku
Tenshi

Jako iż tym razem liczy się nie tylko strój, ale i panienka, więc palmę pierwszeństwa dam jak zwykle Sanae-chan. Nie przepadam za jej bojową miną, ale jej pierwszy portret z pewną siebie miną i gestem "Come at me, bro!" jest ładny i badassowy jednocześnie, a jej uśmiech (dól/środek) woła "hug me" :3. Jej granatowa spódnica też mi się podoba w tej inkarnacji, tak jak i świetnie zarysowana klatka piersiowa z widokiem z boku :33333.

Następna będzie Patchy. Czemu? Bo w bijatykach wyszła naprawdę ślicznie, z bardziej moe rysami twarzy dla dopełnienia już jej absolutnie pięknego stroju. No i ten ledwo widoczny uśmiech (dół/środek) rozbraja niczym u Yuki Nagato.

Kolejna, ku mojemu zaskoczeniu Maryśka. Czemu? Koci. Uśmiech. Arcueid. (dół/lewo). Jej zarozumiała mina (góra/prawo) też nie jest zła.

Honorowe miejsca Okuu za najlepsze ognistoczerwone włosy w kanonie i ten portret ze słońcem nad głową (dól/lewo), Reimu za moe smile (dół/środek), Suwako-sama za skulone siedzenie, Yuyuko za death by moe i wachlarzyk, Yukari za to że wolę jej bijatykowy strój i ten kolorowy cień za nią. Reisen i Suika też mają tutaj śliczne uśmiechy (dół/środek), a Remilia zbyt śliczne jak na nią zdziwienie / zakłopotanie.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 21:54:12 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!