Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 386151 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 17 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #690
Potężny zły duch, mentorka Marisy Kirisame i najlepiej narysowana postać w MS, imo. Parę przykładów wystarczy.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #691
Zły duch, co? No fajnie, fajnie.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #692
Poczytaj całe info...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #693
Szkoda Ci czasu na informacje o Touhou, Ignuss? ;_;

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #694
A dlaczego Flan jest zajebista? Przecież o niej jest tyle samo informacji jeśli nie mniej...

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #695
Nie tyle szkoda czasu, co nie chce mi się. Zresztą jak z opisu postaci na wiki mam zrozumieć, za co ją ludzie lubią?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #696
Najlepiej pograj trochu PC 98. Zajebisty klimat zią

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #697
Niezbyt mi to idzie. Te piksele ranią oczy. Ale spróbuję, która to część?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #698
Niezbyt mi to idzie. Te piksele ranią oczy.

Bluźnisz. Druga/trzecia/piąta.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #699
Nie żeby mi sie nie podobały, tylko jak ostatnio grałem to nie widziałem pocisków.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #700
Pierwsza-Druga-Trzecia-Piata. Akurat LLS (czwarta) to mój faworyt, ale Mimę cholernie lubię za to, że była rzadkim typem faktycznego czarnego characteru pragnącego zemsty na ludziach i za osobistą i wzajemną niechęć między nią a Raymoo (w przeciwieństwie do normalnego schematu sprania idiotki tygodnia i wypicia z nią herbaty), przez co ich starcia były dużo ciekawsze. Plus świetny design postaci oraz styl walki podobny do Marisy.

Chociaż pod względem bycia zuą możnaby Yukę uznać za lepszą, gdyż też jest samolubna i nie ma skrupułów, ale jest znacznie bardziej nieprzewidywalna (w jednej chwili urocza, za chwilę psycholka, dla której "ludobójstwo to tylko kolejna gra").

EDIT: Nie obraziłbym się, jakbyś w następnej sesji dodał trochę charakteru Sanae, bo poza tym wyskokiem na końcu to trochę była po to, by być. Głównie brakowało mi trochę entuzjazmu i zapału wobec swoich zadań i eliminacji Youkai (który ma znacznie większy niż Reimu z racji tego, że się uczy), chodzenia z głową w chmurach (z zamiłowaniem do wielkich robotów włącznie) i przekonania o własnej sile jako posłanki bogów (czego faktycznie trochę było, ale śladowe ilości).
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 15:18:22 przez Critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #701
Najlepiej w piątą zagraj, bo tam jest najlepiej narysowana. Tylko że nie ma tłumaczenia (chyba...) do gier z PC-98, dialogi sobie możesz na wiki ogarnąć.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 15:04:26 przez von Suzumien

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #702
Według mnie Mima nie jest tak do końca zła...
Jeżeli już to:
Mima - praworządnie zła
Yuka - chaotycznie zła

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #703
No właśnie z tymi dialogami problem. Gdzieś znalazłem tłumaczenie na angielski, ale trochę kombinowania z tym było, przez co żadna tłumaczona część mi nie działała xD

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #704
Nie obraziłbym się, jakbyś w następnej sesji dodał trochę charakteru Sanae

Nie obraziłbym się, jakby w ogóle była następna sesja. :3