Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 382649 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1740
Thnx.
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1741
Striptizerek nie ma, ale jest chociaż ściskanie drąga

Kostura jak już. To się nazywa kostur.
Przypomniałem sobie nazwę - shakujo.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1742
"blaszany/cynowy patyk" ? najs

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1743
Jak Wam się widzi przeprowadzanie testów przez MG w konfrontacjach gracz vs. gracz? Pytania, sugestie, sprzeciwy?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1744
Jakich testów?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1745
Chodzi o sytuację podobną do tej w 1.4 - GM wybiera dane parametry gracza, dodaje do nich rzut kością oraz, porównując do tego samego zabiegu przeprowadzonego na drugim graczu, przewiduje efekty działań obu osób.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1746
Może być.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1747
IMO rozwiązanie całkiem w porządku (nie, nie dlatego że akurat wygrałem xd). Można ew. uzupełnić formułę o jakiś modyfikator związany z korzystnymi/niekorzystnymi warunkami jeśli takie akurat wystąpią.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1748
Można ew. uzupełnić formułę o jakiś modyfikator związany z korzystnymi/niekorzystnymi warunkami jeśli takie akurat wystąpią.

Tak, taki głos też się pojawił i zostanie wzięty pod uwagę wraz z Twoim. Zanim się dokombinuje co i jak, minie trochę czasu, więc mogą zachodzić zmiany w jedną bądź drugą stronę.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1749
Testy są git, pytanie tylko czy to co gracz opisze/wymyśli ma jakikolwiek wpływ na powodzenie w danej konfrontacji liczb. Czyste porównanie statystyk postaci niweluje wkład graczy w planowanie działań. Powiedzmy, że różni gracze atakują daną osobę, szansa każdego z nich oparta jest na statystykach i szczęściu z rzutu kością, jak będzie przedstawiona przewaga uzyskana przez opis któregoś z ataków? Tak czy siak, większość tutaj chyba nie ma w tym doświadczenia, przynajmniej ja nie, więc w sumie dobrze, że test był na głupim żarciku. :v W każdym razie, przedstawię na przykładzie to, co miałem na myśli.

AoD, jedna z modyfikacji HoI2

Oddziały tam mają swoje statystyki typu organizacja, siła ataku przeciwko piechocie, przebicie pancerza, morale, pełno różnych cech. Niemniej jednak, jak widać poza rollami na te staty są jeszcze plusy i minusy dorzucane do rezultatu i wynikające z sytuacji, zależnie czy dana strona atakuje czy się broni etc. Oczywiście, trudno zastosować jednolitą skalę w tego typu sesji, niemniej jednak pewnie od tego jest GM by rozstrzygał takie kwestie. :P
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 18:18:46 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1750
Nie gramy o złote kalesony, jak dla mnie testy mogą być, właśnie byłem też ciekaw, jak rozwiążecie te kwestie.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1751
Odpisów dzisiaj nie będzie bo gorąco u mnie.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1752
Jeśli zepsułem coś w KP, to mogę poprawić, a jeśli jest ok to prosiłbym o ponowne umieszczenie w temacie, bo nie każdy musi pamiętać ten textwall :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1753
Odpisów dzisiaj nie będzie bo gorąco u mnie.

cały dzień czekam, ale rozumiem, bo u każdego czasem jest to i owo O:
rozumiem, że jak z naszej strony będą delaye, to głowy nam nie pospadają ? ; )

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1754
rozumiem, że jak z naszej strony będą delaye, to głowy nam nie pospadają ? ; )

<zawiedziony chowa topór>