Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - dyskusja (Przeczytany 41355 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #75
Ja w sumie też. Przeraziłem się ilością informacji, którą reszta ludzi wypisuje w swoich postaciach. xD

Były dwie KPki bardzo krótkie i nikt z tego problemu nie robił
Niby tak ale czułbym się głupio wśród tych co się napocili. :P

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #76
Ja pisałem tylko dwie godziny. W obliczu czasu poświęconego na lenistwo to chwilka.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #77
Ja się kilkukrotnie zabierałem, ale ostatecznie self-insert siebie tak mnie peszy jak i ciężko mi napisać jakiekolwiek ciekawe rzeczy o sobie, więc siadałem i od razu odchodziłem z braku rzeczy do napisania. A do robienia nie self-insertu zwyczajnie brakowało mi wyobraźni przy narzuconych ograniczeniach.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #78
Jak ktoś chce, to nie musi wypisywać wszystkiego. Przyznam jednak, że robienie self-insertów na niemal 90% dało mi dużo do myślenia na temat tego jakim jestem człowiekiem. Przez chwilę zwątpiłem. xD

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #79
Przyznam jednak, że robienie self-insertów na niemal 90% dało mi dużo do myślenia na temat tego jakim jestem człowiekiem. Przez chwilę zwątpiłem. xD
[2]

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #80
Nie rób 100% self insertu
Możesz trochę pozmieniać (Imię, Nazwisko Historię, Kompromitujące detale itp. itwn.)
Przecież Małysz mówił że pełne odtwarzanie siebie nie jest konieczne. Geez przecież nikt cię nie zje.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #81
Ok, informacja.

Wszystkie osoby, które przesłały mi w terminie karty postaci, proszę o obecność na kanale #touhoupl na IRC w niedzielę, 16.11.2014 o 21:00.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #82
Double post , bo ważne.

Dzisiejsze spotkanie na IRCu niestety nie dojdzie do skutku, nowy termin już wkrótce...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #83
To na kiedy się umawiamy?

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #84
Ok, more info for ya.

Jestem trochę chory, ale mimo to prosze was o spotkanie w tą niedzielę o 20:00 na kanale IRC #touhoupl

Omówimy tam i doszlifujemy wasze postaci, przedstawię wam systemy (albo przynajmniej ich część), których będziemy używać podczas gry i omówimy wszystko inne co powinno być ustalone,a  na co znajdę czas...

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #85
Nie chcę naciskać ale czy dostaniemy jeszcze w tym roku wytyczne?  Trochę czasu już czekamy, a chcę wiedzieć co poprawić.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #86
Dostaniecie, już mówiłem, że z każdym będę się kontaktował w wolnym czasie osobno, zmieniam teraz godziny pracy, więc musze to dopasować do swojego wolnego czasu. Mialem dzisiaj już ogarniać z kimś, może jeszcze wieczorem to zrobię...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #87
hop hop

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #88
Skoro Małyszowi brakuje czasu, to może mógłby nam podrzucić ogólne wytyczne?
To by przynajmniej by go jakoś odciążyło.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #89
Ok, zbyt dawno mnie tu nie było, ale praca w tak pogańskich godzinach jakie teraz mam bardzo skutecznie zniechęca mnie do myslenia. Żeby nie bawić się z dyskutowaniem z każdym o ich kartach, zedytujcie wszyscy swoje karty postaci na wzór tego co ma Ekkusu (jedyny dla ktorego znalazlem czas zeby sie odezwać)