Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 2.1] Démone fatal (Przeczytany 45661 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #60
Momacał jeszcze policzek. Rana na wyczucie nie była wcale taka paskudna, no ale w końcu nie miał lusterka, więc szybko o tym zapomniał.

-Lecę z wami. Muszę jeszcze cooś odzyskać.

Nie mógł tak po prostu uciec i zostawić swojej biednej książki. O, no i miecza.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #61
Pędem poleciał w tą stronę.
- Zatrzymaj się! - krzyknął do osoby, która weszła za drzewa.
Pełen nowej nadziei, przyspieszył lot.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #62
Servish

Przyspieszył lot, a ta osoba po chwili wychyliła się zza drzew. Coś mu nie wyglądała na demona... te białe włosy i papieros w ustach... problem tylko w tym, że chyba za bardzo się rozpędził "Z drogi!" zawołał odruchowo, i ledwo co uniknął zderzenia.
-Kolejny...-Mruknęła dziewczyna i popatrzyła na swoją fajkę. Zgasła. Była niezmiernie niezadowolona z tego faktu.

Ignuss

Zatem wszyscy wlecieli do lasu. Tygrysica leciała za myszą, a Kani za tygrysicą. Trochę pozbaczali z kursu, trochę się pokręcili... ale coś znaleźli. Różnokolorową, świecącą się dziurę w ziemi, w którą mógłby spokojnie wejść człowiek.
-Portal do Makai?-Zapytała "kocia" Youkai-Tym razem się chyba postarali z tym demonem...

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #63
Przyjrzał się dziurze. Mieniła się różnymi kolorami i na pewno nie była czymś normalnym w takim miejscu.

-Portal mówisz? Myślisz, że tam uciekła?

To wszystko zaczynało go nieco drażnić. Gdzie do cholery mogła być jego książka? Bez niej nie zapisze postępu w badaniach, ani nic.
Pochylił się nad dziurą wpatrując się wgłąb.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #64
- Och...
Był lekko zaskoczony. Szczęście chyba mu naprawdę dziś nie sprzyja. Ukłonił się.
- Proszę o wybaczenie - powiedział swoim formalnym, lecz ciut lekceważącym głosem -pomyliłem panią z kimś innym...
Wrócił do zwykłej pozycji. Czuł się trochę nieswojo w towarzystwie palących kobiet.
- Można spytać o pani imię? - spytał uprzejmie.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #65
Servish

-Moje imię nie jest zbyt istotne-Dziewczyna przyłozyła palec do początku papierosa, przytrzymała chwilę... i zapalił się. Teraz, gdy tak jej się przyjrzał...
Miała na sobie biała koszulę, czerwoną kokardę we włosach, opraz duże czerwone spodnie na szelkach. Ponadto były całe w amuletach... teraz nawet nie trzeba pytać o imię.
-Już się domyśliłeś?-Zapytała przerywając mu te krótkie rozmyślania-W takim razie powiedz mi, jak można mnie pomylić z jakimś demonem.

Ignuss

-Prawdopodobnie... zapomniała chyba jednak "zamknąć za sobą drzwi". Inna sprawa, że Makai to dość niebezpieczne miejsce... ruszam w pościg. Wy tutaj zostańcie-Moment na sprawdzenie czy wszystko jest na swoim miejscu, i tygrysica wskoczyła do środka zostawiając swoją podopieczną i chwilę-co poznanego młodziana w lesie.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #66
-A co z moją książką? - zawołał, ale tygrysica już zniknęła w portalu.
-No to pięknie... jak ja ją teraz znajdę?
Rozejrzał się załamany jakby w nadziei, że książka będzie gdzieś tu leżała.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #67
Nie znał żadnych legend z wyjątkiem tych z Lasu Magii i okolic rezydencji, a tym bardziej nie spotkał do tej pory w Gensokyo żadnej dziewczyny, która by nosiła spodnie. Mimo, że się nie nie przedstawiła miał wrażenie, że rozmawia z kimś bardzo ważnym... lub na pewno bardzo silnym. Sekunda, Co przed chwilą ona powiedziała?
- Widziała pani jakiegoś demona oprócz mnie? - zapytał szybko - Czy sprawił pani jakiś kłopot? Wie pani gdzie on teraz jest?
Potok pytań wyrwał się z ust Jacoba. Jeśli ta dziewczyna wie coś o sukubie i miała z nim jakiś problem, może być bardzo pomocna. Swoją drogą, chyba się zgubił w tym bambusowym lesie, a ona wydaje się znać to miejsce od urodzenia...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #68
Ignuss

-Książką?-Nazrin parę razy poruszyła uszami-Jak jest tutaj to ją bez problemu znajdę. Poczekaj moment...-Dziewczynka skrzyżowała dziwne przyrządy które miała w dłoniach. Chwila oczekiwania... i na ich płaszczyźnie pojawiła się świecąca kulka.
-Jest w pobliżu. Chodź za mną...

Servish

-Przeleciała obok mnie i zapalił mi fajkę. Wtedy ty przyleciałeś i mi ją zgasiłeś. Z tego co widziałam to niedaleko stąd uciekła do Makai. Jak się pospieszysz to może też tam wskoczysz

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #69
Makai...MAKAI?!
- Portal do Makai? Gdzie on jest?!


  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #70
-Możesz ją znaleźć? Byłbym wdzięczny. Możliwe że obok niej będzie też mój miecz...

Poczuł w sercu niewysłowioną ulgę. Książka może być jeszcze znaleziona, nie wszystko stracone. Teraz, kiedy przestał już tak się denerwować stwierdził, że dawno nie pił herbaty, więc jak tylko to się skończy to zaprosi obie dziewczyny do siebie. Miał nadzieję, że lubią herbatę.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #71
Ignuss i Servish

-A tam, za tymi pędami-Kobieta kciukiem pokazała za siebie. Chłopak wpadł tam momentalnie i zobaczył trzy rzeczy, chociaż w stosunku do dwóch z nich to określenie mogło być lekko krzywdzące. Pierwszą z nich była ta mysia Youkai ze świątyni. Drugim był skądinąd znany mu Kani, a trzecią była różnokolorowa plama w ziemi.
-Ah, to ty. Za tamto przepraszam w imieniu mojej pani, myślałyśmy, że jesteśmy atakowane-Od razu powiedziała Nazrin

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #72
-O, cześć. Jacob, tak? Też szukasz tego sukkuba?

Na myśl o odzyskaniu książki wrócił mu nawet dobry humor. I rana na policzku przestała piec.

Lecz nagle pojawił się kolejny problem. Czy przypadkiem nie ma w domu za mało cukru i cytryny?

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #73
- Nic się nie stało... mój przyjaciel jest już pod dobrą opieką - powiedział uprzejmie do dziewczyny - Witam. Tak w rzeczy samej... - teraz zwrócił się do Kaniego - Patchouli przeprowadziła nieudany eksperyment... tak, sukkub... i kazała mi bez niej nie wracać - wyjaśnił. Popatrzył na portal.
- Ale teraz, skoro uciekła do Makai, zastanawiam się czy nie powinienem jej o tym poinformować... swoją drogą, co tu robisz? Też szukasz sukkuba?

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 2.1] Démone fatal
Odpowiedź #74
-Owszem szukałem. Ale przy okazji straciłem książkę i miecz, więc muszę je odzyskać. Wiedziałeś, że sukkuby mogą polować nie tylko na ludzi? - powiedział. Miał nadzieję, że tygrysica złapie sukubba i będzie mógł jakoś go przebadać. Ewentualnie po prostu oddać Patchy.