Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 381621 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #30
Mam nadzieję, że nie przesadziłem... xD

Karty Zaklęć
Opracowałem 4 "ścieżki", każda posiadająca kilka poziomów, z czego duża część jest niedostępna jeszcze dla mojej postaci. Może po kilku(nastu? dziesięciu?) sesjach będę w stanie wykorzystać cały potencjał mojej postaci i wszystkie karty?

Ścieżka Tempa
Typ: Ofensywny Bezpośredni
Działanie: Użytkownik wystrzeliwuje w kierunku przeciwnika kilka grup 5 niekierowanych pocisków, .
Poziom 1: Znak Klucza "Motyw Otwierający"
Pociski lecą w grupie po pięć, na pół metra przed przeciwnikiem grupa "rozdziela się". Pociski są wystrzeliwane ze zwykłą szybkością. Użytkownik wystrzeliwuje 5 grup pocisków w ciągu 3 sekund.
Poziom 2: Znak Tempa "Narastanie Akcji"
Pociski mają większą szybkość w porównaniu do Poziomu 1. Użytkownik w ciągu 3 sekund wystrzeliwuje 8 grup pocisków
Poziom 3: Znak Tempa "Piú Prestissimo"
Pociski mają znacznie większą szybkość w porównaniu do Poziomu 2. Użytkownik w ciągu 3 sekund wystrzeliwuje 16 grup pocisków.

Ścieżka Skali
Typ: Ofensywny Pośredni
Działanie: Użytkownik "razi" przeciwnika czystym, choć nienaturalnym śpiewem, wywołując u niego ból głowy powodujący osłabienie jego zdolności bojowych.
Poziom 1: Znak Gamy "Durowa Oktawa"
Osłabienie o wartości -15% możliwości trwa ok. 20 sekund. Działa na wszystkie istoty prócz Użytkownika w promieniu 20 metrów.
Poziom 2: Znak Skali "Nadnaturalny Głos"
Osłabienie o wartości -30% możliwości trwa ok. 30 sekund. Działa na wszystkie istoty prócz Użytkownika w promieniu 50 metrów.
Poziom 3: Znak Skali "Załamanie"
Osłabienie o wartości -55% możliwości trwa ok. 30 sekund. Działa na wszystkie istoty prócz Użytkownika w promieniu 100 metrów.
Poziom 4: Dyszkant "Łabędzi Śpiew"
Osłabienie o wartości -70% możliwości trwa ok. 30 sekund. Działa na wszystkie istoty prócz Użytkownika w promieniu 200 metrów.

Ścieżka Dynamiki
<w przepisywaniu>

Ścieżka Pauz
Typ: Defensywny Pośredni
Działanie: Użytkownik w znany tylko sobie sposób wygasza pociski oraz ataki lecące ku niemu.
Poziom 1: Pauza "Chwila Wytchnienia"
Użytkownik otacza się aurą wygaszającą pociski oraz ataki fizyczne w odległości 30 cm od niego. Aura utrzymuje się przez 3 sekundy. W tym czasie Użytkownik sam jest zdolny do ataku.
Poziom 2: Diminuendo "Narastająca Cisza"
Użytkownik otacza się aurą wygaszającą pociski oraz ataki fizyczne w odległości 100 cm od niego. Aura utrzymuje się przez 5 sekund. W tym czasie Użytkownik sam jest zdolny do ataku.
Poziom 3: Dzieło Szaleńca " 4'33" "
Użytkownik otacza pole walki aurą wygaszającą pociski i dźwięk. Aura utrzymuje się przez 4 minuty i 33 sekundy. W tym czasie ŻADNA z istot znajdujących się na polu wali nie może nic wypowiedzieć ani też używać danmaku czy kart zaklęć. Dozwolone są wtedy tylko ataki fizyczne Jeśli karta jest używana z innym zaklęciem (czyt. karty "fuzyjne") - najpierw wykonywana jest karta ofensywna, później dopiero ta karta.

Karty "fuzyjne" (?)
Zaklęcie w nich zapisane składa się zwykle z kilku kart
Falset "Piewca Trenów"
Znak Skali "Załamanie" + Znak Tempa "Narastanie Akcji"
W zamierzeniu ulubiona technika Phora.

Coda "Wyjałowienie Dźwięku - Prawdziwa Natura Nocnego Wróbla"
Dzieło Wariata " 4'33" " + Czysta Improwizacja "Niezmącony Głos Nocnego Nieba - Harmonia Tysiąca Serc"
<Czysta Improwizacja znajduje się w przepisywanych jeszcze kartach Ścieżki Dynamiki.>

Poziomy Mocy i wymagania do używania poszczególnych kart zależą od MG.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 22:09:27 przez Phor Cillic

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #31
Nie no, spoko, acz wspomniałem, że mają być w stylu UNL'owym... chyba, że tak to ma właśnie być, bo też jest ok, chce się tylko upewnić czy masz tego świadomość.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #32
Hmmmm... Kurczę, żeby podpasować to na styl UNLowy, przydadzą się jeszcze drobne modyfikacje (na szczęście tylko odnośnie częstotliwości)

EDIT:
Dopisałem trzecią "ścieżkę" oraz zaktualizowałem pozostałe, by pasowały mniej więcej do warunków UNL.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 09:47:11 przez Phor Cillic

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #33
Bym sobie z wami pograł ale tam gdzie jest zbyt dużo osób po prostu często nie ogarniam i robią się problemy xD

Oficjalny Wrigglefag

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #34
Skoro Kreton ma urlop, to znaczy, ze ja jestem ostatni? Sorry, ze tak długo, ale strona zaczęła mi działać dopiero teraz ;p

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #35
Troche za wolno sie sesja toczy...
Odpisywać szybciej :P

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #36
Troche za wolno sie sesja toczy...
Odpisywać szybciej :P

Odpisałbym już rano, ale, jak mówiłem strona mi nie działała ;<

  • Zlew
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #37
Dołączyłbym się, ale:
Cytat: Ekkusu
Styl pisarski do luftu
atencja nakurwiam salto :3

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #38
Dołączyłbym się, ale:
Cytat: Ekkusu
Styl pisarski do luftu

Nie fochaj.

  • Zlew
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #39
I tak już wyjebane ponieważ Ekkusu to skurwiel.

  • Zlew
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #40
@up
YES I AM

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #41
warn za obrażanie userów.
Jak widziałem historię postaci i inne pochodne to wygląło jakby dziecko neo grając w tibię to pisało
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 23:10:14 przez HERUBIM

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #42
Pytanko: na ile znam Ignussa? Tj. tylko z widzenia, czy też coś o sobie wiemy?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #43
Tak z widzenia. Jakoś bliższych relacji w waszych historiach nie spostrzegłem

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #44
Cytat: Ekkusu
Nie radzę uciekać... oj nie... ale może jeszcze ujdziecie z życiem. Wystarczy tylko, że zaraz mi powiecie gdzie jest... mój Grimoire...

To się Grimuar nazywa...