Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 124320 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #210
<Był, spojrzał, nie uznał za potrzebne dzielić się w temacie za bardzo>
Dobra, napiszę parę słów.

Nie lubię, gdy się skupia tylko na jednym sposobie jej przedstawienia, gdyż nawet ludzie mają różne twarze i zachowania. Może być i zasłodzona, i brutalna, okrutna, kochająca, szczęśliwa, cierpiąca, zamyślona, naiwna, doświadczona, wyjątkowa. po prostu piękna. Upraszczanie do jednego schematu jest dla mnie za proste, postacie zdominowane przez proste cechy są nudne. Wyłącznie moe Flan, albo wyłącznie okrutna sadystka - debilizm jakiś.

Aprobuję różne stroje, nie jestem tak bardzo przywiązany do oryginalnego (liczy się sama osoba), choć bardzo jej pasuje :3. Zawsze zwracam za to uwagę na skrzydła - oryginalny układ kolorów dostaje ode mnie plus. Jakaś ciekawa ich interpretacja (kwiatowa, żywiołowa, magiczna, można sprawdzić pool "Fancy Winged Flandre") też zawsze trafi do folderu z ulubionymi. Zwykle jednak są w układzie 7 ośmiościanów w kolorach tęczy, ciepłymi bliżej niej (bardziej się podoba), lub zimnymi bliżej niej. Bywają też w odcieniach jednej barwy, w oryginalnym (cyjan-niebieski-fiolet-czerwony-pomarańcz-żółty-zielony-cyjan), albo w całkowicie losowym (...skąd oni go biorą xD)

Odp: Imagination
Odpowiedź #211
zdominowane przez proste cechy są nudne. Wyłącznie moe Flan, albo wyłącznie okrutna sadystka - debilizm jakiś.

Chodzi o styl rysowania, a nie od razu o to że musi mieć zawsze ten sam wyraz twarzy. Nie wyobrażam sobie by mogła wyglądać tak (lub tak jak na Twoim avku). Może się normalnie uśmiechnąć, ale nie jest słodka, jest potworem i to widać.

Spoiler (pokaż/ukryj)
imo
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #212
Postać o dwojakiej naturze, chociaż nadal uważam że bardziej naturalna jest ta dziewczęca i słodka postać niż krwiożerczy wampir. Blond włosy upięte w kucyk, czerwone oczy, prawie wieczny uśmiech małej dziewczynki... Well, z samego wyglądu można określić ją jako "dziewczynkę idealną".
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Imagination
Odpowiedź #213
Well, z samego wyglądu można określić ją jako "dziewczynkę idealną".

Zwłaszcza czerwone oczy i dziwne skrzydełka. xD

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #214
Well, z samego wyglądu można określić ją jako "dziewczynkę idealną".

Zwłaszcza czerwone oczy i dziwne skrzydełka. xD

>sugerowane że lodowe skrzydełka są lepsze.

Odp: Imagination
Odpowiedź #215
Well, z samego wyglądu można określić ją jako "dziewczynkę idealną".

Zwłaszcza czerwone oczy i dziwne skrzydełka. xD
Są zajepiękne.

Odp: Imagination
Odpowiedź #216
@Drewko

Są.


Nie mówiłem, że są brzydkie. Zresztą, lubię czerwone oczy bardziej niż większość innych (na grafikach). Tylko nawiązywałem do "dziewczynki idealnej", co w tamtym kontekście brzmiało jak jakiś standardowy przykład tego jak powinna wyglądać dziewczynka.
  • Ostatnia zmiana: Luty 12, 2013, 19:56:18 przez Ignacy Przybylski

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Imagination
Odpowiedź #217
Cytuj
Dla mnie jest zmienna... W sensie w ciągu krótkiej chwili ze słodkiej małej dziewczynki może zmienić się w spragnioną krwi, groźną wampirzycę, na widok której włosy stają dęba i na odwrót, ociekająca krwią ofiar wampirzyca nagle znowu staje się po prostu małą, słodką dziewczynką.
no, a tak to niska loli, jasne blond włosy, moe kucyk, czapka. Czerwone oczy, kły jak na wampira przystało. Kolorowe skrzydła. Czerwona sukienka, no.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 16:25:50 przez Oli-chan

Odp: Imagination
Odpowiedź #218
Trochę musiałem się naszukać. Jedynie te arty odzwierciedla moje wyobrażenie o Flandre.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Do Raiona. Wybacz, nie zauważyłem, że ktoś już wysłał pierwszego arta.
  • Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 13:16:26 przez Widget997

Odp: Imagination
Odpowiedź #219
^nieźle musiałeś się naszukać, ten art był w tym temacie

Odp: Imagination
Odpowiedź #220
Wybacz, nie zauważyłem, że ktoś już wysłał pierwszego arta.


Odp: Imagination
Odpowiedź #221
Wybacz, nie zauważyłem, że ktoś już wysłał pierwszego arta.
Dlatego przed wysłaniem odpowiedzi się sprawdza temat >:

Odp: Imagination
Odpowiedź #222
Wybacz, nie zauważyłem, że ktoś już wysłał pierwszego arta.



Odp: Imagination
Odpowiedź #223
Mój ulubiony toho komiksik. :3

  • Tora
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #224
Czubek. Chłopa jej trzeba.
Co do wyglądu, jaka jest Flan każdy widzi. Nie chce mi się streszczać wyglądu. Przebrałbym ją na goth loli. Fang-tan - lubię.
Twarz powinna mieć zdrową, a mięśnie nieuszkodzone, więc powinna też posiadać pełen wachlarz riakszyn fejsów.
Cytuj
Może być i zasłodzona, i brutalna, okrutna, kochająca, szczęśliwa, cierpiąca, zamyślona, naiwna, doświadczona, wyjątkowa
1. Ciekawe czy herbatę też można zasłodzić.
2. Jak ktoś przesiedział prawie 500 lat na chacie to ciężko by był doświadczony. Co w ogóle masz na myśli przez "doświadczony wyraz twarzy"? Bo chyba nie taki ze szramami.
3. Za to "wyjątkowy wyraz twarzy" można różnie interpretować i może być np. taki :D
Spoiler (pokaż/ukryj)

Cytuj
postacie zdominowane przez proste cechy są nudne.
Hooo, bo te wymienione przez ciebie są wielce skomplikowane.

Cytuj
Wyłącznie moe Flan, albo wyłącznie okrutna sadystka - debilizm jakiś.
Połączmy obie i mamy okrutną moe sadystkę. Ta głębia, mm~

Cytuj
Nie wyobrażam sobie by mogła wyglądać tak
Wytrzasnąłeś jakiegoś skrajnego moebloba z czeluści internetu D: Ale pewnie chodziło o uśmiech sam w sobie, więc.. nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby ta dziewczynka nie mogła się szeroko uśmiechnąć (np. po otrzymaniu prezentu), tym bardziej, że zewsząd idą wszelkie hinty na to, że Flan ma dobre serce. I 10-letnie dzieci (bo Flan więcej z wyglądu nie ma) z natury są słodkie.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.