Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH (Przeczytany 32786 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #15
- Dziękujemy za pomoc Reimu *Powiedział Saito, po czym podszedł i wrzucił datek do skrzynki*
- Mam nadzieje że sie przyda *uśmiechnął się*
- Chodźmy Youmu, czas odwiedzić górę Youkai

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #16
Reimu uśmiechnęła się szeroko gdy Saito wrzucił datek "Ależ proszę bardzo!" odpowiedziała gdy obydwoje zaczęli się oddalać.
-Górę Youkai?-Zapytała z lekkim zainteresowaniem-Ale po co?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #17
-Ponieważ jeżeli ta kradzież nie jest jedynym przypadkiem, to kto może wiedzieć coś więcej o sprawie jeżeli nie redaktorka jedynego tabloidu w Gensokyo? *Powiedział Saito*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #18
-...racja. A jak nic nie wie to się dowie, prawda?-Zapytała rozpogodzona. Chyba już jej trochę przeszło, a i milej się na nią w takim stanie patrzyło... jednak jako, że nic w przyrodzie nie ginie...
-WRACAJ TUTAJ!-Saito usłyszał krzyk z tyłu. Obrócił się i zobaczył, że coś wylatuje ze świątyni. Miało szpiczastą czapkę i miotłę, a w dłoniach miało worek. No i do tego poruszało się dość szybko... na tyle, że  Reimu pozostało tylko wygrażanie postaci pięścią
-Jak ja Cię dorwę!!! Tym razem mniej popamiętasz!
-Myślisz o tym co ja?-Zapytała Youmu kładąc dłoń na rękojeści jednego ze swoich mieczy.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #19
- Gońmy ją! *zawołał Saito*
- Jesteś szybsza, więc okrąż ją, a ja biegnąc za nią spróbuję ściągnąć jaj uwagę.
*Jaka szkoda że nie wziełem muszkietu -pomyślał-*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #20
-Przyjęłam!-Youmu wybiła się w powietrze z szybkością błyskawicy. Utrzymywała się jednak w dość sporej odległości od osoby na miotle, która to zmierzała z dużą prędkością do lasu magii. Saito ścigał ją z ziemi, acz nie minęło zbyt dużo czasu, aż tamta wleciała do lasu. Niestety był trochę wolniejszy. (Jak będziesz miał jakieś dalekosiężne plany, to pisz to po prostu w trybie przypuszczającym i tyle. Oszczędzi to nam czasu).
Czym się to skończyło? Youmu od razu gdy tamta wleciała do lasu dobiła do lasu. Zaraz potem wyleciała z drugiej strony z lekko porwanymi ubraniami i wyciągniętym mieczem. Na szczęście czystym.
-Szlag, nie trafiłam-Skwitowała gdy Saito do niej podbiegł-Ale doskonale wiadomo kto to MÓGŁ być. Zajmijmy się ty zanim zajmie się tym Reimu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #21
- Popieram, udamy się do Marisy, a następnie do Ayi *rzekł Saito, po czym popatrzył na Youmu*
- Daj, zajme się tym *powiedział, i zanim Youmu zdążyła zareagować dotkną jej podartych ubrań, które zaczęły się regenerować*
- Tak lepiej...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #22
-Dziękuję-I chyba tak oto wszelkie resztki podejrzeń się wypaliły. No bo jakby chciał to mógłby ją tak zostawić, prawda?
Tak wiec udali się do Marisy. Youmu zapukała do jej drzwi... i szuch, zza domu wyłoniła się ona, w stwoich zwykłych ubraniach oraz miotłą w dłoni.
-Oho, już widzę po waszych minach, że coś się dzieje ze. Wtajemniczycie mnie?-Jak zwykle uśmiechnięta i pewna siebie. W końcu jeszcze Reimu nie przybiegła.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #23
- Co to była za sytuacja przed chwilą w świątyni?
- I czy przypadkiem nie skradziono ci czegoś osobistego? *Zapytał Saito*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #24
-Jaka sytuacja?-Zapytała zdezorientowana-Ja tam do teraz porządkowałam rzeczy w składziku, bo ostatnio straszny syf się zrobił. I jakby mi ktoś coś ukradł to pewnie bym nawet nie zauważyła
-Bo właśnie widzieliśmy jak wylatywałaś ze świątyni Hakurei z jakimś workiem. Reimu dostała szału

...

I nastała taka niezręczna cisza...

-...ta?-Bąknęła jedynie-Ja o niczym nie wiem, serio serio! Ja tu tylko sprzątam
-Czyżby?-Dopytała Youmu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #25
-... w porządku..... *Rzekł Saito*
- wygląda na to iż moje przypuszczenia się sprawdziły i mamy tu doczynienia z grubszą sprawą...
*Pomyślał chwilę*
- Chyba mam artykuł na 1-szą stronę dla Bunbunbaru news *Powiedział patrząc się na dziewczyny*
- a więc pani Mariso, wyjaśnię wszystko od początku...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #26
I tak Saito wytłumaczył wszystko od początku. W międzyczasie Marisa zaprosiła ich do środka twierdząc, że do rozmowy o takich fajnych rzeczach potrzebna jest herbatka.
-A więc coś kradnie dziewczynom galoty, tak?-Zapytała gdy chłopak skończył opowiadać. Youmu lekko się zażenowała
-W gruncie rzeczy do tego się to sprowadza
-No to nie chciałabym być w mojej skórze... pamiętam jak Reimu mi opowiadała jak to było gdy się opalała a jakieś wróżki chciały ją pozbawić majtek. Zakopała je w ziemi... no... ale chyba tam pójdę, wiecie? U siebie na pewno się mnie nie będzie spodziewać, da ze!

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #27
- W takim razie my zajmiemy się bunbumbaru, trzeba wszystkich ostrzec i może uda się osaczyć zboczeńca... *Powiedział Saito*
- Powodzenia pani Mariso, Youmu idziemy?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #28
Marisa wsiadła na miotłę i poleciała, natomiast Youmu tylko kiwnęła głową i pobiegli w stronę góry Youkai. Po drodze zdażyła się calkiem sympatyczna sytuacja - Youmu nieco przyspieszyła. Saito nie skojarzył za bardzo co się dzieje, ale uspokoił się gdy zobaczył lekko zadziorny uśmiech na jej twarzy? Wyzwanie? Czemu nie...
Ostatecznie oczywiście Youmu była góra, ale zabawa była przednia. Przez chwilę nawet zapomnieli jaki był powód ich przyjścia tutaj. A ile mieli zabawy z lataniem wokół pewnej boginii! Ostatecznie znaleźli się w górach.
-No dobrze, dość już tej zabawy, po coś tutaj przyszliśmy... tylko za bardzo nie wiem jak się dostaniemy do jej redakcji. Tak naprawdę nikt nie ma wstępu do miasta tengu poza samymi tengu... chociaż... chyba zaraz ten problem sam się rozwiąże, prawda?
  • Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 22:46:29 przez Ekkusu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #29
- Możemy to rozwiązać poprzez wilczyce, która patroluje teren za miastem, albo spróbować wejść jako posłańcy... *pomyślał chwile*
- Choć z tego co słyszałem, to Aya chyba przeniosła sie za miasto, aby można było odwiedzać redakcje, dział ogłoszeń itp...
...
- CHWILA, JEŻELI UKRADZIONO CI BIELIZNĘ, CZY TO ZNACZY ŻE TY TAK TEN TEGES BEZ NIEJ BIEGASZ?! *O.o*