Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235824 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Rebellion
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #375
Huh, rzeczywiście... niezauważyłem tych linków, ah ten pośpiech w szukaniu : >, dzięki za pomoc ^_^

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #376
w ogóle rozwala mnie jedna rzecz: Nue jako midboss przy Mamizou jako boss...jeżeli już to Zun mógł dać kogoś hmm...mniej znanego jako powerful ex boss na ex mid bossa; można by było się przyczepić, że Kanako też jest more powerful żeby być ex midbossem, zwłaszcza, że wygrała Suwa War, ale w tym przypadku akurat fabuła tego wymaga ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #377
Dzienna dawka lulzów z MotK:
http://safebooru.org/index.php?page=post&s=view&id=669597
http://i51.tinypic.com/mic6ea.jpg
Touhou 13 - Ten Desires - Ultra Mode 1cc (Version 1.00a)

Ciekawostka co do relacji między Futo, Tojiko a...Mokou:
Cytuj
The Fujiwara clan, which destroys the Souga clan, suffered a death of a man who was struck by a thunderbolt, which the Fujiwara clan considered to be caused by a curse in retaliation from the Souga clan. But we know someone from that clan, don't we? That dead man had a son named Fujiwara no Fuhito, who is usually considered as Mokou's father. In short, Mokou is the descendant of people who destroyed Tojiko's family, and Tojiko is related to the people who murdered Mokou's family. Also apparently, the Mononobe clan and Fujiwara clan were allies back then.
A tak w ogóle to czy tylko mi Seiga się wydaje urocza. Do tego traktuje Yoshikę jak zwierzątko :3.

http://vgboy.dabomstew.com/other/TenDesires.txt
Kompletne tłumaczenie tekstów z endingami (!).
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2011, 16:08:53 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #378
A tak w ogóle to czy tylko mi Seiga się wydaje urocza. Do tego traktuje Yoshikę jak zwierzątko :3.

>traktowanie reanimowanych ludzkich zwłok jak zwierzątka

Jakie to kawaii :3

Mi się wydawała jako taki warlock. może być troszkę badass, ale nie jest to szlachetna dziewczynka, nie nie.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #379
ja bym powiedział raczej, że nie jak zwierzątko, a jak typowego posłusznego psa ;) Zombie przynieś, zombie pozamiataj...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #380
Cytuj
>traktowanie reanimowanych ludzkich zwłok jak zwierzątka

Jakie to kawaii :3
Czo nie? Nawet jest w moim typie . Ale zauważ, że Seiga nazywa Yoshikę dobrą dziewczynką i mówi, że to Yoshika ma urazę do bohaterek i chce walczyć. Może poza Marisą. Ran IMO ma zdecydowanie gorzej z panią. Jun Tao jest lubiana przez fanów i łatwo jej wybaczono, to co dopiero postać w Gensokyo.
http://danbooru.donmai.us/post/show/977294/3girls-4koma-_-anger_vein-beret-blonde_hair-blue_e

Mnie tam zastanawia skąd ta agresja. Tak w sumie to tylko Seiga powiedziała do Raymoo, że Miko chce usunąć wszystkie youkai, a te zdecydowały się wszcząć wojnę tylko dlatego że Miko i spółka się odrodziły. Albo ZUN robi z igły widły albo Miko jednak rzeczywiście napsuła im krwi. A Mamizou jest tajną bronią youkai właśnie ze względu swojej niepozorności - w końcu to "tylko" tanuki, w dodatku w okularach i wyglądająca jak nauczycielka. Ups, extra boss.
W każdym razie wyrażnie jest dane do zrozumienia, że będzie jatka. Phantasmagoria anyone?
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 00:38:42 przez critz

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #381
Albo ZUN robi z igły widły (...)

to u niego czasami się zdarza, powody do walki już nie tak łatwo wymyślac ;)

W każdym razie wyrażnie jest dane do zrozumienia, że będzie jatka. Phantasmagoria anyone?

bis repetia non placent :)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #382
Mnie tam zastanawia skąd ta agresja. Tak w sumie to tylko Seiga powiedziała do Raymoo, że Miko chce usunąć wszystkie youkai, a te zdecydowały się wszcząć wojnę tylko dlatego że Miko i spółka się odrodziły. Albo ZUN robi z igły widły albo Miko jednak rzeczywiście napsuła im krwi. A Mamizou jest tajną bronią youkai właśnie ze względu swojej niepozorności - w końcu to "tylko" tanuki, w dodatku w okularach i wyglądająca jak nauczycielka. Ups, extra boss.
W każdym razie wyrażnie jest dane do zrozumienia, że będzie jatka. Phantasmagoria anyone?

>Agresja
Buddyzm vs Taoizm, zażarty historyczny WAR.

>"tylko" tanuki
Najsilniejsze spośród tanuki. elita. Oglądasz anime, są przeciez niepozorne postacie, które okazują się potężne w rzeczywistości mimo oczywistych oznak braku zajebistości.

>jatka
Ano, fajnie by było, ale to ZUN. Reimu tez niby zagorzały youkai terminator, a herbatki z nimi na galony wychlała.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #383
Co nie zmienia faku iż to tylko brzydkie szopy.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #384
Oj tam, ta tanuki to fajna postać. Poczekać jeszcze 2 albo 3 czesci Touhou, i wszyscy uznaja za normalny elementy gry, bo nowi bossowie bede jeszcze bardziej nie na miejscu. XD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #385
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale według profilu Seigi oraz tego co piszę na wikii jest to póki co jedyna postać która OFICJALNIE posiada męża... Więc dla wszystkich seigatardów smutna wiadomość- nie macie u Niej szans...

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #386

a Ty kiedykolwiek uważałes, ze "masz szansę" u fikcyjnej 2D postaci?

Nie wiadomo czy nadal posiada. mogła posiadać kiedyś, moze posiada teraz, nie ma pewności. Jets hermitem, mąż mógł być zwykłym człowiekiem i umrzeć przed nią. Nie wiem i ponieważ to Touhou- raczej sie nie dowiemy.

Ta sama sytuacja z Mononobe no Futo.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #387
czyżby pierwsza wdowa w TH ? ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #388
czyżby pierwsza wdowa w TH ? ;)

Drugą jeżeli Parsee jest wierną kopią postaci z pewnej legendy...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #389
Nie, nie jest wierną kopią.