Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235783 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #301

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #302
@UP:
>Implikowanie słabej muzyki

Dohohoho. Właśnie w TD jest jeden z bardziej oryginalnych soundtracków, imo. Wyczuwam jakby pewną wspólną nutę we wszystkich motywach, czego nie mogę powiedzieć o żadnej poprzedniej grze. Jakby tym razem ZUN postawił na trzymanie się jedej koncepcji podczas komponowania.

właśnie dlatego uważam, że to jeden z najsłabszych soundtracków, imho nie umywa się do tego z UFO; dla mnie liczy się różnorodność...jedyne co mi sie podoba to jak wspomniałem 1 stage theme i na pewno EX Stage Boss Theme ;)

um...no tak, translacja jest...ale i tak się pobawię :D dobre ćwiczenie dla tych co się uczą japcowskiego xD
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2011, 10:41:22 przez Mayuki

  • JCD
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #303
Oj oj dopiero teraz grę ściągam, nie było mnie wczoraj.

Mogę się wypowiedzieć co do postaci...
6 stage boss wygląda lepiej niż myślałem, ma fajną sukienkę
5 stage boss jakoś najbardziej mi się podoba...chyba, bo toyosatomimi no miko też w sumie nieźle się prezentuje.

Extra Tanuki...hurr...coś się mocno nie mogę do tego przekonać.

+podziwiam, w jakim tempie powstają nowe arty.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #304
Mi tam EXBoss pasuje. Przypomina mi moją korepetytorkę z chemii...

...aś będzie działo jak odblokuje...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #305
Mi tam EXBoss pasuje. Przypomina mi moją korepetytorkę z chemii...

...aś będzie działo jak odblokuje...

a mnie jakąś moe z lasu wziętą :P szopy pracze do boju...ale pomysł z kontrolowaniem zwierzątek (ich duchów ?) całkiem całkiem...

a co do tempa pojawiania się nowych artów...zastraszające O.o

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #306
Ok, ale z rzeczy, które mi sie podobają to podobała mi sie walka w 4 stage'u gdy babka używa Yoshiki jako tarczy i pomocy w boju i jak Last boss wspomaga sie dwoma duchami z 5 stage'a.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #307
Mi się tam wykorzystanie Yoshiki średnio podoba, zwłaszcza jak kładzie lache na wszystko i leży sobie na środku planszy, utrudniając manewrowanie ;/

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #308
Blah. Podobno bug z wykrzaczaniem się gry jak Yoshika wpieprza duszki na ostatnim spellu i ją dojedziesz dalej występuje. Biorąc pod uwagę, że od dawna jest fanowski patch do dema, który to poprawia...real smooth, ZUN (chyba że to nieprawda). Do tego słyszałem, że ktoś normalnie odblokował extra dla Sanae, a dla Reimu mu nie odblokowało, komuś gra się zawiesiła po survivalu Mamizou...sporo Cię czeka paczowania pijaku, nawet Soku wydaje się czyste w porównaniu. Ale poza tym gra jak na razie 1 miejsce pod względem fajności i patternów.

Chociaż są i dobre bugi, jak to komuś nie przeszkadza :V
Ten Desires - How To Unlock Stages for all Characters
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2011, 19:06:49 przez critz

  • Robixen
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #309
To z zawieszaniem na survivalu u Mamizou mogę potwierdzić bo właśnie mi się zawiesiła...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #310
Matherikus znalazł "sposób" - survivala można przejść kończąc go bombą (tzn. timeout podczas trwania bomby). Działa to dla Marisy, ale nie dla Reimu. Sanae i Youmu nietestowane.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #311
Zwróćcie uwagę jak światynia Byakuren się rozrosła Oo

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #312
Suddenly
Welcome to the Myouren Brothel~

Wynika z tego, że ZUN przerzuca się na buddyzm

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #313
Wynika z tego, że ZUN przerzuca się na buddyzm

raczej ogólnie, bardziej idzie w stronę motywów innych religii - w skryptach jest mowa o taoizmie też...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #314
może kolejna religia, z którą kiedyś Japonia miała związek, np. ten taoizm...

no ale nie wybiegajmy aż tak w przód, N'dżojujmy TD to the fullest ! ^^