Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 90603 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #150

Ma złamaną kość śródstopia xD

dlatego napisałem, że nie skomentuję ;3

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #151
Pooky, Minoriko ma zajebisty stópki, jeśli gustujesz w kobietach, które mają dwie lewe

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #152
Właśnie takie są najbardziej seksowne. ;3
A tak na poważnie to jak dla mnie lepszym bossem 1 stage w Touhou w ogóle była tylko Rumia. Minoriko jest naprawdę świetnym charem, i do tego ZUN narysował ją bardzo ładnie (i tak, zwisa mi to, że ma dwie lewe stopy).

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #153
Dwie lewe stopy...
No to se nie zatańczycie.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #154
Co do nieudanych postaci muszę też niestety dodać , że niektóre projekty z PC-98 są nie tyle złe , co po prostu mało wyrafinowane i oryginalne , wyglądając niczym postacie z random anime :( .
Choć dal równowagi w starszych odsłonach ZUN stworzył też jedne z swoich najlepszych projektów ^^ .
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 17:15:20 przez Sephi

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #155
Co do nieudanych postaci muszę też niestety dodać , że niektóre projekty z PC-98 są nie tyle złe , co po prostu mało wyrafinowane i wyrafinowane , wyglądając niczym postacie z random anime :( .

ke ? :D

Choć dal równowagi w starszych odsłonach ZUN stworzył też jedne z swoich najlepszych projektów ^^ .

z tym się po części zgodzę ale to dlatego, że im więcej postaci tym trudniej o oryginalność ;)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #156
Co do nieudanych postaci muszę też niestety dodać , że niektóre projekty z PC-98 są nie tyle złe , co po prostu mało wyrafinowane i wyrafinowane , wyglądając niczym postacie z random anime :( .

ke ? :D

Choć dal równowagi w starszych odsłonach ZUN stworzył też jedne z swoich najlepszych projektów ^^ .

z tym się po części zgodzę ale to dlatego, że im więcej postaci tym trudniej o oryginalność ;)
1 - poprawione ;)
2 - nie do końca mi o to chodziło , miałem na myśli fakt , iż ZUN wcześniej potrafił stworzyć projekty , który były diametralnie odmienne od jego obecnych pomysłów ( chociażby Sariel , Evil Sigma Eye , ostateczna forma Mimy )

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #157
>Keine fajna
>Ex-Keine nawet fajniejsza



Zjebane paterny, zjebany design, zjebana moc (przekokszona, a w ogóle nieużywana w praktyczny sposób), zjebany alternatywny wygląd. Wyliczać daley?

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #158
>Keine fajna
>Ex-Keine nawet fajniejsza



Zjebane paterny, zjebany design, zjebana moc (przekokszona, a w ogóle nieużywana w praktyczny sposób), zjebany alternatywny wygląd. Wyliczać daley?
Dzięki , przywróciłeś rozmowę do oryginalnego tematu :) .
Niestety muszę się z tobą zgodzić w kwestii wyglądu ex- Keine , gdyż o ile moc ma naprawdę ciekawą tak jej projekt w tej formie pozostawia naprawdę wiele do życzenia ^^;

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #159
wasze argumenty są maluetarem.
wlasnie ze fajnie wyglada, sorry ale zun tu zrobil dobra robote przenoszac hakutaku na plaszczyzne malych dziewczynek

zgadzam się, właśnie o to chodziło, żeby przedstawić ją w trochę dzikszej formie niż miła nauczycielka z wioski - taka bad side of were-hakutaku; tutaj Zun prawidłowo zachował jako-taki realizm; przydałoby się, żeby miała jeszcze bardziej poszarpaną ta kiecę...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #160
Sam koncept postaci Keine nie jest zły - chodzi mi o PROJEKT, oraz o postać jako taką. Tak samo - cholernie dobrym pomysłem była walka z boginią na końcu MoFa (bo w końcu jakiś solidny przeciwnik xD ), niemniej jednak Kanako jest DO CNA zjebana jako postać.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #161
ja mam do jej projektu tylko jedno "ale" - jest zbyt prosty; a tak to, wizualnie nie jest zła; w sam raz na "old-hag" xD

  • Maririn
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #162
kanako my fav z tego całego moriya-shrine-shitu

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #163
Może Kanako nie jest szczególnie jakaś super hiper, ale trzeba jej zwrócić honor za to, jak siedzi i za to, jakie ma spojrzenie xD

Random Saint here.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #164
@Misu
Święte słowa