Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 90595 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #120
na pewno nie wszystkie, tak jak i nie wszystkie z 6-13 są wyraziste ;] ale nie będę się spierać...
Pewnie, że nie wszystkie, ale czepianie się, że Mima czy Shinki są"nijakie" jest (przynajmniej w mojej ocenie) trochę dziwne. Bo za mało treści w dialogach, czy jak?
A "strój be"... no litości. Chyba naprawdę trzeba nie mieć się o co przyczepić.

ed: No dobra, to tylko opinia była i trza ją uszanować bez względu na to jak bardzo można się z nią nie zgadzać.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 00:11:07 przez Tilval

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #121
no akurat Shinki, Yuuka, czy Mima owszem, ale takie YuugenMagan, Mai, Yuki, Orange...nie do porównania moim zdaniem ;) zresztą moim zdaniem jeśli chodzi o Zuna to im dalej w las tym ciekawiej, popatrzcie na fabułę TD (zresztą Suleja usłyszycie to on to dopiero skomplikuje :P) - bardzo rozbudowana a zarazem postacie ;)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #122
Ja nie wiem, czy to ja jestem taki poryty, ale coś takiego w zupełności mi wystarcza, żeby nie określić postaci mianem nijakiej.
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #123
po prostu mamy inne spojrzenie na ta sprawę i tyle :) nuff said

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #124
No sorry, ale pc 98 ma wyraziste i fajne postacie >.>
popytajcie oldschoolowcow na nejiro, bo mi sie o tym nie chce pisac...
Wyraziste? Ich głównym problemem jest to, że siedzą pośrodku nijakiego miejsca (jezioro krwi, tak po prostu leżące na drodze do Mugenkanu, gdize ot tak sobie mieszka zła wampirzyca Kurumi. Nie widzę piękna tej postaci). Panny z PC-98 niestety cierpią na nijakość, nie mają ciekawszego opisu od ZUNa, nie mają konkretnej mocy, są wciśnięte ot tak sobie często, "bo tu musi być jakiś przeciwnik", i bo schemat "parę youkai znikąd, strażnik jeden albo dwóch, główny boss i jego najwierniejsza służąca".

=.=

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #125
Pociupałem dzisiaj trochę w SA... i taka mnie myśl naszła, bo póki co biłem się z bossem 3 lvl i jeżeli w dalszej części gry bossami też będą transwestyci, to ja nie chcę tego oglądać.
A więc - wszystkie postacie w SA prócz Marisy tak tragicznie wyglądają czy warto próbować dalej?

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #126
Yuugi rozumiem ale Parsee transwestytą ? O.o poczekaj na Orn, nyan! xD

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #127
Pociupałem dzisiaj trochę w SA... i taka mnie myśl naszła, bo póki co biłem się z bossem 3 lvl i jeżeli w dalszej części gry bossami też będą transwestyci, to ja nie chcę tego oglądać.
A więc - wszystkie postacie w SA prócz Marisy tak tragicznie wyglądają czy warto próbować dalej?

Ciekawe...
Nie wiem jakie masz warunki by ktoś zaliczał się do tranwestytów ale w każdym razie najbrzydziej wygląda w SA stage 4 boss (Satori)...ahh te jej ramiona...znaczy brak ramion xD

Oficjalny Wrigglefag

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #128
Satori nie może fapac, jednoczy się z tyranozaurem xD
Ja nadal nie wiem, co sobie Zun myślał rysując jej te ręce i chyba nigdy się nie dowiem :'D

Pomimo tego mankamentu sama Satori jak dla mnie ma ciekawy projekt i bardzo ją lubię.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #129
nie ma rączek, nie ma ciasteczek :P
sam design Satori...no cóż, jedno można o nim powiedzieć - jest prosty, ot taka bluzka, nic specjalnego ^^ Koishi to co innego...ale z kolei u Koishi nie podoba mi się połączenie kolorów...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #130
Inb4 http://i43.tinypic.com/ztxiu1.jpg
Zastanawia mnie czy ZUN zrobił to specjalnie xD. Ja tam nic do sióstr nie mam, po prostu wyszły jak wyszły bo ZUN nie popisał się kreską w SA. Koishi nawet tam byłaby całkiem śliczna gdyby ZUN nie spieprzył "uśmiechu". Hell, na artach z Grimoire of Marisa wyglądają przytulaśnie.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 15:58:43 przez Maluetar

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #131
Odwalcie się od Satori. Jest najbrzydszą postacią z Touhou, jaka powstała, niemniej jednak epicznością bije na głowę wszystkie inne postacie z SA razem wzięte (Okufagi i Orinfagi, wypierdalać).

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #132
Nie żebym nie lubił Satori, ale jakoś nieszczególnie mnie interesuje. Tak jakoś ujdzie w tłumie.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #133
Satori taka... zwyczajna. Jest niczym wobec Koishi.
Co tam, że pierwsza zna twoje myśli, skoro druga zna twoje najskrytsze, tajne, instynktowne pragnienia i emocje. ah, i manipuluje nimi. Spotkanie z nią i stajesz się warzywem

Yuugi transwestytą? derp.

Jeżeli przeszkadza Ci ZUNart, zajrzyj na fanarty, potem oceniaj postać, bo może kreska zła, ale projekt i pomsł na postać może być całkiem dobry.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #134
Yuugi - cholerny pijany jednoroż... erm Oni. Znaczy postać epicka jako kumpel do chlania.
Ja bym nazwał ją raczej babo-chłopem/chłopczycą, ale nie w 4 oczy, ja chce mieć kosci całe. :P