Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 90589 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #105
Pytanie: Czemu wszyscy doszukują się jakiejś logiki w tym? Haalo...to Gensokyo...Tu prawie nic nie ma logiki więc raczej te słuchawki dużo nie zmieniają xD

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #106
eee...no właśnie imho odnośnie strojów i dodatków, mających związek z historią to logika jest jak najbardziej wskazana ^^

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #107
eee...no właśnie imho odnośnie strojów i dodatków, mających związek z historią to logika jest jak najbardziej wskazana ^^
Dokładnie. Słuchawki Miko są logiczne, jeśli chodzi o symbolikę, pierdzielić w tym momencie historyczną ciągłość. Chcecie wyjaśnienia? Seiga przyniosła słuchawki dla Miko, bo może przechodzić przez ściany i ukradła je z Kourindou. Tyle offtopu, bo mamy wrzucać na złe dziewuchy, nie zachwycać się :p.

Nieudaną dziewczynką jest zdecydowanie Mamizou i tego nawet nie muszę wyjaśniać.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #108
Mi się Mamizou osobiście podoba.

Dziewczyna nie jest żadnym super-hiper-mega wypasioną postacią (jak Yukari, Flandre czy Koishi) tylko zwykłą, silną przeciwniczką i żartem od ZUNa dla wszelkich fanboyów Mimy. :V

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #109
Jak widzę tę panią szop to od razu słyszę w głowie to:
Elektryczne gitary - Człowiek z liściem

I nie lubię postaci żeńskich w okularach D:

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #110
Oj, ona nie jest taka zła.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #111
Jest.
Cieszy mnie, że wróciliśmy do tematu, po pogadance o Mimie i jej zapowiadanym powrocie.
Mamizou jest zła, bo nie pasuje do całości i ma niefajny projekt.

  • Kaito
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #112
Jest.
Cieszy mnie, że wróciliśmy do tematu, po pogadance o Mimie i jej zapowiadanym powrocie.
Mamizou jest zła, bo nie pasuje do całości i ma niefajny projekt.
Zazdrościcie jej bo jest tanuki (uber ballz XD)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #113
Odnośnie samej Mamizou , może moje nastawienie do niej kiedyś się zmieni , lecz nie nastąpi to prędko , głównie z powodu niesmaku związanego z wizją tanuki w Touhou , spowodowanego min. pewnym filmikiem Anabuki Commercial WITH ENGLISH SUBTITLES

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #114
Mima - za ciuchy, zachowanie i ogólnie całokształt. Nic dziwnego, że ZUN z niej zrezygnował krótko po piątce (cameo na jednym z cdków z muzyką się nie liczy), a później zamienił ją na rodzinę Kirisame... i bardzo dobrze.
Mugetsu & Gengetsu - Sephi mówił, że Mamizou ma szanse zostać najgorszym bossem w historii. To nieprawda. Te dwie lalkosiostry wyglądają niczym zostały wykreowane z jakiegoś autokreatora postaci. Totalny brak charakteru.
Sara - bez komentarza.
Shinki - sam pomysł na królową Makai jak znalazł, a w MS wykorzystano go, eee... powiedzmy, że go wykorzystano. Postać stworzono gdzieś w 5 minut. OJAP####### JAKIE NIJAKIE TO ŚCIERWO.
Sariel - wygrana w kategorii "Character that was most unrelated to Touhou, but, exactly, IS a Touhou character" murowana.

I to chyba tyle.

(Poprzedni post nieważny, widać że skasowałem)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #115
ogólnie większość postaci z pc-98 ze względu na słaby character developing są dość...nijakie ;)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #116
ogólnie większość postaci z pc-98 ze względu na słaby character developing są dość...nijakie ;)
W przypadku postaci z PC-98 ich nijakość objawia się nie tylko brakiem rozbudowanych charakterów , ale też nijakim designem :P .
Co do poprzedniego posta zgadzam się z wyjątkiem Mimy - ona jest epicka :D .

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #117
No sorry, ale pc 98 ma wyraziste i fajne postaci >.>
popytajcie oldschoolowcow na nejiro, bo mi sie o tym nie chce pisac...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #118
na pewno nie wszystkie, tak jak i nie wszystkie z 6-13 są wyraziste ;] ale nie będę się spierać...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #119
po prostu nie są rozchwytywane do memów przez fandom jak postaci z czesci 6 w gore.
dlatego malo o nich jest.
w somie to i dobrze, troche szacunku dla zmarlych...