Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival (Przeczytany 173316 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #60
Merc

No i nici z przykładu.
- Cóż, tak właśnie mogą wyglądać te igrzyska. No, może bez spódniczek. - Powiedział Mercurius, choć miał nadzieję na coś bardziej zabawnego, po czym wskoczył do wody i zaczął przepływać umówiony dystans.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 13:39:41 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #61
Uokawa
Co takiego mogło się wydarzyć, że wszystkie ważniejsze persony w SDM są pokiereszowane i na dodatek odmawiają rozmów na ten temat? Cała ta sytuacja zaczęła się Uokawie nie podobać.
-No cóz, skoro mam nie wchodzić do Biblioteki, to zajmę się czym innym. Dziękuję za informację - odpowiedziała Koakumie i skierowała swoje kroki w inną stronę, gdy jej uszu dobiegły odległe odgłosy... No właśnie, co to było? Woda, jakieś trzaski? Postanowiła zbadać tę sprawę i ruszyła biegiem w stronę, z której dochodziły podejrzane hałasy.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #62
Raion
Gdy wróżka zbliżyła się za blisko, chwyciłem ją nie zbyt mocno za rękę którą chciała dotknąć mojego oka po czym powiedziałem zmieniając temat: Chciałbym abyś udawała posąg aż do odwołania tego przeze mnie, możesz to dla mnie zrobić? Wolałem by nikt nie wkładał mi palców w oko, to by nie było zabawne. Stale czekałem na przybycie drugiej wróżki ale mogło to trochę zająć, położyłem się więc postanawiając chwilę się zdrzemnąć zanim to nastąpi. Postanowiłem sobie, że gdy już się najem, pójdę poszukać miejsca w których mają jakieś książki. Chciałbym porównać tutejszą literaturę, do tej którą zwykle czytam w Chireiden.

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #63
Anrin

-Bardzo możliwe.- Odparł niezmieszany, czując mimo wszystko niejaką satysfakcję. - Zobaczymy jutro. Tymczasem będę się już zbierał. Wodę mają tu trochę zbyt chłodną jak na mój gust. - Stwierdził z ironicznym uśmiechem, po czym ubrał się i wyszedł z łaźni.
 Czas zobaczyć, co udostępnili nam w tej bibliotece.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #64
Został wręcz zbombardowany informacjami. Wróżka mówiła nieco za szybko, więc kilka słów mu umknęło. Z tych ważniejszych wyłowił tyle, że wróżka lubi wiewiórki, ma na imię Yukino i robi mordoklejki i chyba coś z kwiatkami. A tamta biedna strażniczka ma na imię Meimei. I coś o tej śmietanie, ale nie udało mu się uchwycić, co.

- Yukino-chan, tak? Ładne imię. Powiedz, macie czasem wolne od pracy? Mogłabyś odwiedzić mnie w lesie i zrobiłabyś trochę tych mordoklejek. Ostatnio myślałem nad zrobieniem sobie ogródka, tylko nie znam się na tym. Ale fajnie by było mieć takie własne roślinki do opiekowania się.

Zauważył, że wróżka chyba niedługo zacznie się dusić, więc wypadałoby odciągnąć jej uwagę na chwilę przynajmniej, żeby złapała oddech.
- Ej, a chcesz zobaczyć magiczną sztuczkę?

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #65
Mercurius

No i drań zostawił Cię z kwitkiem. Ani nie był zabawny, ani nic. Co zrobiłeś dalej, to Twoja rzecz.

Uokawa & Anrin

Mała kirin wpadła jak torpeda do przebieralni skąd usłyszała raban. I przyłapała pewnego człeka w stroju Adama. Wyglądał na trochę zmarzniętego, a w czuprynę wmarzło mu kilka niewielkich kryształków lodu.

Raion

Ebisu popatrzyła na Ciebie dziwnie. Tak jakby była satori i właśnie poznała jakiś bardzo odpychający element Twojej osobowości. Cofnęła się, nadal patrząc na Twoje trzecie oko, po czym zapytała cokolwiek niepewnie:
- Jaką pozę mam przyjąć...?
Była solidnie zaniepokojona tym co może Ci chodzić po głowie.

Ignuss

- NowiemżeYukinotoładneimięczasamimamywolneale baaaaaardzo rzaaaadko - zaskoczyło Cię, że zwolniła chociaż na moment. - Aogródekimordkolejkitofajnarzeczbomożnachodowaćkwiatywarzywaprzyprawyimasęinnychrzeczyaleniektórerobakilubiąroślnkiwogródkachwięcwlesiemożebyćjeszczegorzej.
Gdy wspomniałeś o magicznej sztuczce, stał się cud... Zamilkła. Pokiwała tylko główką tak bardzo energicznie, że jej kasztanowa grzywka podskoczyła kilkukrotnie i dziwnie się ułożyła. Chyba rozleciał jej się kok. 
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #66
Uokawa
Rudowłosa wpakowała się w pewnego jegomościa. Nie spodziewała się zastać tego, co w tej chwili zobaczyła. Już nawet widok absolutnie wyczyszczonej świątyni i odpoczywającej Byakuren wydał jej się znacznie bardziej prawdopodobny niż fakt, że stał przed nią nagi mężczyzna. Jedyne, co była w stanie zrobić po spaleniu buraka, to było odwrócić się i wydukać kilka słów.
-Przeeeprzeprzepraszam, allle ni-nie wie pan może, c-co to były za haaaahałasy przed chw-chwilą?

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #67
Anrin

Anrin przez kilka sekund stał zszokowany obecnością małej youkai, po czym pobił swój życiowy rekord w ubieraniu się na czas. Jak ktoś tu teraz wejdzie pewnie zostanę okrzyknięty największym zboczeńcem w Gensokyo. Pomyślał z zażenowaniem.
Gdy już miał ubrane spodnie odpowiedział. - Eee ... Jakby to rzec ... Wyniknął tu mały spór w kwestii temperatury wody w basenie, ale już został zażegnany. Nie powinno być więcej hałasu.

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #68
Raion
Ustaw się jak chcesz, zdam się na twój gust. Powiedziałem z uśmiechem po czym dodałem Jak już otrzymam posiłek będziemy mogli rozmawiać dalej, a teraz wybacz ale muszę się zdrzemnąć. Miło by było jakbyś nadal tu była gdy się obudzę, lubię gdy ktoś jest przy mnie. Skończyłem mówić i zacząłem drzemać aby przeczekać do tego jedzenia na które czekam nie wiadomą ilość czasu.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #69
Kazuma


- Okej, będzie magiczna sztuczka. Zobaczysz, zaskoczę cię - powiedział, po czym chwycił swój znaleziony niedawno kostur i wycelował w jej głowę.
- Czary-mary, mózg się pieni. Stare majtki cioci Gieni! - lekko machnął kosturem i ... nic się nie stało.

- Właśnie zamieniłem twoje uszy miejscami - skłamał z uśmiechem.
Przy okazji zastanawiał się, ile jeszcze to zajmie drugiej wróżce, żeby wrócić. Czy kuchnia jest aż tak daleko?

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #70
Uokawa
Uokawę ucieszyły dźwięki szastanych ubrań za jej plecami. Uspokoiły ją w sporym stopniu i w końcu była w stanie stanąć przodem do swojego rozmówcy. Co prawda nadal trochę była zawstydzona sytuacją sprzed chwili, jednak widok odzieży pozwalał jej o tym zapomnieć.
-Mały spór, tak? Zaraz... BASEN? ONI TU NAPRAWDĘ MAJĄ BASEN?! - zakrzyczała Anrina. Jegomość miał tego pecha, że kirin jest wielkim fanem kąpieli w łaźniach i gdy tylko usłyszała o istnieniu takowej w SDM, jej myśli pobiegły w kierunku "jak najszybciej się tam znaleźć" i chyba nie zamierzały uciekać nigdzie indziej. Odchrząknęła.
-Cóż, przepraszam za powstałe przed chwilą... zamieszanie. I dziękuję, że się pan ubrał. Czy w basenie jest w tej chwili ktoś jeszcze?

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #71
Anrin

Reakcja na jego słowa była ... Niespodziewana.
- Eee... Tak jest tu basen i to dość spory. Niestety jest zajęty, mężczyzna z którym się ... nie dogadaliśmy wciąż tam pływał jak wychodziłem. - Odpowiedział zgodnie z prawdą.
Swoją drogą ... Czy ona właśnie mi podziękowała, że się ubrałem? ... To znaczy, że już zostałem uznany za zboczeńca po którym można by się spodziewać, że niechętnie to zrobi w takim momencie? Westchnął lekko. Ciekawe co jeszcze mi się przytrafi zanim będę miał szansę zostać rozszarpanym na arenie.
- Jeśli to wszystko. To będę wychodził. - Skinął lekko głową na pożegnanie i udał się w stronę wyjścia. 

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #72
Uokawa
Uokawa lekko położyła uszka po sobie. W łaźni nie lubiła towarzystwa innego niż załoga ze świątyni Myouren. Może Kąpiąca się tam osoba nie będzie taka zła.
-No cóż, drobne sprzeczki się zdarzają. Do widzenia - pożegnała Anrina, gdy nagle coś jej się przypomniało. -A właśnie! Jak się pan nazywa? Mieszka pan tutaj? Wie pan coś o tych... zawodach, co mają mieć tutaj niedługo miejsce?

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #73
Merc

Uraziłem go tą próbą? Dziwne podejście jak na kogoś biorącego udział w takich igrzyskach. Zaraz, w sumie to jakich igrzyskach... Chyba za bardzo wierzyłem we własne wyobrażenie tego przedsięwzięcia. Co za różnica, jutro się zobaczy.
Resztę dnia spędził na treningu, głównie na pływaniu. Dawno nie widział basenu, a czuł się w nim lepiej niż w otwartym zbiorniku, nigdy nie wiadomo co za cholerstwa w takich żyją.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 00:25:24 przez Ignacy Przybylski

Odp: [Sesja 1.4] The Midnight Carnival
Odpowiedź #74
Anrin

Anrin odwrócił się w wyjściu słysząc za sobą wołanie.
-Jestem Anrin z Lasu Magii. O zawodach wiem na pewno tylko tyle ile pisało w liście. Podejrzewam jednak, że szykują dla nas coś bardziej specjalnego niż zwykłe pojedynki. - Odpowiedział uśmiechając się do energicznej youkai najwyraźniej też biorącej udział w tym wydarzeniu.
-Więc życzmy sobie szczęścia pewnie nam się przyda.