Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo (Przeczytany 36663 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #30
Luna Dial, z oczywistych powodów - total OP. Od przedłużenia porannej drzemki i sztuczek zacząwszy, na grabieniu, gwałceniu, plądrowaniu i okazyjnych bohaterskich czynach skończywszy. Tylko zamiast jakichś tam szpilek od razu szedłbym w stronę czegoś cięższego a la Homura. Problem, Irak?

Przy założeniu, że dany item nie miałby magicznych mocy w Świecie Rzeczywistym, a więc tylko wartość symboliczną, wybrałbym Shimenawę Lady Kanako. Noszenie tego na plecach to oczywisty przekaz "nie zaczynaj się ze mno kuhrwa", no i zajebiście wygląda na niej :3.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 01:36:24 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • LVY
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #31
ja jednak dalej odstawiam controll roda :3 infinity power :3

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #32
Luna Dial, z oczywistych powodów - total OP. Od przedłużenia porannej drzemki i sztuczek zacząwszy, na grabieniu, gwałceniu, plądrowaniu i okazyjnych bohaterskich czynach skończywszy. Tylko zamiast jakichś tam szpilek od razu szedłbym w stronę czegoś cięższego a la Homura. Problem, Irak?

Przy założeniu, że dany item nie miałby magicznych mocy w Świecie Rzeczywistym, a więc tylko wartość symboliczną, wybrałbym Shimenawę Lady Kanako. Noszenie tego na plecach to oczywisty przekaz "nie zaczynaj się ze mno kuhrwa", no i zajebiście wygląda na niej :3.
Z przedmiotów które nie miały by magicznych mocy w naszym świecie chciałbym skrzydełka Cirno - samym swoim istnieniem byłyby paradoksem łamiącym prawa fizyki XD .

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #33
Az dziwne, ze nikt nie wymienil
Spoiler (pokaż/ukryj)
majteczek swojej waifu
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 05:23:49 przez Maluetar

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #34
Az dziwne, ze nikt nie wymienil
Spoiler (pokaż/ukryj)
majteczek swojej waifu


Ekhm...

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #35
>Implikacje, że bym jej to zrobił. Poza tym co mi po samych damskich majtkach. Jeśli by się dało osobę sprowadzić to inna rozmowa :3.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 05:24:15 przez Maluetar

  • LVY
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #36
ciekawo czy można było by dostać kontrolę nad jednym z gapów Yukari xDD

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #37
Sake dish I sake gourd.

  • LVY
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #38
BUKŁĄK SUIKI RAZ!
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 05:27:06 przez Maluetar

  • Neetalia
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #39
Mnie by odpasował Kubek Buddy, Szata Ognistego Szczura, Klejnot ze Smoczego Naszyjnika, Wysadzana Kryształami Gałąź z krainy Hourai i Amulet z Gniazda Jaskółki.
A potem szukać Kaguyi.

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #40
Ciekawe czy z parasolki Yuki dało by się w naszym świecie odpalić master spark :P .
( Podobnie ma się sprawa z hakkero ; wyobrażacie sobie mieć możliwość korzystania z tego ? ^^ )

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #41
Mi tam się wydawało, że Hakkero to przedmiot skonstruowany by skupiać magię. Przykładem, może być soczewka czy generator kaskadowy (mnożnik napięcia) lub układy LRC o wysokiej częstotliwości (Tutaj LVY popraw mnie jeśli przyjąłem zły analog). Więc tak samo jak mnożnik kaskadowy nie zadziała w Gensokyo, bo nie ma tam prądu. Tak samo Hakkero nie zadziała w naszym świece, bo nie ma tu magii którą można skupić.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Cytat: Ignuss
Boję się, że moje serce powoli ogranicza się do roli pompy do krwi...

Spoko, moje już od jakiegoś czasu ma tylko taką funkcję. I jest całkiem ok.

  • Kaito
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #42
Nie chce mi sie czytać całego wątku. Wymieniliście już pantalony?

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #43
Były pantsu.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 05:30:57 przez Maluetar

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #44
Mimi-chan :3
Rucham psa jak sra