Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Liga UNL (Sezon 03) (Przeczytany 17513 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Hunter
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #15
...taki bug, że po pewnym czasie graczy rozłącza i grają z dziwnie zachowującymi się botami.
- Jest takie coś.
- Najczęściej występuje przy lagach, lub innych problemach z czyimś łączem/połączeniem między graczami.
- Problem czasami występuje czasami też bez w/w okoliczności i wtedy najczęściej pojawia się (nie wiedzieć czemu) przy grze Meiling.
- Problem pojawia się w trakcie gry i czasami łatwo go nie zauważyć (np. w momencie gdy ktoś wyprowadza dużo combosów). Gracze nagle grają przeciw "manekinom". Bywa tak, że obaj ze swojej perspektywy wygrywają; bywa tak, że jednego po chwili wywali, a drugi walczy z "manekinem". Tu jest problem, bo wywalony gracz nie ma możliwości zapisania powtórki, w przeciwieństwie do tego drugiego.
Napisane na podstawie własnego doświadczenia.

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #16
A ja się wypowiem o zasadach: Po chuj dwie walki ? Jedna na 3 rundy - mniej roboty. Zasadza działania taka sama tylko jeden mecz mniej - no i replay od gracza jako weryfikacja.

I oto będę walczył.

Let the flame begins!

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #17
Ja lubię tak jak jest z best of three, no ale zobaczymy co inni sądzą. ;) inb4 wszyscy pójdą za adminem liderem? :3
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #18
W sumie ja też wolę best of three - Ale jeśli gracze wolą co innego, to można dać to pod głosowanie. Co prawda, wtedy mógłby się przemodelować system punktacji (1 punkt za wygraną rundę? O zgrozo!) i wtedy chcąc nie chcąc trzeba byłoby "liczyć Wszechczas" od nowa (Deviole już sie cieszo?)... Ale zawsze to sami zawodnicy decydują i wypada się dostosować ;)

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #19
Proponuje wyzerować, zrobić to od nowa, tabele ładnie, ustalić spotkania na mecze i wrzucić to na stronę jako oddzielny dział (wówczas ja byłbym moderatorem tego ale to WY byście utrzymywali to aktualne).

  • Hunter
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #20
W sumie ja też wolę best of three
Seconded.

Proponuje wyzerować, zrobić to od nowa, tabele ładnie, ustalić spotkania na mecze i wrzucić to na stronę jako oddzielny dział (wówczas ja byłbym moderatorem tego ale to WY byście utrzymywali to aktualne).

To jest całkiem dobry pomysł i myślę, że warto go zrealizować. Jeśli miało by to nieco bardziej oficjalny wydźwięk i było by bardziej publicznie, to może znalazłoby się też więcej chętnych == more fun for all.

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #21
Z tym ze aktualizacja np. co dwa dni - do mnie na maila - ja wrzucam na stronę.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #22
Hmmm... Zrobić najpierw zapisy, wyzerować itd... sounds SOOOO good :)
Ale ja "oddałem" przewodzenie w projekcie ligi Von Suzumienowi  - Niech on decyduje.

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #23
To bardziej opieka, niż przewodzenie, imo. Mnie to w sumie egal, a widzę, że większość jest za, więc go on. :P

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #24
Zapisy dzie

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #25
Hmmm... co powiecie na zapisy przez cały najbliższy tydzień? (no dobra, do najbliższego piątku). Wtedy w niedzielę odbyłoby się "komisyjne" losowanie ewentualnych grup. Po losowaniu zaś start rozgrywek :)

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #26

W sumie od dawna jesteś zapisana, ale jak widać Kreton planuje robić wszystko od nowa, więc na razie nie ma niczego. Jak chcesz pograć to wal, można jeszcze coś z tym rankingiem pociągnąć, choć z innej ligi jesteśmy.

  • LVY
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #27
hmmmmm

a mozna się jeszcze dołączyć do lig, bo akurat mam czas

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #28
Hmmm... dzięki LVY, że"wywołałeś" temat :)

"Podejmę się" akcji związanej z ligą, dlatego organizuję ZAPISY na najbliższy sezon.
Zapisy trwają do 23 lipca, ligę rozpoczniemy 24 lipca. Liga rozpocznie się, kiedy zapisze się minimum 6 osób.

Tak - osoby, które dotychczas brały udział w lidze też muszą potwierdzić swój udział. ;)
1. Phor Cillic
2. fretka
3. Kaito
4. クレトン³
5. Critz
6. von Suzumien
7. Deviol
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
...
N.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 18:21:25 przez Phor Cillic

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #29
Ja.