Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 99447 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #45
Ciężko jest mi powiedzieć, która postać jest moją ulubioną. Tyle ich jest a każda ma swój urok. Do tego grałem tylko w EoSD, PCB i IN także sporo tych co wymieniacie to wogóle nie kojarzę.
Będzie więc w kolejności występowania.

- Patchou, za motyw muzyczny, wygląd, no i generalnie lubię 4 poziom w EoSD, taki klimatyczny;
- Sakuya, za wygląd, charakter, za to że mi się nią najlepiej gra w PCB, no i czy muszę o "Lunar Clock" wspominać?;
- Remilia, bo mi pasuje jej szlachecki charakter, takoż motyw muzyczny;
- Flandre, bo zachęciła mnie do zagrania w Touhou, no i czy UN Owen to ona była?;
- Letty, taka Cirno, tylko mniej zapalczywa (o ile można tak powiedzieć o tak zimnych postaciach);
- Youmu, za wygląd i generalnie to, kim jest, do tego najlepiej mi się nią gra w IN;
- Yuyuko, no w sumie jeśli miałbym wybrać najbardziej ulubioną postać, to miałaby chyba największe szanse, generalnie cud miód i orzeszki, ma cechy mojego ideału kobiety;
- Mystia, za muzykę, no i generalnie jako kot mam słabość do takich nocnych wróbelków;
- Udonge, no w sumie nie wiem, może dlatego że wydaje się być bardzo odmienna od reszty postaci, ubrana bardziej elegancko i oficjalnie, zachowuje się też jakby najbardziej inteligentnie. Aż dziw bierze, że jest królikiem. No, to też w niej lubię (dalej słabość do zwierzęcych cech). A poza tym... czy może być coś lepszego niż mindfuck?;
- Eirin, za design, ścisły umysł (sam jestem biochemikiem z zamiłowania), no i na pewno miałaby dla mnie fiolkę klonazepamu na ciężkie chwile.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #46
Chyba do mojej listy dokleji się Toyasatomimi no Miko i Seiga Kaku. :U

Jakoś podoba mi się ich design i ogólnie lubie je. Seiga ma ciekawą historie.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #47
Chyba do mojej listy dokleji się Toyasatomimi no Miko i Seiga Kaku. :U
Jakoś podoba mi się ich design i ogólnie lubie je. Seiga ma ciekawą historie.

Mogę to samo powiedzieć o sobie. Dokładnie to samo :) Dodatkowo lubię Seigę za niebieskie włosy...i jakoś bardziej mi się kojarzy z themką z jej stage niż themka z pojedynku z nią samą, a themka z 4 stage jest magiczna ;3

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #48
@Roxiee - przyjemne uczucie, gdy ktoś jeszcze uważa moją waifu za najlepszą, a jednocześnie oczywistym jest, że jej nie tardzi. ^ ^

@Maririn - nie skomentuję trwałości tych uczuć.

By nie być monotematycznym - bardzo lubię Koishi i Orin. Pierwszą, bo niezły mindfuck i świetna umiejętność, drugą...

bo jak Orin, to opuszczone piekło; to postapokaliptyczny, płonący krajobraz podziemi; to ona, siedząca na rozwalonym murze; to podmuch gorącego wiatru z iskrami, rozwiewający jej włosy, które odgarnia ręką; to postać, która żyje w tym dzikim i zapomnianym miejscu, igrając ze śmiercią; to cień, który nocą krąży po powierzchni, kradnąc ciała i dusze zmarłych, "prowadząc je do świata bez dźwięku";

jak Orin, to:
EastNewSound - 視えない旅路~a final state~
bo dla mnie postać w Touhou jest ściśle związana z muzyką.

...bo to po prostu fajna postać :3

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #49
bo jak Orin, to opuszczone piekło; to postapokaliptyczny, płonący krajobraz podziemi; to ona, siedząca na rozwalonym murze; to podmuch gorącego wiatru z iskrami, rozwiewający jej włosy, które odgarnia ręką; to postać, która żyje w tym dzikim i zapomnianym miejscu, igrając ze śmiercią; to cień, który nocą krąży po powierzchni, kradnąc ciała i dusze zmarłych, "prowadząc je do świata bez dźwięku";

zapomniałeś dodać, że mimo tego jest jedną z najbardziej pozytywnie nastawionych do życia postaci w SA; jak na mieszkającą na takim zadupiu, zachowuje o dziwo, dużo poczucia humoru, co widać w dialogach ;3

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #50
Spoiler (pokaż/ukryj)
1. Cirno
2. Youmu
3. Marisa
4. Yuyuko
5. Remilia
6. Meiling
7. Rumia
8. Mai
9. Yuki
10. Mima

Nie będę do każdej postaci wypisywał za co, bo za dużo powtórek pewnie by wyszło. Cirno i Marisa mają dla mnie najfajniejsze charaktery, Youmu najlepiej mi się gra, Remilia jest antyjapońska, Yuyuko zabawna... i tak wszyscy wiedzą jakie są.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #51
Ciężko jest się zdecydować, która jest dla mnie najfajniejsza, bo... agrrr, a z resztą:

1. Hina, Marisa
2. Toyosatomimi no Miko, Yuyuko
3. Suika
4. Byakuren
5. Seiga Kaku
6. Yukari, Reimu

i dalej też Youmu, Yamaxanadu, Parsee, Patchy...

Random Saint here.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #52
Ciężko jest się zdecydować, która jest dla mnie najfajniejsza, bo... agrrr, a z resztą:

1. Hina, Marisa
2. Toyosatomimi no Miko, Yuyuko
3. Suika
4. Byakuren
5. Seiga Kaku
6. Yukari, Reimu

i dalej też Youmu, Yamaxanadu, Parsee, Patchy...

2+4+5 = wygrałaś mój uśmiech xD

co ci się podoba w Byaku ? :)

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #53
Ogólnie ładna postać : D Fajny pomysł na włosy i przy spellach ten "motyl", którego rozkłada. Normalnie epickie ;'D

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #54
Cóż, dawno nie aktualizowałem listy, ale trzeba to zrobic, skoro już nam wyszło Ten Desires.

1. Parsee Mizuhashi - nietykalne miejsce pierwsze.
2. Satori Komeiji - za motyw muzyczny, zdolności i "trzecie oko"
3. Toyosatomimi no Miko - NIESPODZIANKA! Za to, że jej moc stawia czyni z niej coś w rodzaju połączenia Satori i Yamy na sterydach.
4. Byakuren Hijiri - bo ostatnio coraz bardziej lubię jej motyw muzyczny
5. Sakuya Izayoi - zawsze lubiłem srebrnowłose pokojówki xD
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #55
Sakuya= sam sex

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #56
Derp. A tutaj też napiszę jeszcze raz po sporo się zmieniło xD
1. Nie zmiennie i na zawsze Wriggle Nightbug, za tą magię jaką w okół siebie rozsiewa i te cudne światła i za to że jest jaka jest i nie jest kolejną "OMG! MAM SKILLA KTÓRYM MOGĘ UNICESTWIĆ 3/4 WSZECHŚWIATA !!111oneone".
2.Keine Kamishirasawa. Bo kto by nie chciał mieć takiej nauczycielki + te jej duże, piękne OCZY.
3.Kasodani Kyouko i Toyosatomimi no Miko. Stosunkowo nowe postacie z czego ta pierwsza jest słodka i zabawna a ta druga po prostu mi się podoba.
4.Flandre, Alice, Daiyousei i takie tam...

Oficjalny Wrigglefag

  • Deid
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #57
To i ja zapodam swa liste ^^

1. Aya ~~!
Jej strój , jej włosy , jej zachowanie , jej wygląd , jej skrzydła ! nawet  w rożnych paletach kolorów świetnie wygląd :3

2.Nue & Murasa
Nue & Murasa - Badass and sexy :3 jedna latająca z kotwicą a jedna idealnie nadająca sie na dewotkę etc :3  , i znowu włosy mnie jarają~~

3. Satori
Głównię wielbię ją za to ze kreowana ogólnie jest jakoś tak dla mnie nie mainstreamowo  , no i ma moc którą w big bang theory opisano by kotem Schrödingera XD no i przypomina mi inną ulubiona postać z Kimiiro Focus ^^

4.Remilia non-loli
Zacny wygląd nawet jako nudne loli , i pasuję na wiele pomysłów jako non-loli , ciekawy charakter , no i bardzo przypomina mi znajomą z przeszłości XD

Ogólnie to all z podium ^^

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #58
Ostatnio coraz bardziej i bardziej przekonuję się do Mimy , przez co z " fajnej postaci " zmieniła się na  " świetną postać " i coraz bardziej wzrasta jej pozycja w moim rankingu ^^.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #59
Mima...Mima to Mima i nic poza tym...i don't see nothing cool in this girl. (Inb4 wleci Herubim)