Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - dyskusja (Przeczytany 41226 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #45
Jasne, edytujcie, jeśli uważacie, że zmiany są potrzebne. Termin ostatecznego oddania postaci podałem :)
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #46
Dobra, raczej wątpię bym cokolwiek jeszcze miał dodawać/zmieniać, w każdym razie sam z siebie chyba już raczej nie będę z tym kombinował.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #47
w najbliższym czasie skompiluję Ci wszystko i wyślę na PW.
Da radę do końca tygodnia?

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #48
Tak, podeślę Ci to jeszcze dzisiaj.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #49
A ja siedzę nad kartą (wygląd tejże mnie zszokował nieco) więc jakby co mój 'debiut' może się opóźnić.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #50
Może potrzebujesz pomocy z tym?

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #51
KARTA POSTACI

Spoiler (pokaż/ukryj)
IMIĘ: Ignacy
DRUGIE IMIĘ: Filip
NAZWISKO: Przybylski
DATA URODZENIA: 07.11.1989
GRUPA KRWI: 0Rh+
KOLOR OCZU: niebieski
WZROST: Około 183 cm
BUDOWA CIAŁA: przeciętna
WYGLĄD I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE (FIZYCZNE): Włosy jasnobrązowe (chyba, kiedyś był blond, ale ściemniały) i z reguły krótkie. Kartoflowaty nos, dość drobne nadgarstki, owłosienie prawie wszędzie, broda golona raz na kwartał, dość spora głowa, mało widoczna blizna na czole i jedna wyraźna na łokciu prawej ręki.
CECHY CHARAKTERU (3 cechy pozytywne i 2 negatywne, które posiada wasza postać): Skory do pomocy, cierpliwy i opanowany, ale też dość leniwy i wykazujący się czasem osobowością paranoiczną.
UMIEJĘTNOŚCI: Umiem jeździć na snowboardzie, na nartach, grać w tenis, składać i malować modele do WH40k, znam rosyjski (angielski też, ofc) i dość kiepsko niemiecki. Słabo gram na pianinie. Generalnie nic przydatnego w Gensokyo, choć kiedyś chodziłem na aikido.
ZAINTERESOWANIA: Warhammer 40000 (głównie Gwardia Imperialna i Szarzy Rycerze) i język rosyjski
HISTORIA I BIOGRAFIA POSTACI: Urodzony w Warszawie w roku 1989, często zmieniał miejsce zamieszkania i opiekunów (matka, ojciec, babcia etc.). Często podróżował po Europie, ale zawsze żył w Warszawie. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w Warszawie poszedł na UW, gdzie na drugim roku bił rekordy w ilości nieobecności. W 2012 roku poznał Weronikę, z którą się związał i dzięki której wrócił na studia.
RELACJE: (to na razie zostawiacie, uzupełnicie to, gdy już każdy będzie miał swoją postać)
  • Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2014, 20:09:28 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #52
Przedmiotami będziemy się zajmować na osobnym spotkaniu jak już wszyscy będziecie mieli gotowe karty. Początkowo chciałem zrobić po prostu tabelkę do losowania, ale mam lepszy pomysł na to. Przedmioty zapamiętać możesz, ale wyedytuj je na razie z karty :).

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #53
Pamiętać nie muszę, po prostu napisałem co mam i co byłoby w miarę przydatne w takiej sesji RPG (well, figurki z 40k i inne takie rzeczy może by się przydały jakbym miał skille Alice). xP Starałem się zrobić full self-insert, choć nie za bardzo chcę się wdrażać we wszystkie szczegóły mojej biografii itp. :< Dodałem jeszcze zdjęcie z Users Battle, lepsze wyobrażenie da niż to, co napisałem.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2014, 19:49:53 przez Ignacy Przybylski

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #54
KARTA POSTACI:
Spoiler (pokaż/ukryj)
IMIĘ: Franek
NAZWISKO: Nowodworski
WIEK: 17
KOLOR OCZU: Zielonoszare
WZROST: Przeciętny
BUDOWA CIAŁA: Przeciętna
WYGLĄD I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE (FIZYCZNE):
Brązowe włosy zawsze przycięte na krótko, nie więcej, niż parę na centymetrów, przez co często jest mylony z dresem. Twarz owalna, zazwyczaj bez zarostu, ale czasami zdarza mu się nosić kilkudniowy zarost z powodu lenistwa. Dość duży nos. Niegdyś miał całkiem ładny zgryz, ale po pewnym wypadku na rowerze dwie górne jedynki uległy częściowemu spiłowaniu. Karnacja raczej ciemna, jak na białego człowieka, łatwo się opala. Na nogach zawsze jeansy oraz dobrze wysłużone czarnobiałe trampki. Na górze zazwyczaj sweter i jakiś t-shirt pod spód. Często ubiera się dużo cieplej, niż otoczenie, ponieważ jest bardzo wrażliwy na zimno, ale za to latem żadne upały nie są mu straszne.
CECHY CHARAKTERU:
Gdy ma coś do zrobienia, robi to tylko, jeżeli ma to wyraźny, oraz w jego kalkulacji opłacalny cel. Z tego powodu ma częste skłonności do lenistwa i szybkiego poddawania się. Chociaż z drugiej strony, jeżeli coś obieca, to potrafi być bardzo ambitny i nieustannie dążyć do celu. Jest bardzo spokojny i flegmatyczny, nienawidzi wysiłku fizycznego. Generalnie lubi towarzystwo innych ludzi, ale tylko w momencie, jak ma na to ochotę. W innym wypadku staje się introwertyczny i zamyka się na wszelkie kontakty. Ma problemy z wyrażaniem, odbieraniem, a niekiedy nawet z przeżywaniem uczuć.
ZAINTERESOWANIA:
-Gra na pianinie.
-Oglądanie anime.
-Swego czasu gry komputerowe, ostatnio coraz bardziej wypierane przez pianino i bezproduktywne siedzenie w Internecie.
UMIEJĘTNOŚCI:
-Potrafi zagrać co nieco na pianinie, ale nie spełnia to jego oczekiwań, więc uczy się dalej.
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
-Analityczny umysł, często brał udział w konkursach matematycznych, niestety nigdy nie dostał się wyżej niż etap międzyszkolny.
HISTORIA I BIOGRAFIA POSTACI:
Mieszka na przedmieściach Warszawy odkąd pamięta. W jego wychowaniu rodzice bardzo stawiali na samodzielność, przez co miał dużo swobód, ale też o wiele rzeczy musiał troszczyć się samemu. Rodzice pracowali długo, więc rzadko ich widywał. Jego dzieciństwo było bardzo burzliwe. Z powodu braku akceptacji przez rówieśników często reagował bardzo agresywnie. Zazwyczaj kończyło się to interwencją nauczycieli, płaczem i histerią. Znała go cała podstawówka, niestety to był ten zły rodzaj sławy. Po pewnym incydencie coś w nim pękło i przestał reagować na wszelkie prowokacje i stał się taki, jak teraz.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #55
Karta postaci:

IMIĘ: Łukasz
NAZWISKO:  Ranicki
PSEUDONIM:  Raster
WIEK: 23
Spoiler (pokaż/ukryj)
KOLOR OCZU: niebieskie
WZROST: przeciętny
BUDOWA CIAŁA: przeciętna
WYGLĄD I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE (FIZYCZNE):
Zarówno budowa ciała jak i twarz typowo przeciętne. Zdecydowanie nie należy do typu ludzi, za którymi ktoś, z jakiegokolwiek względu, odwróci się na ulicy.
Ma krótkie ciemne włosy. Brak zarostu na twarzy (chyba, że nie zdąży się ogolić 3 dni z rzędu). Jedynym znakiem szczególnym jest mała, praktycznie niewidoczna blizna na palcu wskazującym prawej ręki. Nosi okulary, bez których wszystko, co nie znajduje się tuż przed jego nosem jest niewyraźne i rozmyte.
Jego kondycja fizyczna jest taka, jakiej można by się spodziewać po osobie nieprzepadającej za wzmożoną aktywnością fizyczną (czyt. mierna), swoim tempem potrafi jednak przejść kilka godzin nie męcząc się przy tym zbytnio.
Ubiera się zawsze lekko i przewiewnie - nienawidzi gorąca i rażących promieni słonecznych. Gdy wychodzi z domu zawsze nosi elektroniczny zegarek i odtwarzacz MP3.
CECHY CHARAKTERU:
Typowy introwertyk z wszelkimi tego następstwami. Niemal nigdy nie okazuje swoich prawdziwych emocji, a zanim coś zrobi/powie dokładnie rozważa możliwe skutki. Nieszczególnie zależy mu na akceptacji innych, od tłumów preferuje wąskie grono ludzi, z którymi coś go łączy. Realista i pragmatyk. Nienawidzi formalności, hipokryzji i rzucania słów na wiatr.
Z reguły nie odmawia udzielania pomocy innym, lecz sam nigdy jej nie proponuje. Łatwo zyskać jego zaufanie, ale równie łatwo bezpowrotnie je stracić.
Gdy do czegoś dąży nie interesuje go sposób, a jedynie rezultaty. Wystrzega się zbędnej pracy i ma tendencję do ignorowania uczuć innych (a nawet swoich).
Chociaż zdarza mu się kłamać i manipulować innymi, to nigdy nie łamie danego słowa.
UMIEJĘTNOŚCI:
- Umiejętności programistyczne (+ dokładna znajomość zasad działania komputerów)
- Płynna znajomość angielskiego
- Amatorskie zdolności strzelania z łuku i pływania
ZAINTERESOWANIA:
- Czytanie książek - głównie fantastycznych
- Gry komputerowe (zarówno granie jak i tworzenie), planszowe, karciane itp.
- Spacery przy akompaniamencie muzyki (nieokreślonego gatunku - akurat takiego, na jaki ma w danej chwili ochotę)
- Praktycznie wszelkie formy intelektualnej rozrywki - zwłaszcza te z wciągającą historią pozwalającą oderwać się od codziennego życia
HISTORIA I BIOGRAFIA POSTACI:
Całe życie mieszkał w środku dość sporego miasta. Nigdy nie wyróżniał się z tłumu, nie był więc szczególnie lubiany w dzieciństwie. Jego wyniki w nauce były zazwyczaj ponadprzeciętne (choć byli i lepsi od niego), zwłaszcza z przedmiotów wymagających inteligencji, a nie wymagających zapamiętywania (pamięć ma łagodnie rzecz ująwszy kiepską). Na każdym etapie życia trzymał się wąskiej grupy znajomych, z którą kontakt zazwyczaj naturalnie zamierał wraz ze zmianą środowiska. Obecnie studiuje. Nie ma żadnych ambitnych planów na życie.
WYGLĄD I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE (FIZYCZNE):
- Przeciętna budowa ciała i wzrost
- Twarz z natury niewyrażająca żadnych emocji niezależnie od stanu faktycznego
- Krótkie ciemne włosy
- Oczy niebieskie - na stałe nosi okulary (krótkowidz)
- Blizna na palcu wskazującym prawej ręki (poza tym brak znaków szczególnych)
CECHY POZYTYWNE:
- Inteligentny
- Opanowany
- Słowny
CECHY NEGATYWNE:
- Leniwy
- Egoistyczny
RELACJE:
Wszyscy - 50
  • Ostatnia zmiana: Luty 08, 2015, 10:49:02 przez Losik

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #56
I'm kinda stumped. Wydaje mi się, czy wszyscy wrzucają po prostu żywcem samych siebie z reala?

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #57
Na to wygląda. Te postacie jescze wspólnie sobie dopracujemy, ponieważ 100%owy self-insert może nieco razić. Baza jaką mamy w zupełności wystarczyć. Also, nie mówiłem że wrzucanie 'siebie' jest obligatoryjne (ani odwzorowywanie siebie w stu procentach, durr).

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #58
Dla zielonych takich jak my jest zdecydowanie łatwiejsze. Zawsze lepsze niż "Gary Stu", czy jakoś groteskowo mroczna i sponiewierana przez świat postać.
A takie coś widywałem aż nazbyt często.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #59
Dokładnie. Poza tym ja uważam, że jak self-insert to na całego.