Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - dyskusja (Przeczytany 41229 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #15
Małysz, moich postów Ci nie zabraknie. Byleby tylko czas dopisywał na szybkie odpowiedzi, bo to było głównym powodem moich 'odlotów' :)

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #16
Z przyczyn niezależnych ode mnie nie będzie mnie jutro wieczorem w domu, więc nie będę mógł wówczas dołączyć do rozmowy.
W razie czego wciąż jestem zainteresowany braniem udziału w sesjach.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #17
Mam nadzieję że Małysz ogranie kodowanie w swoim kliencie...

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #18
Jeśli nie uda mi się ogarnąć kodowania w tym kliencie, załatwię sobie nowy przed spotkaniem, spokojna głowa...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #19
Hm, coś wiadomo na temat sesji?
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #20
Wszystko było napisane w tym temacie Drewko, przeczytaj cały nim zaczniesz zadawać pytania...

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #21
Oh, teraz widzę... sorry, średnio spałem i czuję się jakby w nocy ktoś mnie mocno sponiewierał.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #22
Przepraszam, za drobne opóźnienie we wrzucaniu materiałów. wiem, obiecałem że wrzucę coś jutro, ale chce jescze przejrzeć swoje podręczniki do D&D w poszukiwaniu paru ciekawych pomysłów, jakoś na dniach możecie sie spodziewac poprawionego szablonu na postac...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #23

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #24
W porządku, zajęło mi to więcej niż trochę czasu, ale przedstawiam wam wytyczne wg których możecie stworzyć swoją postać:

IMIĘ:
NAZWISKO:
PSEUDONIM:
WIEK:
KOLOR OCZU:
WZROST: (bardzo niski/niski/przeciętny/wysoki/bardzo wysoki)
BUDOWA CIAŁA: (bardzo szczupły/szczupły/przeciętny/gruby/bardzo gruby)
WYGLĄD I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE (FIZYCZNE): (wszelkie piegi, plamki na nosie, krzywe zęby, etc.)
CECHY CHARAKTERU: (tutaj proszę o jak najbardziej szczegółowe wczucie się w tworzoną postać - wymieńcie co najmniej 3 cechy pozytywne i 2 negatywne, które posiada wasza postać).
UMIEJĘTNOŚCI: (tutaj też prosze o wstrzymanie, ponieważ wasze umiejętności staną sie podstawą dla opracowywanego przeze mnie autorsko 'Proficiency System' - nie umiem znaleźć ładnego polskiego odpowiednika, a proficiency lepiej dla mnie brzmi. Mimo to przemyślenie tego co umie wasza postać, bardziej chodzi mi tu o każualowe, prozaiczne skille, leży w waszym interesie.
ZAINTERESOWANIA: (wmanewruję to jakoś w tzw. System Motywacji - kolejna autorska nowinka, którą właśnie rozpisuję)
HISTORIA I BIOGRAFIA POSTACI: (pole do popisu macie)
RELACJE: (to na razie zostawiacie, uzupełnicie to, gdy już każdy będzie miał swoją postać)

Ważna sprawa: to nie tyle szablon, co wytyczne, jednak dla przejrzystości proszę o umieszczanie swoich OC w takiej formie w tym temacie. Myślę, że tydzień dla każdego to jak najbardziej wystarczający okres czasu. Ponawiam też przypomnienie, że self-inserty są bardzo mile widziane. Tak samo jak opisowość postaci - będzie wam łatwiej wczuć się w dobrze rozpisaną postać (a najłatwiej wczuwa się w self-inserty :P.

Osoby, które nie stworzą koncepcji postaci przez tydzień zaczynając od jutra (czyli do 13 listopada) mogą zostać wykluczone z sesji, jeśli nie usprawiedliwią się przed tym terminem.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #25
Pytanie: są umiejętności. Można zamieścić również wady? : p I muszą być koniecznie te pozytywne cechy charakteru?

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #26
Jakoś mało tych rzeczy do wypisania.

I z tego co widzę to gra się tylko człowiekiem tak?
No i nie widzę tu takich rzeczy jak były też poprzednio jak np. miejsce zamieszkania/stałego pobytu.

Mało informacji ogólnie trochę jest jak na tworzenie postaci.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #27
Byś był na konfie to byś wszystko wiedział. Schemat ma sens.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #28
Nie każdy był na tej konfie. Dlatego wypadałoby zrobić jednak opis tej sesji. Jak to będzie wyglądało etc.
Chyba, że zakładacie, że nie będzie możliwości dołączania do sesji przez kolejnych graczy...

Przynajmniej podstawowe informacje by się przydały. Ciężko jest zrobić karty postaci bez informacji takich jak między innymi właśnie rasa jaką się jest ^^"

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #29
Tak, to ma być koniecznie ludzka postać. Bez backstory z postaciami kanonicznymi i jak najbardziej self-insertowa. Takie były odgórne zarządzenia.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Małyszka co do umiejętności, no ale skoro mamy zaczynać jako normalne mobki (grupka znajomych) to pewnie nie chodzi o magię typu rzucanie fireballi, ani tym bardziej nic mocniejszego, jeno o normalne "życiowe" umiejętności.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2014, 19:44:16 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!