Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: ZUNart (Przeczytany 36567 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: ZUNart
Odpowiedź #75
Tam zaraz ładniejsza, nogi ma ładniejsze.
A najładniejszy zunart ma Shiki. Dilujcie z tym.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: ZUNart
Odpowiedź #76
^Nazrin ma najładniejszy zunart. W trakcie pobytu w Makai.
To jest fakt. Tak zadecydowała większość.


Odp: ZUNart
Odpowiedź #77
Ajtam, ja mówię o zunartach z tych grywalnych części.:>

Besides, kto mówi o progresie ZUNa, niech lepiej spojrzy na arty z pralki.
Jak dla mnie, to nie progres, a co najwyżej rehabilitacja.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #78
Schludność kreski to jedno, ale różnorodność projektów postaci i pomysłów na nie przy utrzymaniu nie jebiącego oczy stylu z MoF/SA to jednak postęp.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Teraz już przynajmniej nie grozi nam nijakość strojów pokroju Sary i Louise albo jednakowość twarzy lub włosów (głowy Alice i Yuki nie wyróżnia praktycznie nic, Sary tylko kolor włosów i oczu)... no chyba że ze strony Alphesa.
Żeby jednak nie było, to do Reimu i Marisy zawsze przykładał się indywidualnie i to mu muszę oddać *_*
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 01:35:33 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: ZUNart
Odpowiedź #79
Oprócz tego, że dodał marysinemu tyłkowi trochę kilo, to faktycznie, przyłożył się.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #80
Będzie się pewniej na miotle trzymała :D
IMHO gdyby postacie z dajmy na to TD, już ze swoim designem, zostały wykonane w stylu z pralki, to efekt byłby cud, miód i beczka szkockiej.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #81
Liek this?
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

TD nie znalazłem, ale takie Moriya trio, Orin i Okuu, Kisume, Hina i Nitori wyglądają świetnie przy takiej kresce, nie tracąc oryginalności nowych designów *_*. Nadal wolałbym żeby doskonalił aktualne osiągnięcia bo tam ma większe pole do popisu, ale nie odmawiam designom z LLS i MS ich specyficznego retro uroku.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #82
Kreska TH drugiej generacji > Kreska TH Trzeciej Generacji >>>>>>>>>>>>>>>>>> Kreska z Pralki.

Srsly, te portrety postaci a'la pralka to - jak dla mnie - koszmarny kicz. I can't fap to this.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #83
@ up, wypij jadu
Dżizas, Critz, dawaj namiar na artystę. Znalazł się może i set z PCB lub chociaż IN? =*_*=
Chłonę te obrazki jak Namysłowskie, mówiąc krótko, MOAR! Zwłaszcza zestaw z SA wygląda wspaniale. Szkoda tylko dolnej połowy Parsee, jej sukienka poprawia mi humor :>

Odp: ZUNart
Odpowiedź #84
http://danbooru.donmai.us/post/index?tags=kunisakisaikou
http://www.pixiv.net/member.php?id=37266

Nic więcej na razie nie mam, wyszukam jeszcze za pixel artami. Koleś ma chyba niekompletny set z PCB (nie mogłem znaleźć Lily), ale fapajta:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 23:12:38 przez critz

Odp: ZUNart
Odpowiedź #85
Te ZUNarty wyglądają jak coś co można bez najmniejszego problemu zrobić w paincie przy jedynie odrobinie pracy. Nic specjalnego. Dobre jak ktoś lubi bardzo dużą prostotę. Sam bym mógł coś takiego narysować nie znając się w ogóle ani na grafice ani na rysowaniu, aczkolwiek zbyt mocno się lenię.

wg mnie jest progres u ZUN'a i najnowsze ZUNarty są jednak najlepsze. Choć nie mówię, że te poprzednie były złe. Również dobre, ale nie aż tak.
Gdy patrzę na arty z pralki, to właśnie wygląda mi to nie specjalnie dobrze. Zbyt proste, choć ładne.
Zaś gdyby porównać generacje na windows... Spojrzeć wystarczy na Rumie, i przykładowo Miko...
Tak więc: trzecia generacja > druga generacja i pralka
  • Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 21:33:42 przez Raion

Odp: ZUNart
Odpowiedź #86
Koleś ma chyba niekompletne sety z PCB/IN (nie mogłem znaleźć Reisenki i Lily), ale fapajta:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
IMHO wrzuciłeś arta Yukari z IN do PCB.
A art Yuyuko to się należy aftarowi pal w dupsko. Zrobiony na odwal jakby w porównaniu. Może przez zamknięte oczy takie mam wrażenie. I krąglejsza być powinna ot co :>

Odp: ZUNart
Odpowiedź #87
Też zwróciłem na nią uwagę, moim zdaniem odstaje na minus, również właśnie przez te czerwone krechy a'la oczy. Najbardziej podobają mi się pralkowe arty z MoF.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #88
Artysta ma tylko 1 Yukari, więc tą dałem. A Yuyu też nie była specjalnie krągła na PCBarcie, nie wspominając już o tym, że chyba nie istnieje postać z pralki mogąca się popisać w tym względzie.

Anyway, przegapiłem Reisenkę w INsecie, uzupełniwszy. Reszta jego prac z pixiva, happy fapping:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Liczba osób ze zmienionym awatarem póki co :V : 0
  • Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 23:28:56 przez critz

Odp: ZUNart
Odpowiedź #89
Комacyc najbardziej zwraca na siebie uwagę :D
Tenshi i Kogasa też urocze.