Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 381635 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1920
I moje +18

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1921
I moje światło.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1922
I moja herbatkę.
(kurde, tyle tu ludzi o których zapomniałem już xD)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1923
Ok, to skoro już mamy drużynę dysku to co teraz?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1924
A, rozumiem, znowu wszystko strzelił wacek.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1925
Słabo wyszło dogadanie się co robimy dalej.

Ogólnie to wystarczy mi ustalenie:
1. Co usuwać
2. Co napisać na nowo (jako, że tematy przestarzałe)
3. Czemu znaleźć archiwum do którego się to wszystko wepchnie

Jak dla mnie to można by zostawić regulaminy etc. zaś resztę wypierdzielić i zacząć całość na czysto bez motania się z tym co było a co nie.
W sumie można to tu ustalić... Jak już się ogarnie tematy to będzie można zacząć zgłoszenia na wszystko tylko najpierw musimy ustalić co dokładnie zrobić ze starymi rzeczami i w jaki sposób zaczynać nowe sesje.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1926
Samemu zakładając nową kartę, optuję za czyszczeniem stories. Regulamin, wzorzec KP, są w porządku. Stare karty postaci można przenieść do tematu-KP-archiwum. Stare przygody również można zamknąć, albo rozkręcić je na nowo.

Najbardziej zastanawia mnie kto to będzie prowadził. Kosiek się ogłosił i zniknął, a jest sporo chętnych do roleplayowania w waifugrodzie. Zarchiwizować to co było i zacząć od nowa. Możemy zgadać się z Ekkusu, aby o tym pomyśleć (i Kośka jeśli kto wie gdzie się podziewa).

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1927
Okay, to już jest jakiś pomysł. Zajmę się tym jutro/po jutrze. Jeżeli nikt nie zgłosi sprzeciwu.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1928
Nie kasować sesji, co najwyżej pozamykać i wrzucić do archiwum (subforum plox). Ja nie prowadzę bo znowu kraina kału z tego wyjdzie. Po prostu, lojalnie ostrzegam.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1929
Dammit, w trzech sesjach byłem i żadna niedokończona, that stagnation. D: Lepiej kontynuować te co były, bo nigdy się żadnej nie dokończy.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1930
No i męski narząd prokreacyjny.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1931
Może bym coś chociaż próbował organizować ale sorry, nie jestem modem. Ten podpis przy moim nicku to tylko taka podpucha... Niestety kiedy miałem to robić tak trochę straciłem uprawnienia.

Prosiłem Małysza o dodanie archiwum bym mógł wszystko uporządkować i archiwum zostało dodane... Dowiedziałem się o tym kiedy już nie miałem uprawnień.
Tak na mnie się wypięli, to teraz niech zapierdziela z tymi tematami ktoś inny... Ja mam focha
  • Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2014, 19:57:09 przez Raion

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1932
Może bym coś chociaż próbował organizować ale sorry, nie jestem modem. Ten podpis przy moim nicku to tylko taka podpucha... Niestety kiedy miałem to robić tak trochę straciłem uprawnienia.

Prosiłem Małysza o dodanie archiwum bym mógł wszystko uporządkować i archiwum zostało dodane... Dowiedziałem się o tym kiedy już nie miałem uprawnień.
Tak na mnie się wypięli, to teraz niech zapierdziela z tymi tematami ktoś inny... Ja mam focha

A musiałeś napisać tak infantylną wypowiedź typu mam-foszka-małysz-jest-be?
Nie wystarczyło po prostu napisać "Nie jestem już modem, ktoś inny się tym zajmie"?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1933
Ale Małysz nie jest be. Małysz jest spoko. Lubię Małysza. Mam focha na ogół ludzi związanych z wyjebaniem mnie z posady moderatora, w tym także na siebie, bo swój udział w tym miałem ^^"
Nie lubię gdy ktoś wyczytuje bzdury między wierszami, bo między wierszami nic nie ma.

Nie można było także napisać "nie jestem już modem, ktoś inny się tym zajmie", ponieważ nie mam bladego pojęcia czy komuś chce się to zorganizować.
A bardzo bym chciał gdyby jednak ktoś to zrobił.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1934
Nie można było także napisać "nie jestem już modem, ktoś inny się tym zajmie", ponieważ nie mam bladego pojęcia czy komuś chce się to zorganizować.

Audycja u Kośka jest chyba przywilejem nowadays. :<