Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu) (Przeczytany 54837 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
[Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
To miał być kolejny spokojny dzień w Hakugyokurou. Minęło już trochę czasu od afery z doppelgangerem, i wydawało się, że wszystko wróci do normy. Żadnych doniesień o kradzieżach bielizny i takie tam... aż tu pewnego dnia ktoś zawitał do bram posiadłości. W tym samym momencie Saito spożywał śniadanie wraz z panią tego domu, Yuyuko. Lekko się zdziwili gdy do pomieszczenia weszła Youmu wraz z rudą Shinigami.
-To dla pani-Youmu podała kopertę. Co było w środku? Po pierwsze, pieniądze. Dużo pieniędzy. No i kartka.
-Na szkolenie? Do nas?-Zapytała zaskoczona księżniczka
-Ano. Shiki-chan uznała, że ma dość tego że od czasu do czasu się zdrzemnę w czasie roboty... więc wysłała mnie do was byście "nauczyli mnie dyscypliny!"-Komachi stanęła zwarcie i zaczęła machać ręką jakby posiadała tabliczkę Yama.
  • Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 12:56:03 przez Ekkusu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #1
*Saito na moment zastygł w chwili gdy pałeczkami wkładał sobie porcje ryżu do ust, następnie przełkną, po czym odłożył miseczkę i pałeczki. Przetarł usta *
- Witaj Komachi, eee czy mi sie dobrze zdaje, czy My mamy nauczyć Ciebie dyscypliny?...
*utkwił swój wzrok w Shinigami*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #2
-Nie przesłyszałeś się. Pieniądze za chęć zrobienia ze mnie wzorowego pracownika były w tamtej kopercie. Ale mam nadzieje, że część tego pójdzie na moje utrzymanie, co?-Zapytała z zakłopotaniem
-Co o tym sądzicie? Ja sama mam problemy z dyscypliną, więc zostawiam to wam
-No nie wiem...-Zaczęła Youmu-Z tego co wiem, to drugiego takiego obiboka to w całym Gensokyo się nie znajdzie
-Bez przesady...-Odezwała się urażona Yuyuko. Reakcja Youmu była natychmiastowa.
-Panienko Yuyuko, ja mówiłam o tej Shinigami!-Jeszcze moment, a by skoczyła do jej stóp, tak się wystraszyła. Oczywiście księżniczka się lekko obśmiała.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #3
- Hmm w sumie to sądze iż Komachi ma w sobie spory potencjał... *Zastanowił się chwilę*
- Sądzę iż razem z pomocą Youmu możemy zająć się jej treningiem *na jego twarzy pojawiło się coś na kształt zdeterminowanego uśmiechu*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #4
-Eh, a już myślałam, że odeślecie mnie z kwitkiem-Westchnęła kobieta. Usiadła sobie na podłodze i czekała sobie spokojnie co też teraz dla niej wymyślą.
-No to postanowione! Tylko w tym całym treningu nie zapomnijcie o mnie!
-Oczywiście księżniczko... Saito, może ty na razie się zaopiekujesz naszym gościem? Wyglądałeś na naprawdę chętnego do pomocy...-Youmu nie była zbyt rozentuzjazmowana... chwila, czy ona przez chwile nie patrzyła na jej biust?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #5
- Zasiądź do posiłku, potem 40 minut przerwy i zaczynamy trening... *podniósł miske z ryżem, przeniósł wzrok na Youmu*
- Coś sie stało?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #6
Komachi przyjęła zaproszenie, i to z przyjemnością... tyle tylko, że Youmu musiała szykować dokładkę (Oczywiście po zapewnieniu Saito, że nic się nie stało). W sumie... nawet dwie dokładki.
-No, ale się najadłam... to co, teraz drzemka?
-Ja bardzo chętnie-Uśmiechnęła się Yuyuko-Ale obawiam się, że ten miły chłopiec Ci na to nie pozwoli...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #7
- 40 minut, aby zgaga nie złapała a potem widzimy sie pod Saigyou Ayakashi...
*powiedzial spokojnie Saito*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #8
-A fakt, z tego wszystkiego zapomniałam... do zobaczenia!-Zawołała Komachi... a chłopak poszedł zająć się swoimi sprawami, by punktualnie 40 minut później...

...

50 minut później...

...

Godzinę później w końcu zauważyć Komachi idącą powoli w jego stronę. Jakoś jej się nie spieszyło, ziewała po drodze i ciągnęła za sobą kosę.
-Przepraszam, zasnęło mi się. Mam nadzieje, że nie będę musiała robić karnych pompek?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #9
- Niestety, ale musisz sie nauczyc iz spoznienie wiaze sie z konsekwencjami... A mielismy zaczac inaczej...
*wzial ciezki kamien i wreczyl go Komachi*
- Przykro mi, ale za kazda minute spoznienia 1 okrazenie z tym kamieniem wokol Saigyou Ayakashi...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #10
-Eh?-Zapytała patrząc na to, jaki to głaz przyniósł jej Saito. Ciężki dla niego... i chyba dla niej też. Dla wprawki spróbowała go podnieść.
-To waży z tonę!-Stwierdziła unosząc go na jakieś pół metra. Na początek usiadła na nim i zaczęła się nad czymś zastanawiać. Po chwili pstryknęła palcami, poszperała trochę w swojej szacie... i wyciągnęła kartę.
-Nautical Sign: "Flow of the River!"-Zawołała a spod jej nóg wyrósł statek który zaczął robić okrążenia wokół drzewa. Kamień również tam był...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #11
- Sprytnie... dobry sługa musi być nie tylko silny, ale i roztropny... uznam to. *chwilkę się zastanowił*
- Powiedz mi, czy pani Yamaxanadu w jakiś sposób cie szkoliła?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #12
-Ja też, ale za komplement-Shinigami uśmiechnęła się i z zadowoleniem usiadła na kamieniu.
-Jeżeli za szkolenie uznasz różnorakie kary i reprymendy to i owszem. Jedną z nich jest właśnie pobyt tutaj... uciekła mi dusza takiego jednego zbrodniarza... i w sumie jeszcze jej nie znalazłam... ale mniejsza, podobno Byakuren się tym zajęła. A czemu pytasz?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #13
- Aha... *Saito przemilczał problem doppelgangera* Nue się nim zajęła...
Mniejsza, chcę abyś miło, ale i owocnie spędziła czas tutaj. *Wskazał oddalone o jakieś 2 km drzewa*
- Sprawdzę twą szybkość, wyścig do tamtych drzew. Bez używania mocy....
-Gotowa?! START! *Ruszył*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #14
-Muszę?-Zapytała, jednak on jej nie słuchał. Gotowa czy nie, wybiegł... i dość szybko znalazł się przy drzewach. A gdzie była Komachi? Cóż... leżała sobie w połowie drogi w dość wygodnej pozie.
-Przewróciło mi się! Ah te suknie, nie sądzisz?-Zawołała do niego... idealne wyczucie spojrzenia.