Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH (Przeczytany 33001 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #45
- Szukanie go jest bezcelowe...
Prędzej trzeba by było zastawic pułapke... *zastanowił się*
- Wiemy na czym mu zależy, nie znamy powodów tego, ani celu... można by rozpuścić plotkę o tym, iż zaniepokojone mieszkanki zgromadzą swoją nadmiarową bieliznę w jednym miejscu w celu ochrony jej... Najlepiej w tej świątyni... *Przerwał*
- Idiotyczny pomysł, ale czy ktoś ma coś lepszego? *Zapytał, przy czym upewnił się, iż jego towarzyszki rzucają cień...*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #46
Wszystkie dziewczęta popatrzyły się na niego co najmniej z niechęcią... zwłaszcza Youmu. Marisa jednak zaraz się rozchmurzyła. Ale przynajmniej wszystkie rzucały cień
-A wiecie, że ja mam?
-To co żeś wcześniej nie mówiła?!-Reimu szturchnęła poirytowana Marisę w ramie, lecz ta się niezbyt przejęła.
-Kojarzycie może tego kuriera? Ten Tengu co mieszka niedaleko Kourindou?
-No i co z nim?
-Wiecie, że jakimś dziwnym trafem zawsze wie, gdzie znajduje się odbiorca przesyłki? Kiedyś na przykład Reimu mi coś wysłała a byłam podrażnić się trochę z Parsee w podziemiach... i skubany mnie znalazł!
-W sumie... ostatnio się przechwalał, że regularnie dostarcza paczki do Yukari... więc... co?
-Jakimś magicznym sposobem potrafi odnaleźć rózne osoby. Może i znajdzie tego ducha?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #47
- Ten z kucykiem, co tu był w świątyni tuż przed kradzieżą? Nie wiedziałem iż posiada takie umiejętności! *Powiedział Saito, zażenowany głupotą swego pomysłu*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #48
-No na to by wychodziło! Można by się w sumie do niego przejść... chociaż... niedługo będzie się ściemniać...
I faktycznie, zza drzwi do środka pomieszczenia wkradało się pomarańczowe światło zachodzącego słońca.
-Saito... załatwimy to jeszcze dzisiaj czy odłożymy to na jutro?-Zapytała Youmu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #49
- Należałoby to zrobić jak najszybciej, gdyż może dojść do kolejnych incydentów *Rzekł*
- Należy wyruszyć do tego tengu natychmiast!

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #50
-W porządku... mam nadzieje, że panienka Yuyuko sobie jakoś radzi...
-Na pewnoooooo...-Marisa poczochrała Youmu go głowie, na co Reimu pokręciła z politowaniem głową.

***

Cała czwórka znalazła się w końcu na miejscu. Bez wątpienia było to jedno z bardziej... pustych miejsc w Gensokyo. Na polu tym rosła bardzo krótka trawa, a na samym jego środku znajdował się niewielki jednopiętrowy dom. Obok niego była tabliczka "Sorahi Subafuu, usługi kurierskie czynne pon-piąt 8:00 - 18:00, weekendy 7:00 - 16:00. Problem tylko w tym, że dzisiaj był weekend, więc ciężko powiedzieć czy jest w domu czy też nie...
-Przypomnę tylko, że nienawidzi ludzi... więc najlepiej gdyby rozmawiał z nim ktoś, kto ma z nimi jak najmniej wspólnego
-Saito najbardziej się do tego nadaje. Zresztą to faceci, powinni się dogadać...-Tak więc, jako wytypowany przez Youmu, chłopak podszedł do drzwi. Była wycieraczka (Aczkolwiek beż żadnego napisu w stylu "Welcome") więc wytarł buty, zapukał... i otworzyły się drzwi. Z miejsca przywitało go ostre poirytowane spojrzenie nieco niższego od niego Tengu.
-Dzisiaj już nie pracuję

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #51
- Witaj kurierze, wybacz że nachodze cie o tej porze, acz mamy sprawę niecierpiącą zwłoki.
*Przyjrzał się czy Tengu rzuca cień*
- Otórz musimy znaleźć niebezpiecznego doppelgangera, a twe umiejętności są nam niezbędne! Pomóż nam! *Pokłonił się*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #52
Rzucał. Nieprzychylnym spojrzeniem, od góry do dołu i za chłopaka. Ale swoim cieniem na podłogę również.
-Miałem dzisiaj mnóstwo pracy. Lepiej, żeby to było coś ważnego...-Mężczyzna usunął się z drogi Saito, więc ten mógł wejść. Po sformułowaniu pytania "A wy będziecie tak stać czy czekacie na zaproszenie?" w kierunku dziewczyn te też raczyły się przesunąć w stronę wnętrza. A było one... niewielkie. Kanapa, trochę przyrządów do ćwiczeń, duża szafka z róznymi papierami, parę drzwi prowadzących do innych pomieszczeń, oraz niewielki stół z trzema krzesłami. Kurier był na tyle miły, że ruchem ręki wskazał je paniom, a sam razem z Saito stanął sobie gdzieś z boku.
-Może mi najpierw wyjaśnisz czym jest ten cały "doppelganger"?-Zapytał nawet nie patrząc w stronę dziewczyn.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #53
- Jest to istota potrafiąca zmienić się w każdego, przejmując jego zdolności w sile równej jemu samemu. Mamy wielki problem z takim i potrzebujemy twoich umiejętności aby go odnaleźć, abyśmy mogli go złapać. *Powiedział Saito ciągle stojąc*
- Pomóż nam schwytać tego devianta lubującego się w kradzieży damskiej bielizny!

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #54
Saito wydawało się przez chwilę, że Sorahi jak żywo zainteresował się tym co powiedział, a tak konkretniej ostatnim punktem.
-Rozumiem... w takim razie potrzebuje jak najwięcej informacji na jego temat. Cokolwiek, nawet najmniej istotne informacje...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #55
-Wiemy iż podszył się pode mnie, pod panią Marisę... Kradnie bieliznę...
Pani Aya podejrzewa iż możemy mieć doczynienia z typem dzikiego ducha...
Wiem także że nie rzuca cienia i nie posiada odbicia *rzekł*
- Okradł już Youmu i Reimu, możliwe też że kogoś jeszcze *dodał na koniec*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #56
-Aya... dobry wywiad, ale stanowczo przekolorowany w obróbce...-Po podzieleniu się swoją opinią na temat pracy pewnej tengu wyszedł na zewnątrz. Saito podążył za nim.
-Pozwól, że rzucę na to okiem...-Ponownie - sporo kurzu i pyłu, hałas, i początkowy huk. I wniósł się w powietrze... oraz zawisnął na wysokości dwudziestu metrów. Niewielki płomień wydobywał się z tyłu jego dziwnego urządzenia na plecach... aż dziw, że nie zajął się ogniem. Przyłożył on dwa palce do rogu oczodołu jego oka, i zaczął się rozglądać... jeden obrót... drugi... trzeci... popatrzył się w dół.
-Mam. Podziemie, prawdopodobnie dawna stolica piekła-Powiedział lądując po paru kołowaniach.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #57
- Był w swojej normalnej formie?! Musimy natychmiast wyruszać! Dzięki ci za twą pomoc, jeżeli będziesz czegoś potrzebował postaramy ci się odpłacić. *Pokłonił się*
*Spojrzał na dziewczyny*
- Gotowe?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #58
-Wiadomo już gdzie jest?-Zapytała Youmu, a Saito jej odpowiedział. Wszystkie szybciutko wyszły z domu... huk. I mieli piękny widok na dymny ogon pozostawiany przez Sorahiego. Na ziemi natomiast leżała karteczka oraz klucze. "Zamknijcie za mną drzwi" było tam napisane... chyba zależało mu na czasie, bo od razu skierował się do świątyni Hakurei.
-Ah Ci kochasie...-Westchnęła Marisa, i poleciała na swojej miotle. Reimu trochę wolniej poleciała bez żadnych pomocy, a za to najszybciej poruszali się Youmu z Saito.

***

Nie było czasu zajmować się okolicznymi Youkai. Zresztą, większość z nich była odtrącana przez "aurę szybkości" która otaczała Saita i Youmu. Już z oddali widzieli, że coś się dzieje przy moście. Zielone pociski, pnącza i niezidentyfikowany śluz przeplatały się z rakietami. Innymi słowy - pojedynek Parsee i Sorahi'ego. Marisa i Reimu były trochę z tyłu... więc będą dopiero za jakąś minutę albo dwie. Pomóc, czy skorzystać z okazji?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 2.2] Doubleghost running freeEEAH
Odpowiedź #59
- Jest okazja Youmu, tengu sobie poradzi, poza tym zaraz będzie tu Marisa i Reimu *zawołał Saito*
- Z tym że będziemy potrzebować pomocy Reimu... Ale najwyżej do nas doleci, musimy zatrzymać doppelgangera nim ucieknie! *powiedział i przyspieszył*