Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 123946 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #60
Wydawało mi się, że Siara pisał o 5 grafikach :c
Bu :c
to przeniosę to tutaj:
****
Spoiler (pokaż/ukryj)
*****
Spoiler (pokaż/ukryj)

a co do biustu to hmmm...jedna z moich sióstr ma D i wyglądają one całkiem całkiem, ale jest taka różnica, że ona ma 160 cm, więc taka Byakuren z E to jest mniej więcej akurat dla mnie ^^

Wercik: taką jak na arcie zapodanym przez ciebie też sobie wyobrażam, ale w akcji, w Genso ^^ opisana przeze mnie Byaku funkcjonowała by w RW (w końcu chciałbym ją tu spotkać, he he) :3
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 19:59:33 przez Mayuki

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #61
Gradientowe włosy, łagodny wyraz twarzy z tym spokojnym uśmiechem. Wygląda na lekko zaspaną i nie bardzo wiedzącą co się dzieje wokół niej. Zdrowego rozmiaru cyc (duże C - małe D), i ogólnie ładna, krągła figura... aż chce się pomacać...
Podczas walki jednak wrażenie "przytulanki" znika, i pojawia się silna kobieta która kiedy musi to potrafi przylać i połamać kilka kości.

ver.1
Spoiler (pokaż/ukryj)

ver.2 (przepraszam wszystkich Sanaefagów, w tym mnie. Ten obraz nie ma zamiaru nikogo urazić a tylko pokazać potęge Byakuren)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Imagination
Odpowiedź #62
Zgadzam się z powyższym. Byakuren samą posturą powinna taką np. wiotką Sanae pokonać w np. zapaśniczej walce (kisiel maybe ? :3). A jeszcze do tego jak swoją magią wzmocni swoje fizyczne skille...

Odp: Imagination
Odpowiedź #63
Te same grafiki, co Malu

koło 175cm wzrostu, włosy do pasa, falowane (prawie kręcone), gradient oczywiście
cyc D, nie więcej, ewentualnie duże C
zawsze pogodna

Mayuki, bo miseczka inaczej wygląda przy innym wzroście ( a dokładniej innym obwodzie pod biustem) np. dziewczyna 160cm wzrostu mająca D będzie miała dużo mniejsze cycki niż dziewczyna 180 wzrostu z miseczką D (o ile mają proporcjonalną budowę ciała)
co 5cm jest inna miseczka, czyli mniej więcej 65D = 70C = 75B = 80A

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #64
offtop
Zgadzam się z powyższym. Byakuren samą posturą powinna taką np. wiotką Sanae pokonać w np. zapaśniczej walce (kisiel maybe ? :3). A jeszcze do tego jak swoją magią wzmocni swoje fizyczne skille...

Z drugiej strony Sanae ma po swojej stronie cuda, 2 boginie oraz fakt że kanonicznie pokonała już raz Byakuren. Ale to nie temat na takie rozmowy. Powiedzmy że to nie Sanae tylko jakaś random cosplayerka na tamtym arcie jest.

Odp: Imagination
Odpowiedź #65
(o ile mają proporcjonalną budowę ciała)

^

Po prostu wydaje mi się, że D to za mało, zwłaszcza, że Byakuren nie widzi mi się na mały obwód pod piersiami. No ok, może przesadziłem z "mocne" ;)

Odp: Imagination
Odpowiedź #66
nie ma małego obwodu, znaczy ma większe cycki niż dziewczynka z małym, a tą samą miseczkę xD
80D>75D>70D>65D
z czego 80D=75E=70F
itd. itd.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Uwielbiam to tłumaczyć :3
mocne E mają kobiety karmiące zwykle... w ogóle powyżej D zwykle są przeznaczone dla karmiących. Ale zwykle =/= zawsze xD
Po porostu dużo ciężej takie znaleźć w normalnych sklepach, a dużo łatwiej w sklepach dla matek i dzieci.

Odp: Imagination
Odpowiedź #67
Spoiler (pokaż/ukryj)

...

A tak na poważnie...
W zdumiewającym tempie znalazłem bardzo odpowiednią grafikę.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Dojrzała dziewczyna ze sporymi walorami, not-milf... Z gracją i elegancją, wyglądająca bardziej jak bogini niż mnich.

Odp: Imagination
Odpowiedź #68
PS, Raionie Hijiri... to u gory to trap....
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Imagination
Odpowiedź #69
Wiem ^^" ale na prawdę przypomina Byakuren. Dokładnie tak by pewnie wyglądała w 3D (nie licząc kilku drobnych niewidocznych teraz szczegółów)

Odp: Imagination
Odpowiedź #70
nie ma małego obwodu, znaczy ma większe cycki niż dziewczynka z małym, a tą samą miseczkę xD

toteż właśnie


Spoiler (pokaż/ukryj)
:3

mocne E mają kobiety karmiące zwykle... w ogóle powyżej D zwykle są przeznaczone dla karmiących. Ale zwykle =/= zawsze xD
Po porostu dużo ciężej takie znaleźć w normalnych sklepach, a dużo łatwiej w sklepach dla matek i dzieci.

Widzę, że zna się Pani na rzeczy :P
Od dzisiaj będziesz forumową specjalistką od cycków, kobiet karmiących, dzieci itp...obojętnie jak to brzmi xD

Dopsz, jak tak już bardzo komuś zależy, Byaku może mieć mocne D i nie być przy tym karmiącą. Zwlaszcza, że napisałem już, że być może przesadziłem z tym "mocne E". Mam znajome, które mają E i nie wyglądają dziewczyny z wymionami a'la krowa, więc cóż ;)
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 22:03:44 przez Mayuki

Odp: Imagination
Odpowiedź #71
"ciocia Byakuren" w moich wyobrażeniach ma 180 cm wzrostu, szerokie biodra, spory biust, duże wcięcie w talii. Łagodne rysy twarzy ladną i zadbaną cerę, a gdy się uśmiecha ma w policzkach te slynne dołeczki. Ma zadbane i ładne włosy oraz paznkocie.
Zadbana pani po trzydziestce, która lubi pomagać innym.
Z powodu czystek na dysku nie mam grafik, ale zgadzam się z Maluetarem- urin najbliżej mojego wyobrażenia  jak yujup tego o Yuyuko.

Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Imagination
Odpowiedź #72
Wiele postaci kojarzy mi się z cechami i emocjami, więc często opisuję też coś o charakterze.
Byakuren kojarzy mi się z bezpieczeństwem, opiekuńczością i mądrością.
Jest wysoka i kształtna, piersi duże D. Jest spokojna, zazwyczaj poważna.

Spoiler (pokaż/ukryj)

Spoiler (pokaż/ukryj)

Spoiler (pokaż/ukryj)

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #73
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Pierwszy pic Mayukiego z Byakuren... <3

Odp: Imagination
Odpowiedź #74
Next one is.....

Cheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!~