Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 348664 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #75
Omnomnomnomnom

06. ULUBIONA BOMBA


Na pierwszym miejscu oczywiście a.k.a. Frog Sign "Wily Toad" a.k.a. frog nuke Sanae B. Wciśnij X, otrzymaj dłuższą chwilę oddechu, wypierdol wszystko w promieniu kilometra za pomocą ropuchy. Skasowanie wszystkich wrogów, wielkie obrażenia na cały ekran, możliwość spowodnego łapania UFO i do tego czynnik zajebistości. Enough said.

Kolejna także z UFO to  Dream Sign "Wild Exorcism Dance" Reimu A. Reimu Spark lepszy od prawdziwego Master Sparka w obrażeniach i mniej spowalnia. Do tego wygląd jest kozacki, a efekt dzwiękowy daje do zrozumienia "Nie będę tego omijał, wypierdalać!"

Ostatni na podium trafi... Dream Sign "Evil Sealing Circle", bomba Reimu B z EoSD / PCB. Pierwsza bomba, która kiedykolwiek mi się najbardziej spodobała, po prostu kolorowa fala zmiatająca wszystko dookoła na swojej drodze. Obrażenia może ssą, ale czyszczenie ekranu jest zawsze dobre, a odpalenie deathbomba za pomocą tego daje uczucie pięknego środkowego palca w stronę przeznaczenia. No i opis w GoM jest ciekawy:
"A spell card in which movement is limited by charms. You're bound in place by charms and slowly strangled to death. " ... :V


Honorowe miejsca należą się
-"Darkness of the Crow" Ayi z SA, za zuą aurę, która lata wraz z twoja postacią, nie spowalniając jej i bycie chyba jedyną bombą z SA porównywalną z innymi grami
-Scarlet Magic "Scarlet Devil", deathbomb Remilii za potężne obrażenia i zajebistość
-Love Sign "Non-Directional Laser" Marisy B z PCB za straszliwe obrażenia z bliska i efekt latarni morskiej (lol)
-Time Sign "Private Square" Sakuyi B z PCB za efekt długiego zatrzymania czasu na pociskach i zamiany ich na w chuj punktów z możliwościa strzelania bossa, plus bycie pierdoloną manipulacją czasem.
-No i bombie z MoFa za bycie w chuj mocną i z dobrym zasięgiem :V.
  • Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 15:03:03 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #76
No oczywiście Master Spark Marisy. W SA Darkness Ayi, ale i tak gram przeważnie ReimuxYukari.

  • JCD
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #77
Ja wrócę jeszcze co do themów z bijatyk. Jakbym miał wybrać tylko jedno, to..
dla mnie oriental evening sky > reszta.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #78
W SA bomba Yukari (nie pamiętam jak się zwie), no i oczywiście także Master Spark.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #79
Na pierwszym miejscu oczywiście Master Spark, któremu w historii gier pod względem wypierdu i przytupu dorównuje jedynie BFG9000 z pierwszego Dooma.
Na drugim bomby Netherworld Dwellers Team z IN, zwłaszcza deathbomb Yuyu.
Na trzecim... Sakuya A na focusie w PCB.
Czwarte miejsce oddaję kondomowi Nitori z SA.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #80
Master Spark zajebisty. Z tych pozostałych jakoś niespecjalnie zwróciłem uwagę.

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #81
Evil sealing circle Reimu za piękne zmiecienie wszystkiego z ekranu i Bomba Sanae A z UFO bo tak >_<

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #82
Nigdy się nie przyglądałem bombom, ale Master Sparka i Non-Directional Laser bardzo lubię.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #83
Non-Directional byłby fajny, ale Marisa go podpierdoliła Patche :<

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #84
Ja tam lubię Non-Directional Laser, chociaż nie za efektywność. Za to mam jakiś dziwny, wyjątkowo sympatyczny sentyment do Stardust Reverie.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #85
Ja lubię Non-Directional, ale nie jako bombę Marisy -_-

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #86
Ignuss:
"Just Borrow!"

Niespecjalnie lubię bomby... grazea mi usuwają :P. Jeśli jednak wskazać najfajniejszą to zdecydowanie "Wild Exorcism Dance" właśnie za uczucie "Jestem Reimu, Reimu Hakurei.... Im so overpower that, danmaku dodges me! GTFO!"

No i kultowy "Są rzeczy bezcenne, za całą resztę zapłacisz kartą Master Spark".

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #87
Scarlet Devil i Willy Toad, tyle

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #88
Youmowe slashe i Marysiowe Master Sparki

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA BOMBA)
Odpowiedź #89
Bomba Reimu i Yukari w SA, Reimu B w UFO, Private Square Sakuyi i Fantasy Seal: Concentrate.
Bomby w MoF nie są też złe.