Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 314588 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #390
W dużym skrócie: Postać umie to co ma napisane, że umie.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #391
 straciłeś koszulę, oraz włosy. Jesteś teraz łysy.

czemu jesteś taki okrutny ;_; czy w wiosce ludzi jest ktoś kto ma moc fryzjerstwa jak fryzjerzy z GTA?

P.S czy jak sesja wystartuję nadal mogę sobie dorobić te spellcardy? czy muszę pomyśleć teraz nad nimi?
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 19:53:41 przez 11dam

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #392
Psyt: w pewnym zamku w Lesie Magii odrastają, tylko trzeba wydać tam całą kasę na bilety @w@

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #393
dzięki za radę cthulhoo, jak będę miał okazję to wpadnę :D, no chyba że jednak ktoś byłby taki w wiosce ludzi no to wiesz bliżej i tak dalej, w sumie bo chciałem się zapisać na EX twoje, mogę spellcardy dorobić później? znaczy że zrobię sobie już po starcie gdyby był ale one już by były

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #394
Psyt: w pewnym zamku w Lesie Magii odrastają, tylko trzeba wydać tam całą kasę na bilety @w@

Ale na pewno na głowie?

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #395
Hmmm. Czyli trzeba było lepiej opisać metody walki postaci, a nie jechać wielkim skrótem. Później podrzucę techniki bajiquan i rozpiskę całego stylu.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #396
Z opracowaniem kart zaklęć możesz nawet poczekać do czasu aż sesja się zacznie. Nie trzeba się śpieszyć.

Nie ma także fryzjerów z gta w gensokyo xD

Hmmm. Czyli trzeba było lepiej opisać metody walki postaci, a nie jechać wielkim skrótem. Później podrzucę techniki bajiquan i rozpiskę całego stylu.
Rozumiałem to jako normalny styl walki - nie ma więc potrzeby opisywania konkretnych technik.
Chyba, że chcesz do tego stylu coś specjalnego dodać (pociski etc.) ale nie wiem czy na to też się zgodzę...

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #397
Ano. Rzuciłem suchy opis, który wspomniał jaki styl i dlaczego. Nic o tym jak to wygląda, jakie techniki, takie suche. Postać tego jeszcze nie udoskonaliła, a na razie przypomina sobie podstawowe techniki i tao lu.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #398
Wystarczy dokładne opisywanie ruchów w trakcie gry.
Skoro wiem, że taki styl jest.

Gdybyś opisywał każdy konkretny atak tego stylu, to byłoby to na tyle sytuacyjne, że większości tych ataków nigdy byś nie użył.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #399
eee. Raion. Strzel mi w twarz. Zamiast PMów wysłałem do ciebie dwa mejle. ^^"
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #400
adzi, zdolnyś xD
Btw, wiesz, że jak użyjesz ataku epilepsji na youkaiu, który aktualnie cię gryzie, to dostanie on szczękościsku? :v

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #401
Jeżeli będzie mnie gryzł, to po prostu dostanie po papie, a nie będę się bawił w jakieś long-range debuffy. :)

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #402
Nawet, jak będzie to Remi, a obok będzie stałą Sakuya? xD

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #403
Podaj mi jeden powód, dla którego Remilia sama (-sama) by się pofatygowała specjanie do mnie, by mnie wyssać do sucha. Ewentualnie po co ja miałbym się szwędać aż tak daleko i głeboko do SDMu.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #404
Remilia to niejadek, nie wypija do sucha :v
A powody... welp, pozedłęś zarywać Meiling xD