Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 314540 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #240
Ja tam się jeszcze rozgrzewam jako MG i boję się na razie trochę przesadzać z hardkorami :P
Niestety, świat Gensokyo nie pozwala mi wprowadzić moich ulubionych klimatów, czyli intrygi, spiski i polityka :v

  • Tremirenes
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #241
E tam, nie ma po co. Najważniejsza jest zabawa - co z tego że moja postać jest sztampowa w cholerę, skoro lubię takie odgrywać?

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #242
Ja tam się jeszcze rozgrzewam jako MG i boję się na razie trochę przesadzać z hardkorami :P
Niestety, świat Gensokyo nie pozwala mi wprowadzić moich ulubionych klimatów, czyli intrygi, spiski i polityka :v
Jak dobrze to wymyślić to możesz.
Wstaw do sesji Kanako to będzie instant intrygi, spiski i polityka.

E tam, nie ma po co. Najważniejsza jest zabawa - co z tego że moja postać jest sztampowa w cholerę, skoro lubię takie odgrywać?
Twoja postać nie jest sztampowa.
W przypadku tego uniwersum, sztampowa to by była gdybyś zrobił małą dziewczynkę będącą wampirem czy tam innym umarlakiem.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2015, 22:11:54 przez Raion

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #243
Raion, gra polityczna między Remi, Kanako i Yukari, w której to księżycowy Putin chce przejąć władzę w całym tym chaosie xD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #244
Wstaw jeszcze ducha hitlera i stalina tam i będzie perfect.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #245
Wstaw jeszcze ducha hitlera i stalina tam i będzie perfect.

Przypomniało mi to jedną sesje, gdzie za towarzysza duchowego trafił mi się Jezus.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #246
Chyba jest Gensokyo mod do Civilization V, apropo spisków, intryg i polityki.

Sesje mnie się podobajo. Jest świetny kanon, dobrze zawiązany plot oraz charaktery postaci są naprawdę... Jak zobaczyłem interakcje Astrophela z Marisą, albo tą kappą... Serena była fajna. Zauważyłem jednak, iż biorąc pod uwagę poziom sesji - nie byłaby sobie w stanie poradzić z rzucanymi w nią problemami. Głównie dlatego zmieniłem postac na Sebastiana, który jako łowca miał sporą wiedzę na temat świata nadnaturalnego - był idealną postacią do udziału w jakiejkolwiek sesji. Przygotowałem mu całkiem spory background, żeby nadać jego postaci trochę głębi. Przyznam się, że czyniąc go w części człowiekiem liczyłem na jakiś romans. W sumie jako nieumarły i tak nie ma takich problemów, jak Momonga-sama.

Zmiana rasy postaci mną trochę wstrząsneła. Przespałem się z tym i w sumie stwierdziłem, że to nie taki zły pomysł. W postaci upchnąłem mieszankę inspiracji z Dark Souls, Bloodborne, World of Darkness oraz odrobinkę Type Moon. Zmianę ostatecznie uznałem za plus. Zamierzałem pchnąć postać w tę czy inną stronę - albo sprawić, żeby była bardziej ludzka, albo bardziej youkai-like. Wypadło na to drugie. Będę z tym grał. Mam tylko nadzieję, że Sebastian znajdzie sposób na powrót do życia, albo przekroczy bariery ludzkiego rozumowania - tak jak planował od samego początku.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #247
Ja właśnie miałem problem z Shigure, że była... no fajna do bekowych motywów, ale ciężko mi było ją sobie wyobrazić w sytuacjach, gdzie trzeba na spokojnie pomyśleć i coś zrobić z głową. To do niej nie pasowało, bo ona działąła i miała działać impulsywnie, pod wpływem emocji. Wkurzy się, to atakuje, przestraszy się, to ucieka, chce się pobawić, to zapomina o całym świecie.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #248
To skoro mamy kącik szczerości...

...mi się postać Astrophela podoba. Ale boli mnie jak jasny gwint, że nie jestem w stanie wyciągnąć z niego czegoś konkretnego. Jak już, to jest bardzo podobny do mnie, a zazwyczaj unikam self-insertów. Nie do końca tak to miało wyglądać, heh. Prolly też dlatego za bardzo się przejmuję.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #249
A ja już chyba mam pomysł na nową sesję, ale nabór zacznę jutro.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #250
good

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #251
Enyłej, witamy nowicjusza w ekipie!

Chcecie intryg w Gensokyo, obejrzyjcie Diamond in the Rough Spaztique'go na Youtubie. W miarę zbliżania się do końca będziecie zbierać szczęki z podłogi.
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #252
Ok, nowe sesje wrzucone, teraz trzeba tylko czekać na drwali i liczyć, że zaryzykują hardy xD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #253
Tyle macie doświadczenia a wasz MG jest noobem. Borze z kim wy gracie.

spokojnie ja tam nigdy nie grałem w RPG (cóż no bo kto chciałby grać z kumplami w D&D...) ale mi się podoba, znaczy pewnie na żywo lepiej (szczególnie z bardziej rozbudowaną  mechaniką, ale takie opisowe też jest spoko) szczególnie że często nie jestem pewny na 100% co to za NPC i czy chce mnie zjeść czy tylko pogadać

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #254
No i jak znajdę chwilę i podręcznik, to zrobię nabór do Wampira: Maskarady (chociaż sam bym chętnie też zagrał, zwłaszcza, że mam fajny pomysł na wredną Ventrue.