Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 348794 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY FANART)
Odpowiedź #930
Nie spodziewałem się takich list '3'. Dla kolejnych postowiczów, pomogłoby zrobienie tych list czytelnie i troche mniej zbito textwallowo niż Scooter, by chciało się przeglądać. No i utrzymanie ich w sensownej ilości, by "ulubione" miały sens.


^ nie mam pojęcia kto jest autorem tego obrazka (znalezione na /jp/), ale rozbawił do łez ;-;
Tak bardzo chce ten spellcard xD. Nauczyłbym się w to kombować for teh lulz. No i Sakujan z porcelaną jak na portrecie też poproszę.Źą, co to jest? oO Lekka przesada, chociaż dalej badass. Ale wielkie dzięki za przypomnienie mi arta, który wrył się w mojej pamięci a nie chciał dać się przypomnieć :3.

The World Ends with Faith:
http://pds24.egloos.com/pds/201205/18/88/b0040388_4fb62f3eea49d.jpg
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2012, 23:08:24 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Tora
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY FANART)
Odpowiedź #931
No i utrzymanie ich w sensownej ilości, by "ulubione" miały sens.
Chłopie, dobrych Touhou-artów są dziesiątki tysięcy, z ilością w tych listach nie ma nic złego, prawie nikt nie przekroczył ilości ludzkich palców :P

Źą, co to jest? oO Lekka przesada, chociaż dalej badass. Ale wielkie dzięki za przypomnienie mi arta, który wrył się w mojej pamięci a nie chciał dać się przypomnieć :3
Przecież to jedna z najbardziej epickich Sanae (i nie tylko) jakie istnieją w świecie fan-sztuki i zdecydowanie najbardziej tyrająca mózg :D
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2012, 23:27:11 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY FANART)
Odpowiedź #932
http://i.imgur.com/CoGVX.jpg
Jeśli tak wyglądają anioły... Hijirin *__*
God, no. Podobał mi się ten rysunek, dopóki nie zaczęłam doszukiwać się anatomicznych faili. ZDECYDOWANIE nie chcę, by anioły miały tak rozjebane stawy. xD

deFco ma najlepszy gust. deal w/ it. parę prac z nim współdzielę, jeśli chodzi o uwielbienie.

miałam dorzucić więcej graficzek, ale przypadkowo zamknęłam kartę z odpowiedzią, gdzie było w chuj obrazków, toteż ragequit od pisania sensownego posta ; _ ;

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Tora
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY FANART)
Odpowiedź #933
God, no. Podobał mi się ten rysunek, dopóki nie zaczęłam doszukiwać się anatomicznych faili. ZDECYDOWANIE nie chcę, by anioły miały tak rozjebane stawy. xD
Cii, przymykamy oko :)

deFco ma najlepszy gust. deal w/ it. parę prac z nim współdzielę, jeśli chodzi o uwielbienie.
Nie dziwota, w większości to najsłynniejsze arty. A ten z Momijim okupował pierwsze miejsce w miesięcznym rankingu przez cały miesiąc :P

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY FANART)
Odpowiedź #934
Na pewno nie ten:

Spoiler (pokaż/ukryj)

Na pewno te:



Te też są git:

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Dla mnie najważniejsza jest ilość czekolady i prostota kreski. Dużo detali robi wrażenie, ale ładnie nie wygląda.

Cytat: Fretka
deFco ma najlepszy gust. deal w/ it.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Zwłaszcza jak wysyła nagie azjatki z plastrami na intymnych częściach ciała, mhm.

PS. Arty Tami ftw.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 21:40:02 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #935


61. ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH

1. Crimson Belvedere ~ Eastern Dream... (EoSD)
This...is... e-pic!? Oh!
Najlepsze utwore z tej listy podobają mi się właśnie przez to walenie po karku okazałą, mocną i nieco zdesperowaną atmosferą, idealnie podsumowującą całą naszą wyprawę, dającą satysfakcje z tego, że właśnie dokonałeś czegoś zajebistego i możesz czuć się jak bóg, oraz przede wszystkim dającą uczucie dumnego pożegnania się z kolejnym dziełem ZUNa i zasłużonym pójściem spać przed następnym odcinkiem. Ten utwór daje wszystkiego z wymienionych 200%.

2. Sakura, Sakura ~ Japanize Dream (PCB)
Dokładnie to, co wyżej. Tylko minimalnie prostsza i miminalnie mniej niesie tej siły, tak na 190%.

3. Maple Dream... (PoDD)
Catchy doesn't begin to describe it. Pierwowzór INowej wersji, kilkunutowym rytmem świetnie napędza energię do piosenki, by potem przejść na melancholię. Dziwna ale wyjątkowo fascynująca, tylko minimalnie zbyt przeciąga główny motyw pod koniec.

4. Desire Dream (TD)
Temat z którym otwiera się ważniejsza i bardziej zajebista część gry teraz triumfalnie powraca zamykając ją po sukcesie. Mimo spowolnienia tempa i braku tego rytmu z D. Drive, każda nuta wydaje się być teraz mocniejsza, a całość wywołuje wrażenie unoszenia się i spokojnego wracania do domu tą samą drogą, gdzie niedawno lecieliśmy na łeb na szyję. Przy zajebistej melodii.

5. Eternal Dream ~ Mystical Maple (IN)
W większości remix zajebiście uchopodbijającej melodii z PoDD, ale z dodatkiem urozmaicenia i melancholijności w prostej melodii. Imba spokój.

6. Flower of Soul ~ Another Dream (PoFV)
Kiedyś serio za nią nie przepadałem, ale teraz bardzo mi podeszła. Tak jak PoDD / IN, tak ta opiera się na kilkunutowym, energicznym rytmie, przeplatanym nostalgicznymi wstawkami, tym razem na pianinie. Energia, która w połączeniu z satysfakcją z gry odbiera oddech. Proste, ale w tym zajebiste.

7. Energy Daybreak ~ Future Dream (SA)
It's a bright fucking future. Motyw wejściowy w swojej prostocie zdaje się salutować i krzyczeć "Good Job!", a dalsza część to standardowa ale śliczna i klimatyczna orientalna zunomelodia. Dodatkowo plus, za to że ani trochę nie ma elementu przygniatania melancholią i zachowuje pozytywność (ale i zamyślenie), co jest ceną zajebistości większości tutejszych melodii.

8. Oriental Sky of Scarlet Perception (SWR)
Zachodzące letnie słońce w postaci melodii. Oczywiście wszechobecne w SWR Evening Sky wbiło się ze swoją melodią i chwała mu za to, bo to piękny kawałek. Bębny, instrumenty i skrzypce łączą sie tu w dystylowaną, nakręcająco-melancholijną zajebistość, idealną do powrotu z niebios.

9. The Gods Give Us Blessed Rain ~ Sylphid Dream (MoF)
Gameoverowy motyw jest trochę dziwny, ale melodia za moment przechodzi w kojącą nutę z odrobinką energii i świetnym motywem wodospadu w tle. Może na pierwszy rzut oka wydawać się lekko pusta, ale to jak z naturą - jest piękna swoim niewzruszeniem i prostotą.

10. Legendary Wonderland (SoEW)
Wejście poważne i zajebiste, potem robi się osobliwa, a po dziwnym kawałku dopiero przechodzi do centralnego motywu. Jest całkiem chwytliwy (choć nie jak niektóre powyższe), a przejście na wyższy ton i potem powtórzenie w "plumkaniu" z pewnością ładnie go urozmaica. Fajna i daje to uczucie spełnienia, choć nie zwala z nóg.

11. Arcadian Dream (LLS)
Interesujący kawałek melodii. Od leniwego początku przez bardzo przyjemny kawałek do prostego rytmu. Nie ma jakby trzonu zajebistości, ale w swojej pralkowości ładnie pieści uszy.

12. The Eternal Steam Engine (Hisoutensoku)
Dziwna dobranocka, która potem przeradza się w radosne i pełne energii dudy z odrobiną pianina. Na swój sposób wyjątkowo piękna, mimo róźnic ta mieszanka łączy się niczym ludzie z innych miejsc. No i na koniec jeszcze ten parowy gwizd. Melodia-bajka :3.

13. Memory of Forgathering Oriental Dream (IaMP)
Spokojniejsza wersja Broken Moon, więc tryska przyjemną, wesołą i nieskomplikowaną energią przystosowaną do wieczornego, zakończeniowego nastroju. Przyjemna i wyluzowana.

14. Returning Home From the Sky ~ Sky Dream (UFO)
Nie trafia do mnie zbytnio klimatem. Muszę jej oddać spokój, ale szkoda że tak maltretuje przeciętny motyw Byakuren i nie wybija się niczym. Przynajmniej do spania pasuje.

15. Mystic Dream (MS)
Dziwne toto. Dla mnie słabe, choćby z tego względu, że nie mogę wyłapać kompletnie nic, co by mi się podobało. Taka jest chaotyczna.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #936
Crimson Belvedere ~ Eastern Dream -> Kocham tę nostalgiczną melodię w tym kawałku, świetny klimat.

Maple Dream -> Well, jakoś najbardziej mi pasuje do staff rolla, bardzo fajnie się tego słucha over and over again.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #937
Jest za gorąco, by chciało mi się dodawać opisy.

1. Mystic Dream (MS)
2. Sakura Sakura ~ Japanize Dream (PCB)
3. Maple Dream... (PoDD)
4. Desire Dream (TD)
5. Crimson Belvedere ~ Eastern Dream... (EoSD)
6. Eternal Dream ~ Mystic Maple (IN)
7. Energy Daybreak ~ Future Dream... (SA)
8. Legendary Wonderland (SoEW)
9. Arcadian Dream (LLS)
10. The Gods Give Us Blessed Rain ~ Sylphid Dream (MoF) - wolę wersję Kanako
11. Returning Home From the Sky ~ Sky Dream (UFO) - wolę wersję Byakuren

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #938
Legendary Wonderlandy tylko! Początek (do 26 sekundy) jest najzajebistszym momentem w muzyce z SoEW. Następnie staje się wolniejszy i przyjemnie się go słucha :)
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 22:00:30 przez SuperIceKick

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #939
Tylko Sakura Sakura ~ Japanize Dream

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #940
1. DESIRE DREAM (heh, moja ulubiona kołysanka i melodia, która mnie uspokaja po przejściu całej gry)
2. Returning Home From the Sky ~ Sky Dream (j.w., tylko bez kołysanki, chociaż czemu nie)
3. Eternal Dream ~ Mystic Maple (jeśli słuchana na koniec nocy <za oknem>, na granicy świtu, jest po prostu magiczna)

Spoiler (pokaż/ukryj)
Critz, nie lubisz kołysanek ?
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 22:27:04 przez Mayuki

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #941
Sakura Sakura ~ Japanize Dream oraz Crimson Belvedere ~ Eastern Dream...
najlepsze, do mają w sobie to coś, ten klimat :33

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #942
Sakura Sakura ~ Japanize Dream z czystego sentymentu (jeden z pierwszych oryginalnych muzyczek z toho jakie słyszałam, pierwsze oczywiście UN Owen i Bad Apple, znalezione swego czasu na ddr w paczce z toho)

  • JCD
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #943
Oriental Evening Sky ponad wszystko. Cudowna, perfekcyjna (szczególnie w tej aranżacji) melodia, jeden z moich favów w ogóle, jeśli chodzi o muzykę.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY Z NAPISÓW KOŃCOWYCH)
Odpowiedź #944
1. Crimson Belvedere ~ Eastern Dream. W pełni oddaje te nieopisane emocje po pierwszym w życiu przejściu jakiegokolwiek Th. Poza tym, jest takim jakby przeciwieństwem Septette for a Dead Princess. Coś jak noc i dzień, takie tam... no i to pożegnanie z przygodą o którym wspomniał Critz. Nic bardziej nie pasuje do "...and you." w podziękowaniach ZUNa, niż te dzwoneczki z końca utworu. Ujmuje nawet takiego zimnego drania jak mnie.
2. The Eternal Steam Engine - spokojne wejście, zajebiście wesołe dudy i podsumowujący gwizdek lokomotywy na końcu. Czysta epickość połączona z lulzem, gdy się patrzy na symbol Cirno.
3. Desire Dream - bo jest wspaniałym, spokojniejszym remakiem Desire Drive. Dobra robota.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!