Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ? (Przeczytany 43737 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #45
Moim zdaniem po prostu Yorihime była przekoksowana i to mocno :/

To fakt, ale z drugiej strony Remi miała "eye'm the strongest mode" i Marisa z Reimu się z niej śmiały, lub po prostu jakoś to skomentowały, nie pamiętam już dokładnie.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #46
W takim razie ok, Yuugi silniejsza od Suiki.
To, że ktoś powie iż nie ma nikogo silniejszego od Oni to nie znaczy, że jest to prawdą. Chyba, że ZUN tak stwierdzi a nie pamiętam by w PMiSS gdzie pisał o Oni, napisał by były One najsilniejsze pod względem siły fizycznej. (chyba, że to przeoczyłem)
Dlatego też śmiem twierdzić, iż Unzan przerasta je w tej sile.

Remilia mówiła, że jest najszybsza i najsilniejsza w gensokyo. Zaś Reimu (chyba Reimu) powiedziała iż szybsza jest na pewno Aya, a silniejsza Suika.
Ale jeszcze te twierdzenie Remilii, że jest potomkinią Vlada. Mówienie o kontroli przeznaczenia chodź także nic o tym więcej nie wiadomo.
Jak dla mnie to jest ona na tyle kłamliwa, że jej słowom wierzyć nie można.
No i, jeśli chodzi o te kontrolowanie przeznaczenia. Może to być coś typu "twoim przeznaczeniem jest życie ale ja je zmienię i cię zabiję" rozumiecie? xD Po prostu "kontroluje przeznaczenie" sama decydując o tym co zrobi ^^", bo na prawdę nie widzę jakoś tej jej mocy nigdzie. No poza nazwami spellcard.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #47
Ale jeszcze te twierdzenie Remilii, że jest potomkinią Vlada.

A to ona właśnie nie zaprzeczyła temu, jakoby była jego potomkinią ? Nawet mimo nazwy themki 6 stage...

Co do jej mocy polegającej na kontrolowaniu przeznaczenia to fakt, jakoś mało jest zauważalna.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #48
Cytuj
To fakt, ale z drugiej strony Remi miała "eye'm the strongest mode" i Marisa z Reimu się z niej śmiały, lub po prostu jakoś to skomentowały, nie pamiętam już dokładnie.
Sakuya ustawiła ścianę noży, a Yorihime odbiła chyba mocą ognia w ten sposób, że Sakuya nie miała jak wyjść (bardzo słusznie, dostała własnym lekarstwem). Marisa próbowała gwiazdek i Master Sparków i wszystko zostało wpierdolone bez popitki (najgorszy BS, rozcinanie sparka yea), a Remi po wystrzeleniu trochę pocisków poszła na fizyczne i dostała po pysku za wysiłki :3.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 22:20:41 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #49
Sakuya ustawiła ścianę noży, a Yorihime odbiła chyba mocą ognia w ten sposób, że Sakuya nie miała jak wyjść.

a nie było tak, że Yorihime zamieniła te noże w piasek czy cuś ?

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #50
Sakuya ustawiła ścianę noży, a Yorihime odbiła chyba mocą ognia w ten sposób, że Sakuya nie miała jak wyjść.

a nie było tak, że Yorihime zamieniła te noże w piasek czy cuś ?
Nop, Critz ma rację. Nie miała jak się przenieść bo po zatrzymaniu czasu jej noże i tak były wszędzie wokół niej. Przegrała z powodu braku możliwości ucieczki od własnej techniki.

Ale fakt, Yorihime była na prawdę dobra. Chodź miała niby bodajże te same zdolności których się miała uczyć Reimu. Więc Reimu także mogłaby wszystkich tak kopać niedługo później. (o ile dobrze to pamiętam)

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #51
Sanae-chan liberalnie summonuje swoje boginki (połowa jej special attacków w UNL to przyzwania, do tego w UFO ma żaby lub węże i 2 potężne bomby w ich tematyce), więc jakby Reimu manipulowała tak szintoistycznym panteonem jak Jorihime to byłaby znacznie bardziej OP. Ale tak to jest, jak sie nie ma boga i nie chce ćwiczyć :3.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #52
Innymi słowy... Reimu byłaby jedną z najbardziej OP postaci w trakcie walki. Gdyby jej się chciało... xD

  • Kami
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #53
Sakuya ustawiła ścianę noży, a Yorihime odbiła chyba mocą ognia w ten sposób, że Sakuya nie miała jak wyjść (bardzo słusznie, dostała własnym lekarstwem). Marisa próbowała gwiazdek i Master Sparków i wszystko zostało wpierdolone bez popitki (najgorszy BS, rozcinanie sparka yea), a Remi po wystrzeleniu trochę pocisków poszła na fizyczne i dostała po pysku za wysiłki :3.
Jak wyglada sciana nozy ?

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #54
ok, sprawdziłem, było tak jak mówicie, my bad, coś mi się pokićkało

Innymi słowy... Reimu byłaby jedną z najbardziej OP postaci w trakcie walki. Gdyby jej się chciało... xD

toteż napisałem, że Reimu ma wielkie możliwości rozwoju :) Marisa tak samo, gdyż ciągle rozwija swoje umiejętności; no i Sanae - wiadomo - też

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #55
Cytuj
Jak wyglada sciana nozy ?
Pomyśl sobie o Byakuyi z Blicza:
http://mangafox.me/manga/touhou_bougetsushou_silent_sinner_in_blue/v01/c014/10.html
Cały ten czapter to ich starcie.

  • Kami
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #56

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #57
Aya to jest co najwyżej najszybsza. A jej jedyną dobrą zdolnością jest to, że potrafi "zniknąć" danmaku po pstryknięciu zdjęcia xD

Cirno jest teoretycznie najsilniejszym bossem stage 2. Więc najsilsza też nie jest ;<
__
Genji jest silny też bardzo, w końcu Cthulhu xD

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #58
Cytuj
Jak wyglada sciana nozy ?
Pomyśl sobie o Byakuyi z Blicza:
http://mangafox.me/manga/touhou_bougetsushou_silent_sinner_in_blue/v01/c014/10.html
Cały ten czapter to ich starcie.

czyli jednak dobrze pamiętałem o tym piasku :3 well, nie sprawdzałem od początku do końca, tylko od końca do początku - anyway my bad; tak czy inaczej Yorihime przewyższała tam wszystkie earthlingi a i myślę, że na dobrą sprawę mogłaby położyć 3/4 mieszkańców Gensokyo jak nie więcej; z moca przywoływania bogów...nie jest chyba powiedziane czy jest jakiś limit ilościowy co do jej mocy, hm ?

  • Kami
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #59
Cirno jest teoretycznie najsilniejszym bossem stage 2. Więc najsilsza też nie jest ;<
Raczej Najsłabsza :P