Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 198711 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #105
a ZUN w ogóle potrafi po ingliszmańsku? bo chyba coś gdzieś mi się przeczytało, że nie bardzo

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #106
This thread is balls.
Te sprity daaaawno temu zostaly przez kogos zrobione i umieszczone na pixivie i roznych boorach.

>ZUN
>Facebook
>angielski

0/10
Po prostu boki mnie bola od zrywania.
Przestancie byc latwowiernymi kretynami i przestancie brodzic z takimi secondary fagami ktorzy roleplayuja znane osoby bo sami nie potrafia odnaleźć sie w tym swiecie.


EDIT:

http://danbooru.donmai.us/post/show/563395
>Posted: over 2 years ago

Hehe
  • Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 18:58:18 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #107
Zaraz, zaraz.... od kiedy ZUN ma facebooka? i skąd pewność, że jest legit?

Opublikował go któregoś dnia na swoim blogu.

Kurwa, człowieku. Powiedz mi, powiedz mi SKĄD Ty czerpiesz te wszystkie brednie? I CZEMU W NIE WIERZYSZ?

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #108
Screen dodany przez ZUN'a na facebooku, prawdopodobnie te postacie pojawią się w Touhou 13.5.
Nie uznaję takiego zdania jak "ZUN ma facebooka" lub "ZUN na facebooku". Dziękuje dobranoc.

  • Silent.
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #109
Witam się w mym pierwszym poście.
Chciałam tylko oznajmić,że te sprite'y i tekst pochodzą z facebookowego fanpage'a ZUNa.To nie on to napisał,po prostu jakiś admin owej strony.
Tyle ode mnie.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #110
Chciałem oznajmić, że podejrzewam samefagię u userów/usera Silent i NaanoDesuu. Weź to ktoś z ekipy sprawdź i ewentualnie B&.
A ZUN tak zna angielski, jak ja japoński. Czyli wie, że coś takiego istnieje.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

  • Silent.
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #111
Nie mówię,że ZUN nie zna angielskiego,tylko to,że to nie jego słowa.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #112
Nie mówię,że ZUN nie zna angielskiego,tylko to,że to nie jego słowa.

Tak, domyśliłem sie po ich kontekście. Nie wymaga to wielkiej wiedzy.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #113
Po prostu boki mnie bola od zrywania.

Pozwól, że się dołączę.


Olać Facebook czy nie Facebook, ale jak się podaje info to warto wiedzieć skąd pochodzi. Nie sądzę też by ZUN aż tak źle znał angielski jak to niektórzy sugerują, jednak nie w tym sęk.
  • Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 21:36:39 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #114
Chodzi o to, ze ZUN nigdy nie komunikuje sie z fanami. NIGDY. nie odpowiada na ich pytania, nie spoiluje zawartości w TAKI sposób, nie tłumaczy się, nie mówi o tym kogo umieści w grze. NIC. nigdy nic i tak już było, jest i będzie i kazdy musi z tym dealować

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #115
To miałem na myśli przez "nie w tym sęk", angielski tu akurat nie ma nic do rzeczy właśnie dlatego. :P

  • Emjotka
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #116
A ja to tak.. wiem że offtopnę, ale jak widzę ten spam tweetów po japońsku, to aż mnie coś łapie, gdy uświadamiam sobie że nic z tego nie rozumiem.
I zdjęcia z piwem.
I wogóle.
I by fajnie było jak by się czasem wypowiadał w języku zrozumiałym dla większości :I

FELL THE POWER OF LOVE

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #117
I by fajnie było jak by się czasem wypowiadał w języku zrozumiałym dla większości :I

DLA NAS byłoby fajnie, ale po co? A Ty na swoim facebooku (czy cokolwiek masz) piszesz po angielsku, by przypadkiem ludzie z zagranicy nie mieli problemu? Nie, masz wyjebane. on też ma wyjebane. ma prywatne życie, rzuca coś na tweeterze o sobie po ma znajomych, którzy umieją po japońsku i ma serdecznie gdzieś innych. lubię jego nastawienie, nie obnosi się ze swoją popularnością

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #118
Autorzy mang prowadząc swoje blogi rysunkowe również nie wypowiadają się po angielsku.
Zazwyczaj robią tak, bo po prostu nie potrafią. Jeśli fani będą żądni info, to zawsze znajdzie się ktoś, kto przetłumaczy.

Raczej w takich przypadkach unika się również komunikacji z fanami [np. przez fejsa], bo jednak sława to sława i by było za dużo zawracania tyłka. A odpowiadać jednej osobie na milion, by mieć jakiś czas wolny dla siebie to też nie halo. Już lepiej nie mieszać się w takie rzeczy.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #119
東方心綺楼 体験版プレイムービー

Pełne 2,5D.
Dziwi mnie system. wszystko jest zupełnie inne