Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236087 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #210
Zauważyłem, że w TD Yuyuko jest jakby trochę szczuplejsza i trochę wyższa, może to przez ułożenie jej stroju ^^
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2011, 23:44:45 przez Maluetar

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #211
ja natomiast zauważyłem, że w TD Yuyuko jest jakby trochę szczuplejsza i trochę wyższa, może to przez ułożenie jej stroju ^^
W TD Yuyuko ogólnie ładnie wygląda, ZUN już prawie umie rysować.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Teraz może w końcu dać Flandre na grywalną.
A tak serio, Orin by spotkała się z większą radochą fanów, niż Sanae, i pasowałaby tak moim zdaniem bardziej.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #212
/\ Może twoją. Tak w ogóle, to zauważyłem awersję ZUNa do dawania youkai jako tych co rozwiązują problemy (w końcu miko są od tego, a Marisa/Sakuya/Youmu jak im się zechce/dostaną rozkaz). Nie licząc gier multi oraz poświęconych danym postaciom ZUN dał youkai jako grywalne jedynie w 3 tytułach - w IN oraz SA ze względu na system drużyn, a więc zostaje tylko MS, w którym Mima i Yuka były grywalne bez łaski.
Osobiście mimo wszystko miałem nadzieję na Shou. Jakoś mi pasowała na grywalną postać, ale na Sanae i Youmu zdecydowanie nie mogę narzekać :3. Orin ciężko widzę w roli bohaterki, ale może ten jeden raz by pasowało... A co do Flan to wątpię, gdyby ZUNowi zależało na podlizaniu się fanom najpopularniejszych w fanonie postaci to Flan byłaby w każdej grze, a nie wyparowała od czasów EoSD. Zresztą niekontrolowana moc, zagrożenie dla otoczenia, trzymanie w piwnicy and sh*t...
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2011, 00:23:09 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #213
no cóż Sulej, musze przyznać critzowi rację, zwłaszcza ze względu na te ostatnie słowa... ;)

a co do Orin to się zgadzam, jak najbardziej związana z fabułą mogła by być i wiele ciekawych rozwiązań zun mógłby znaleźć ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #214
/\ Może twoją. Tak w ogóle, to zauważyłem awersję ZUNa do dawania youkai jako tych co rozwiązują problemy (w końcu miko są od tego, a Marisa/Sakuya/Youmu jak im się zechce/dostaną rozkaz).
Spowodowana jest tym, że w Gensokyo jest ustalona pewna harmonia. Youkai może łatwo spowodać kłopoty, a człowiek może je łatwo rozwiązać.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #215


Nuff said.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #216
Już napisałem w 5000000 Post moje przemyślenia na temat tej okładki ale napiszę jeszcze raz.
Wygląda mi to jakby ZUN wrzucił do miksera Ran, Lyrice, Shiki i Youmu.
Btw. taka zgadywanka kojarzy mi się z "Who's that pokemon loli!"

Oficjalny Wrigglefag

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #217
Postać z mieczem .w.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #218
Po kształcie wygląda mi to na taki typowy europejski muszkiet albo  inną szabelkę...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #219
Czy tylko mi przypomina jakąś Prismriverkę.... XD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #220
Ma kokarde albo uszy... nietoperze?

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #221
będzie grała na...ostrzu ^^'

nie no tak jak sie przyjrzę to rzeczywiście z głowy to jak Kyouko...

ewentualnie widzę jakiś łańcuch przyczepiony do jej kijasa...

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #222
Kiece ma szerszą niż Kyouko i jeśli to uszy, to też nie bardzo jak ona, bo ona ma oklapnięte, ale kto tam wie...
Mam nadzieję, że to jakaś blondynka ;u;

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #223
moim zdaniem to nie uszy; a może to być jakaś siostra Kyouko...np. na "wyższym stanowisku"; cały czas czekamy na kogoś, kto zarządza świątynią Myouren...wg mnie powinien się pojawić taki ktoś

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #224
Niech będzie kokarda, lubię kokardy....
Nekromantka yesplz!