Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235833 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #195
Co do Ten Desires, to może zagram, ale raczej nie ogarnę za szybko, demko mi się znudziło.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 21:46:04 przez Maluetar

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #196
ja ostatnio polubiłem themkę z 1 stage :) ale tak to już jest - mnie się nic nie spodoba od razu

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #197
ja ostatnio polubiłem themkę z 1 stage :) ale tak to już jest - mnie się nic nie spodoba od razu
Sam motywik jest świetny, ale to, co ZUN wstawił jako nowy motyw Yuyuko, jest okropne. Parosekundowy jingiel zapętlony, z lekkimi zmianami później.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #198
Temat Yoshiki brzmi cudnie... Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z typowymi tańcami węgierskimi xf

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #199
Co do Yuyuko to się zgadzam, do niej w ogóle nie pasują takie melodie...
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 21:47:50 przez Maluetar

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #200
Na Nejiro będę miał panel o TD. To postaram się powiedzieć o fabule i postaciach, rozgrywce, postaciach grywalnych, reakcji fandomu i oczekiwaniach co do pełnej wersji, i jak się sprawdziły (Mima)


Jakieś sugestie odnośnie tego, co jeszcze warto opisać?

PS Zamieszczam to w tym temacie, mogę w temacie o Nejiro 3, ale pytanie jest ściśle związane z TH13, nie z konwentem.

  • Maririn
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #201
odnośnie Shinreibyou razem z Hachi mocno wierzymy, że pojawi się Kasen Ibara
w sumie jakby nie patrzeć poprzednią częścią było Yousei Daisensou, gdzie jako bossowie zostały użyte istniejące już postacie z mang.
może i w przypadku TD tak będzie? może nawet ZUN zamierza kontynuować umieszczanie istniejących postaci w następnych częściach, kto wie (to dla tych którzy chcą powrót Mimy :P)
no i waifu dopatrzyła się nagłego przypływu artów z Ibarą Kasen na danbooru - czyli że inni fani może także wierzą, że ZUN umieści ją w danmaku XD mam tylko nadzieję, że nie zjebie motywu, jak on to zwykł robić w nowszych częściach (brak weny? :c)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #202
Wiecie...Mima Mimom ale tak naprawdę naprawdę to Kasen BARDZO by się nadawała na postać do EX...przeważnie (tylko chyba w PCB tak nie było) postać z Extra nie była aż tak mocno związana z fabułą i cały "Problem" jaki postacie miały rozwiązać w fabule robiła postać z last Stage'a... Dlatego IMO
Mima-Last Stage
Kasen-Extra

  • Maririn
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #203

*wyobraża sobie Mimę jako final bossa w pseudo-kimonku, gołych stopach, jakimś chujowym kolorze oczu, dziwnej fryzurze i zunowej kresce*
jakoś wolę nie
imo Kasen to będzie final boss, a extra to jakaś nowa postać, o ile ZUN będzie mieć jakąkolwiek inwencję twórczą

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #204
a moim zdaniem Kasen zupełnie nie pasuje do fabuły i raczej nie wyląduje ani w 6 stage ani w EX;

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #205
a moim zdaniem Kasen zupełnie nie pasuje do fabuły i raczej nie wyląduje ani w 6 stage ani w EX;
>Główne zajęcie Kasen-Zabijanie Duchów
>Nie pasuje do fabuły...no chyba jednak tak...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #206
No, w końcu ściągnęłam i zrobiłam sobie easy modo. Nie spodziewałam się tylko, że będzie aż TAK BARDZO easy modo - później spróbuję Youmu na wyższym poziomie, może będzie bardziej wymagające.

Poza tym: jakieś to... nijakie? Może to przez zaspoilerzenie? Co nie zmienia faktu, że muzyki w ogóle nie zarejestrowałam, a grafika również nie zrobiła na mnie wrażenia... Mam nadzieję, że pełna wersja będzie bardziej dopracowana od tej strony, bo wiele sobie obiecuję po fabule.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #207
a moim zdaniem Kasen zupełnie nie pasuje do fabuły i raczej nie wyląduje ani w 6 stage ani w EX;
>Główne zajęcie Kasen-Zabijanie Duchów
>Nie pasuje do fabuły...no chyba jednak tak...

wiem, ale tu mi nadal coś nie pasuje - brakuje mi realnego powodu, dla którego heroiny mogłoby z nią walczyć; ewentualnie mogłaby stanąć po ich stronie...chyba, że konkurencja (jak w 4 stage MoF); w każdym razie nadal jestem sceptyczny co do jej pojawienia się, a już na pewno nie w EX (gdzie cała sprawa z duchami powinna być już załatwiona i powinien być jakiś uber boss); ewentualnie 4 lub 5 stage...ale to tak dałbym 5-10% ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #208
a moim zdaniem Kasen zupełnie nie pasuje do fabuły i raczej nie wyląduje ani w 6 stage ani w EX;
>Główne zajęcie Kasen-Zabijanie Duchów
>Nie pasuje do fabuły...no chyba jednak tak...

wiem, ale tu mi nadal coś nie pasuje - brakuje mi realnego powodu, dla którego heroiny mogłoby z nią walczyć; ewentualnie mogłaby stanąć po ich stronie...chyba, że konkurencja (jak w 4 stage MoF); w każdym razie nadal jestem sceptyczny co do jej pojawienia się, a już na pewno nie w EX (gdzie cała sprawa z duchami powinna być już załatwiona i powinien być jakiś uber boss); ewentualnie 4 lub 5 stage...ale to tak dałbym 5-10% ;)

Może ZUN zrobi coś zupełnie nowego i Kasen byłaby postacią towarzyszącą naszej heroinie? Wisiałaby w powietrzu koło niej, strzelając, ew. zachowywałaby się jak myony wokół Youmu. To byłoby coś zuepłnie nowego w serii.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #209
Może ZUN zrobi coś zupełnie nowego i Kasen byłaby postacią towarzyszącą naszej heroinie? Wisiałaby w powietrzu koło niej, strzelając, ew. zachowywałaby się jak myony wokół Youmu. To byłoby coś zuepłnie nowego w serii.

przekombinowane...ale poczekamy, zobaczymy ;)