Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236056 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #165
Drugi screen ode mnie

Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #166
shooting game for windows xp/2000...taaaak...

a co do screenów to wiadomo, że mogą być sfejkowane ale osobiście uważam, że są przawdziwe; czyli cóż, Mima strikes back ^^

also, ciekawe co to za postać na title screenie...
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 14:18:11 przez 魔雪

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #167
Sukienka, skrzydła, aureola - jakaś Anielica na 900%

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #168
the only one person behind this whole affair ? ;> nie no mamy już Tenshi, ale aniołów dawno nie było, zatem jestem za, jeżeli to anielica :)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #169
Fejki. Portret Mimy jeszcze jako tako ale sprite to na bank fake. Poza tym zauważcie, że brakuje czaszki za Marisą. Co do okładki nie wiem, może podaj dzie odkopałeś?
Zresztą jak Mima-sama wróci, to raczej nie jako final boss, bo nie wierzę by ZUN dał 2 razy final bossa w głównej serii. A hooy. Czekam na bossa który będzie oczywistym nawiązaniem i znowu zapieprzy atak postaci z PC-98 :>.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #170
IMO fake...
Jakoś tak z twarzy ta Mima no...wygląda mało Badassowo...
Spodziewałem się czegoś raczej mrocznego i z pierdyknięciem...

A co do okładki to kojarzy mi się z tą od filmu o Michaelu Jacksonie...

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #171
Mima na pierwszym obrazku wygląda bardzo fejkowo i widać to od razu. ZUN dałby więcej szczegółów, wystarczy porównać z Marisą po lewej. Zrobiona stosunkowo na szybko w prostym edytorze graficznym. I to z brakiem czaszki na dole też prawda.

Okładka wygląda całkiem spoko. Prawie że autentycznie. A ta postać... już ją lubię. pewnie boss extra.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #172
w sumie jak tak się bliżej przyjrzeć to macie rację...title screen bardziej realny niż screen z walki ;)

  • Kaito
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #173
Dla mnie postać z okładki wygląda na Ex Rumie. Często artach widze ją z aureolą i skrzydłami. I ofc ten stance.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #174
a dla mnie to będzie jakaś ziomalka Tenshi...w każdym razie jakaś celestialka

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #175
hmmm, czyli co wg ciebie ? nowa rasa ? jakaś święta ? bo skoro cała fabuła krąży wokół umarlaków i dusz to może jakaś władczyni dusz czy cuś...ja i tak ciągle marzę o dullahanie...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #176
Pierwsze co mi przyszło do głowy gdy zobaczyłem to to Sariel...xD Ale to raczej tylko mi się coś takiego skojarzyło...

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #177
Skoro jest zombiak z amuletem na gębie, to fajnie by było, jakby się jakaś osoba kontrojąca tego zombiaka pojawiła.
Jak ma amulet, to nią ktoś kieruje przecież.
Nie wiem jak się nazywa taki master od zombiaków.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #178
Cytat: Roxiee
Nie wiem jak się nazywa taki master od zombiaków.

Necromancer perhaps.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #179
Cytat: Roxiee
Nie wiem jak się nazywa taki master od zombiaków.

Necromancer perhaps.

dokładnie; zresztą...w którymś skrypcie (chyba Youmu) w 3 stage ona coś mówi o tym, że będzie szukać kogoś na kogo "zlecenie" działa Miyako (zdaje się)...nie zdziwiłbym się gdyby to była jakaś nekromantka