Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236098 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #150
Już samo Spell Practice mówi, że gra będzie fchuj łatwa. Osobiście mi się to podoba - nie odstarszy nowomyszów nieumiejących przejść UFO czy SA na easy.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #151
Małysz: Kyouko na lunaticu właśnie przez to może łatwo mylić człowieka, że pociski są tuż przed tobą, jesteś fucked up a nagle zawracają itd. Dla mnie to był jeden wielki mind-fuck xD
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #152
Małysz: Kyouko na lunaticu właśnie przez to może łatwo mylić człowieka, że pociski są tuż przed tobą, jesteś fucked up a nagle zawracają itd. Dla mnie to był jeden wielki mind-fuck xD
pociski odbijają się w zamkniętej przestrzeni, która znika w najbardziej śmiesznym momencie i wszystko wylewa się na gracza.

  • Mataha
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #153
Małysz: Kyouko na lunaticu właśnie przez to może łatwo mylić człowieka, że pociski są tuż przed tobą, jesteś fucked up a nagle zawracają itd. Dla mnie to był jeden wielki mind-fuck xD

Klik.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #154
A ja już nie będę już, bo gra jebła (mimo iż wcześniej działała), a na windzie 7 nie mogę zainstalować AppLocale nawet podczas rozruchu z wiersza poleceń >_>

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #155
Lekka zmiana

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #156

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #157
jebany offtop
Gdybym został modem, to bym karał siebie za offtop, lol.

(Taka autoreklama :3)
Nie wiem, jaki sens ma karać się za offtop, mozna by zamiast tego do niego nie dopuszczać.

To dziwne, że w demo Touhou13 wręcz nie chce się grać. Nie stanowi wyzwania, wzory są często byle jakie, system zdobywania żyć/bomb jest śmieszny, na 3. poziomie mam zdobyte 0.5hp. Ratuje to muzyka, która stoi na dobrym poziomie (poza motywem Yuyuko, niestety).

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #158
To dopiero demo i to wersja 0.1 czyli najwcześniejsza...
Pewnie ZUN chciał tylko przedstawić silnik i swoje pomysły...
BA! nie zdziwiło by mnie gdyby Yuyuko i Kogasa były wsadzone do tego dema tylko dlatego bo ZUN nie miał jeszcze pomysłu na nowe loli i w pełnej wersji ktoś je zastąpi...

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #159
Loli nie będą zmienione, to raz. Dwa, już było gdzieś wspominane (czytałem bodajże na shrinemaiden.org), że system zdobywania bomb i żyć będzie nieco ulepszony, tak, ze będzie można zdobywać większe niż pojedynczy, kawałki życia i bomb bez potrzeby odpalania "trance mode". Chociaż ja na 3 stage'u pod koniec walki z Yoshiką miałem prawie 4 życia i równe 4 bomby, więc da się zrobić... W ogóle dziwna sprawa - im bliżej do premiery pełnej wersji ( a przypominam, ze został miesiąc), tym chętniej sięgam po demko. Dzisiaj np. grałem Youmu, która bezproblemowo kosi wszystko, prócz Yoshiki - na jej pierwszym spellu mieczem rozwalasz wszystkie spirity, które Yoshika wsysa i się regeneruje szybciej niż zadajemy jej rany. Denerwujące, to ZUN powinien nieco ogarnąć...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #160
a ja Sanae. Nie wiem dlaczego, ale nią mam najlepsze wyniki.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #161
W sumie - Sanae gra się łatwo i przyjemnie. Taka postać środka, jak Sakuya w PCB. Marisa wydaje mi się ciut szybsza niż w poprzednich grach, ale Illusion Laser miecie pod względem hitpower. Reimu jak zwykle - mały hitbox, homing pociski na nonfocusie, ale słaba siła strzału. I w końcu Youmu dla ludzi nieco wprawionych w Touhou i szukających ciekawego gimmicku. Brak możliwości strzelania w focusie, rekompensuje szerokimi ciachnięciami. Osobiście na pierwsze przejście pełnej wersji wezmę jednak Sanae (chociaż wnioskując z tłumaczenia obstawiałbym, że kanoniczną postacią, która rozwiąże incydent będzie Youmu - z jej skryptu można wydedukowac kilka ciekawych rzeczy, m.in. to, że wróci "kłopotliwa osoba", oraz że może mieć związki z przeszłością Byakuren/Myouren, o czym wspomina Yoshika)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #162
Ktoś coś mówił o braku Mimy w "Ten Desires"?


Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #163
hah można było się spodziewać, ciekawe który stage; sądząc po wyniku, może być 5 lub 6, I guess

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #164
Is that screen legit?