Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236218 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • LVY
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #570
trzeba się zabrać w końcu za przejście tej gry xDDDD

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #571
mi nadal nie wychodzi przejście tego Youmu. inne opcje strzału mi się po prostu aż tak nie podobają :(

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #572
Miałem problem z przejściem na normalu, a przeszedłem extra w SA. Przebijcie to.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #573
Sanae, która strzela zielonymi makaronami jest dla mnie najwygodniejszą opcją strzału.

A sama gra łatwa, muzyka w wersji spirit śmieszkowa.
Ale nie ma postaci, która mi się podoba, albo przypadła jakoś do gustu.

  • LVY
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #574
Sanae, która strzela zielonymi makaronami jest dla mnie najwygodniejszą opcją strzału.

A sama gra łatwa, muzyka w wersji spirit śmieszkowa.
Ale nie ma postaci, która mi się podoba, albo przypadła jakoś do gustu.

 mi tam boss 1 stage'a pasuje :3

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #575
Sanae, która strzela zielonymi makaronami jest dla mnie najwygodniejszą opcją strzału.

a mi pisałaś, że Marycha :o

ale to fakt, zresztą Sanae przeszedłem tą grę jako pierwszą

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #576
Youmu to się dopiero fajnie gra. Trochę dekoncentruje na focusie, ale jej slash jest tego wart. ;D

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #577
Jak dla mnie TD to porażka... tylko 3 Stage? no szkoda słów....

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #578
@UP:
>3 stage
Kriss, pora pobrać pełną wersję, zamiast grać w demo. xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #579
Wolałbym u Youmu normalny atak na focusie. Jak dla mnie to "coś" wzorowane na jej ataku z PoFV można sobie o kant rzyci rozbić. Oczywiście najfajniejsza postać musiała zostać zrobiona najsłabszą, a co.
Co ciekawe, w TD najlepiej gra mi się Marychą, mimo tego że chyba tylko w LLS do tej pory mi się nią dobrze grało.
Raymoo jak zwykle za słaba, a Sanae grać nie będę. Dong!

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #580
Ano demo jest. Co ciekawe po Demo uznać można było że 13 będzie banalna i Zun zaniża poziom trudności ^^

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #581
Ten Desires jest, było i będzie w porządku i na takim poziomie jak inne touhou gry. Na lunatic jest trudniejsze od niektórych części (nie żebym przeszedł, ale pamietam co mówili o tym lepsi, bardziej doświadczeni i chętni do gry ode mnie).
Za dużo tu się stron namnożyło w tym threadzie żebym miał czas to nadrobić, ale jeny... ile można o tym gadać? Heru jest naczelnym hejterem, to fajnie, niech krytykuje, czemu nie. Niech tam sobie ma jakieś zdanie...

Ale nikt nikogo nie przekona do zmiany zdania ani do "mojszej prawdy" więc... Heru, ja pierdolę, nie ma formy życia na niebie, ziemi, pod wodą, która by nie wiedziała jak bardzo Twój tyłek goreje z bólu na tę grę. Starczy....

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #582
Ech...
Kończąc ten temat, nie próbuję nikogo zmusić do zmiany zdania, po prostu pokazuje co tu się stało w części muzycznej.
ogólnie powtórze co już wielokrotnie mówiłem :
Gameplay fajny, Grafika też.
natomiast story, muzyka i postacie to porażka.
Niestety ale Zun pociągnął motyw z UFO gdzie juz mi sie story jak i Byakuren nie podobały, ale przynajmniej reszta postaci (no, moze jeszcze shou nie przypasowala), muzyka i gameplay byly sweet. Tyle na ten temat, nadal uważam ze TD to porażka i najsłabsza z części i że zerżnął fragmenty muzyczne z poprzednich gier.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #583
a mnie z kolei podoba się podciągnięcie z UFO nie tylko nawiązań religijnych, jak i motywów walk między przedstawicielami danych religii (reimu - shinto, byakuren - buddyzm, miko - hidden taoizm/buddyzm) - nie mówię, że fabuły poprzednich części były zwalone, wprost przeciwnie; ale moim zdaniem fabuła TD jest konkretna; no i od SA mamy do czynienia z nawiązaniami do poprzednich części, więc tradycja jest zachowana;

ale i tak Byakuren > Miko > Shou > Futo

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #584
A, i zapomniałem że czepiać się moge tej "jednostajności gry" jezeli chodzi o muzyke, stage jak i postaci. zabieg ciekawy ale nieudany.
Jednak w poprzednich częściach różnorodność była fajniejsza