Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ? (Przeczytany 43187 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #15
Nie mogło być to przygotowane, raczej nie przygotowała tego ponieważ incydent zdarzył się nagle... No chociaż w sumie kontroluje historię więc teoretycznie mogła to przygotować kilkaset lat temu xD

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #16
Nie mogło być to przygotowane, raczej nie przygotowała tego ponieważ incydent zdarzył się nagle... No chociaż w sumie kontroluje historię więc teoretycznie mogła to przygotować kilkaset lat temu xD

Nie? Ona chroni tę wioskę ogólnie, ukrywanie jej to nie coś co wymyśliła na potrzeby incydentu w IN.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #17
Tego akurat nie wiesz na pewno. Mówiła, że chce chronić te wioskę ale to nie znaczy, że zajmuje się tym cały swój czas.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #18
Tego akurat nie wiesz na pewno. Mówiła, że chce chronić te wioskę ale to nie znaczy, że zajmuje się tym cały swój czas.

Może o niej poczytaj.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #19
Wiem, że spędza ona swój czas w tej jednej akurat wiosce. Ale nic nie wskazuje na to, by nie miała ona innych spraw na głowie. I skoro kontroluje historie, to po prostu kontroluje historie. Nie możesz twierdzić, że wymaga to jakiegoś przygotowania skoro sypie spellcardami związanymi z jej mocą od tak. Zresztą tak jak każdy/

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #20
Ale nic nie wskazuje na to, by nie miała ona innych spraw na głowie. I skoro kontroluje historie, to po prostu kontroluje historie. Nie możesz twierdzić, że wymaga to jakiegoś przygotowania skoro sypie spellcardami związanymi z jej mocą od tak. Zresztą tak jak każdy/

A kto mówi, że nie robi niczego innego? Strasznie słabo Ci idzie konstruowanie argumentów, bez urazy. Chronienie wioski to jedno z jej zajęć, ukrywanie jej istnienia przed youkai to jeden ze sposobów.

Spellcardy, czyli danmaku patterny, a nie coś tak poważnego jak manipulacja historią. Nie jest komputerem tylko pół-bestią, zresztą nawet procesor komputera potrzebuje czasu na ogarnięcie. Nawet Bóg tworzył Świat prawie cały tydzień wg religii chrześcijańskiej.

PS. Dopiero co zwróciłem Ci uwagę na to "od tak"... Derp. :S

  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 20:21:09 przez Ignacy Przybylski

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #21
@up
Skośnooki patrzy na mnie jak na gówno? ._.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Also, ten jego mini-żydowski nos...

To jak zabijanie od tak Yuyuko czy gap Yukari.

Nie trzeba dużo myśleć nad tym że chcesz daną istotę pozbawić życia. Nie trzeba dużo myśleć nad tym że chcesz gdzieś ustawić gap. Kontrola historii? Manipulacja osią czasu? To się wiąże z konsekwencjami, tego nie można robić raz dwa, a nawet jeśli tak to trzeba jeszcze ogarnąć co dokładnie wymazujesz, trzeba wiedzieć o jaką historię chodzi etc., może mieć wielką wiedzę i taką moc, ale raczej potrzebuje na to więcej czasu niż np. Yuyuko na zabicie jej. Point.

Cytuj
Wg mnie pisze się "od tak" według mnie to świat się myli a nie ja

To jest konkretne wyrażenie i piszesz to niepoprawnie. Wiesz co w ogóle oznacza stwierdzenie, że coś pisze się tak a nie inaczej? To nie to samo co "ja piszę tak". Chcesz to sobie rób błędy, ale bez takich dziwnych stwierdzeń ffs. ;P
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 20:15:13 przez Ignacy Przybylski

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #22
a może ta kontrola historii to nie kontrola historii od tak tylko możliwość kontroli historii

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #23
dla mnie najsilniejszą postacią jest Yama (tak, również dlatego, że pewne dziewczynki w śmiesznych czapkach powiedziały pewną rzecz...), zaraz potem Yukari, Yuyuko oraz Eirin; co do mocy Reimu, Sanae i Marisy kwestia jest zastanawiająca - na pewno mają bardzo duże możliwości rozwoju będąc nadal w młodym wieku; nie należy zapominać o potężnych bóstwach - Kanako oraz Suwako, chociaż ich siła uzależniona jest od wiary (zwłaszcza tej drugiej);
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 20:23:37 przez Mayuki

  • Kami
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #24
Biorąc pod uwagę jej moc w MS, która od czasu bycia małą dziewczynką na pewno się zwiększyła oraz fakt że wciąż nie jest w pełni youkai jak Patchouli i jest wciąż młoda a jej wiek jest ludzki to śmiało mogę stwierdzić, że Alicja to potencjalnie najsilniejsza dziewczynka w całym Gensokyo.
Nawet Yukari,Sanae,Advent Meiling i Ruyuko mogą ją pokonać :P

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #25
Ex Advent Moko lepsza newby dopiero na 80 ewolóóje.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Kami
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #26
Ex Advent Moko lepsza newby dopiero na 80 ewolóóje.
A Advent Meiling zadaje 6666 obrażeń :P

  • BuraQ
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #27
Wszyscy się mylicie

Spoiler (pokaż/ukryj)

Najsilniejszy,
. .

  • Xoth
  • [*]
Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #28
Smok stworzyciel, którego pomnik stoi w wiosce ludzi > Wszystkie inne w Gensokyo. Taki jest kanon i nie ma co się nad tym rozchodzić...
A pomijając go to nie ma czegoś takiego jak najsilniejsza postać. Okazuje się że ZUN stworzył swoje dziewczynki (i nie tylko)w taki sposób że każda z nich ma mniej lub bardziej widoczne słabości. Nawet OMG WIELKA YAMA by być groźną potrzebuje wiary innych ludzi, i bez niej stanie się znowu posągiem.

Odp: Jaka jest najsilniejsza postać z touhou waszym zdaniem ?
Odpowiedź #29
BuraQ:

Spoiler (pokaż/ukryj)
jeżeli to ten hentai doujin, o którym myślę...to NO HEJ CIRNO

w sumie Kourin też ma spore możliwości rozwijania (powiedzmy: swojej) mocy, mając kontakt z zasobami świata realnego (ludzkiego)...w sumie tak jak i Yukari, którą już wymieniałem