Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje. (Przeczytany 134777 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #270
Małysz zechce teraz w miarę kulturalnym językiem podzielić się swoimi wrażeniami z gry. Trzy pierwsze stage pominę, bo każdy je zna.

Spoiler (pokaż/ukryj)
4 stage - muzyczka zajebista, niepokój burzowe chmury. Loli od nutkowego danmaku, cahos, cojaniewiem sam, wsadźcie se ten wasz shamisen w poslady, w poprzek ;-;
5 stage - CO TO JA NAWET NIE. SA TIER, LEVEL HARD TO TUTAJ NORMAL? Loli chyba oni bo rogi, wygląda jak Yoshika idąca w gotyk i mrok, a poza jak Yuugi. OStatni spell, ZUN gunwo żryj, TD to miał byćtaki smieszek, żebyśmy potem płakali, co? ;-;
6 stage - Ksienżniczka w misce skrzyzowana z tomciem paluchem,zmienia nam rozmair, danmaku gówniane, potem tęcza, podroze w misce jak pijana Byakuren na swoim stage, muzyczka elo, ale dupy nie urywa,mozepotem sie do niej przekonam jak do True Administratora

Extra stage: Dlaczego ta loli kojarzy mi sie z Michaelem Jacksonem? Garniturek, bęben perkusyjny, dziwne jakies,mamizou przy tym wydaje sie elo.Rzucanie bębnami, co wygladaja jak kegi z piwem,wat? (extra obejrzalem na streamie, bo poziom trudnosci urwal mi jaja i rzucil pod lozko.

To byla reakcja kuturalna jak juz ochłonałem :3

EDIT bo fretka post wczesniej. My też doszlismy,ale continue nakurwiac trzeba xD

Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #271
Spoiler (pokaż/ukryj)
Hah, dopiero po którymś razie odkryłem, że te nutki mają mniejsze hitboxy niż sądziłem xD
A tak jak sobie robię spell practice, to po 4-5 razach łapię te odwrócone spelle (prócz ostatniego :P)

Spoiler (pokaż/ukryj)
PS. przeszłam dalej niż Małysz, dohohohohohohohohohohoho
czyli gdzie ? :D

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #272
Bez continue drugi spell 5 bossa, z continue przedostatni z 6 bossa

Spoiler (pokaż/ukryj)
mfw referencje do tytanów w toho

MFW

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #273
To uczucie gdy zrobiłam Normala za pierwszym podejściem xD Gra jak na razie bardzo mi się podoba, zwłaszcza 5 stage (ale nie wyobrażam sobie tego na Lunaticu). Piosenki też bardzo fajne, zwłaszcza motyw bossa 5 i 6 stage :D Później ogarnę extra, chwilowo laptopa siostrze muszę dać, bo marudzi ;_;

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #274
To uczucie gdy zrobiłam Normala za pierwszym podejściem xD

Spoiler (pokaż/ukryj)
CO

Spoiler (pokaż/ukryj)
za pierwszym podejściem bez continue to ja ledwo do 6 bossa doszedłem... ;__;

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #275
No hej.
Doszedłem na Hardzie do końca 5 stage'a i jestem bardzo zaskoczony pomysłowością ZUN'a w tej grze.
Nutki i pięciolinie bardzo ciekawe, ale jak zasłaniają cały ekran i nie masz gdzie lecieć to już potrafią wkurzyć xD

A piąty stage...
Jeszcze nigdy nie śmiałem się tak bardzo ze zwykłego danmaku. Szczerze mówiąc to nawet całkiem chętnie traciłem życia na tych spellach XD

Nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie nauczyć się wymijać pociski w sposób który ZUN nam zaserwował i nie wiem jeszcze jak 6 stage wygląda, ale na razie cała gra wygląda tak, że do bossa 5 stage'a zdobywa się tyle bomb ile się da, a później bombfest XD
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #276
Swoją drogą te spelle 5 bossa tak ot poza grą to ciekawy trening (prawo lewo i góra dół już ogarniam, tego dookoła ni uja)

A piąty stage...
Jeszcze nigdy nie śmiałem się tak bardzo ze zwykłego danmaku. Szczerze mówiąc to nawet całkiem chętnie traciłem życia na tych spellach XD

tak xD

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #277
Mayuki: arhus to arhus xD

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #278
Spoiler (pokaż/ukryj)
Swoją drogą te spelle 5 bossa tak ot poza grą to ciekawy trening (prawo lewo i góra dół już ogarniam, tego dookoła ni uja)

same here; to ciekawa karuzela :D

btw, Zunowi chyba spodobały się kolorowe słitaśne kulki, bo znowu je umieścił w last spellu~
i rozwala mnie nazwa jednego ze spelli tomcia palucha - "iiiii staaaajeeeesz sięęęę duuuuuuziiiiii" :D

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #279
Okej, druga próba i przeszedłem Harda z 1 continuem.
Nie wiem jak wy, ale dla mnie spellcardy w 5 i 6 stage'u są chyba najbardziej oryginalnymi spellcardami w całej serii, a przynajmniej pierwsze spotkanie z nimi tak wygląda bo jak np. SA wyszło to Utsuho też wprowadziła coś podobnego ze swoim "Caution" i miliardami słońc posyłanymi w twoją stronę xD

Najbardziej mnie rozwalił spellcard w 6 stage'u kiedy twoja postać powiększa się z 10 razy i musisz wymijać pociski XD
ZUN tyle nowości wprowadził w tej jednej grze, że jestem w szoku po tym jak bardzo TD ssało.

Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą częścią gry chociaż w prawie każdym BGMie słychać kawałki z poprzednich części gry.
Nie żeby to mi jakoś przeszkadzało bo są bardzo fajnie zaaranżowane =)

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #280
No dla mnie np. themka 3 stage jest dość nieudolną zrzyną z themki 4 stage w IN :/ Oprócz kilku fajnych momentów jest taka sobie. Za to hah, themki 6 stage i bossa 6 stage brzmią na razie jak dla mnie...bardzo podobnie w niektórych momentach O: W theme 5 stage słyszę za to kawałki Higan Retour, ktoś jeszcze ?

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #281
5 theme też
w theme Kagerou słyszę theme Nue jeszcze
a tak to nie wiem

btw. ludzie mówią, że da się unlockować extra na easy

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #282
Spoiler (pokaż/ukryj)

Tsukumo Ben10

btw. ludzie mówią, że da się unlockować extra na easy

Nawet gdyby to polecam przejść chociaż tego normala by się przygotować na to Extra bo skok poziomu trudności może być dla niektórych zbyt wielki.


EDIT:
Lol, włączyłem sobie pierwszy raz Normala w tej grze i muszę przyznać (no offence), że był ekstremalnie łatwy XD
Albo inaczej, skok poziomu trudności między Normalem, a Hardem jest dosyć spory i jestem ciekaw jak poziomy 4-6 wyglądają na Lunaticu bo jak w demko grałem to stage 3 był okrutnie ciężki XD



Creditsy bardzo ładnie zrobione (to 173cm to wzrost ZUN'a? XD), a kreska w endingach zdecydowanie ładniejsza niż w normalnej grze:
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2013, 14:01:10 przez Maluetar

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #283
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2013, 12:49:08 przez Tilval

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #284
Najbardziej mnie rozwalił spellcard w 6 stage'u kiedy twoja postać powiększa się z 10 razy i musisz wymijać pociski XD

Szkoda tylko, że Twój hitbox rośnie wtedy do astronomicznych rozmiarów i giniesz przez pociski, które były kilometr od Ciebie :)