Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run" (Przeczytany 47891 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #165
Phor

Sortahi był strasznie cieżki (Miał przecież cały ten metalowy sprzęt na plecach) ale udało mu się go odeskortować do siebie. Dziupla nie była przystosowana do takiej ilości osób - nie licząc ich dwojga była tutaj Wriggle, Rumia oraz Mystia... ledwo co mogli się pomieścić. Wszyscy spali...

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #166
Phor starając się poruszać możliwie jak najciszej, znalazł miejsce na zapewnienie odpoczynku Sorahiemu. Założył też coś ciepłego na siebie i wziął koc - on może "poświęcić się" w sumie i odpocząć na dworzu, opierając się o drzewo.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #167
Poranna drzemka została przerwana przez potrzebę jedzenia i.... no, wydalenia. Musiał coś na szybko upolować... albo polecieć i kupić, co byłoby szybsze...

***

Po skoczeniu do wioskowego baru, zrzuceniu paru gramów zbędnej materii i koniecznej drzemce ktoś obudził Phora. Był to Sorahi, który wyglądał już o wiele lepiej, chociaż pewnie nie można było tego powiedzieć o jego ręce.
-Nie przeszkadzam?-Zapytał opierając się zdrową dłonią o kant dziury dziupli.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #168
 - Czemu miałbyś przeszkadzać? - padło w odpowiedzi ze strony Wróbla. - Proszę uprzejmie
Phor uśmiechnął się i przesunął się na gałęzi.
 - Już lepiej ze wszystkim? - spróbował zagadnąć na temat ostatnich wydarzeń - Wyglądało to groźnie. Hmmm... Jak myślisz, co mogło tak opętać tą wilczycę? Sama z siebie raczej nie wywoływałaby ducha zemsty...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #169
-Powierzmy-Rzucił ściągając ze swoich pleców urządzenie. Rozkręcił je i zaczął oglądać z różnych stron.
-Ten promień prawdopodobnie ją skaził. Innego wyjaśnienia nie widzę...  ni cholery, sam tego nie naprawie. Będę musiał do niej polecieć...-Tutaj Sorahi skrzywił się lekko.
-Będę musiał zbudować nowy dom... coś zrobić z tą ręką... muszę wrócić do pracy. Muszę to przemyśleć... musisz też wiedzieć jedną rzecz-Wzrok Sorahiego przeniósł się na wróbla. Co dziwne, nie było w nim widać pogardy.
-Poprzedniej nocy zobaczyłem w tobie nie tylko człowieka, ale i youkai. Masz jeszcze długą drogę przed sobą, ale masz w sobie potencjał. Nie zmarnuj tego Phor

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #170
 - Zrobiłem tylko to, co uważałem za słuszne - odpowiedział Wróbel.
W sumie, to Sorahi "sprowokował" takie zachowanie Phora - Każdy miał przecież bliską mu istotę i mógł dla jej dobra zrobić wiele

 - Mam tylko nadzieję, że tej Kappie nie zaszkodził czas spędzony w widmowym cielsku... - dokończył.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #171
-Właśnie zamierzam to sprawdzić. Bądź zdrowy-Tengu przyłożył prawą dłoń do czoła, wykonał machnięcie w stronę wróbla i zeskoczył z drzewa. Oddalił się nieco, i wystartował... miło z jego strony, że nie zrobił tego z miejsca. Mógłby spalić drzewo.
W środku swojej dziupli Phor znalazł wiadomość od dziewczyn które dziękowały mu za gościnę ale tłumaczyły swoje ciche odejście tym, że nie chciały go budzić. Jasne... mniejsza. W końcu miał trochę spokoju... do następnego razu oczywiście.

KONIEC SESJI

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #172
 - Szkoda, że nie było innego pożegnania... - rzekł Phor, a następnie podszedł do lustra. Tam na swoim poliku dostrzegł słaby ślad "całusa", najpewniej zrobiony przez "dzióbek" innej ptaszyny.
_____
(jeśli GM approve na takie zakończenie, to ta sesja już do blokady, jeśli nie, proszę o edita)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.1] "It's only fun if they run"
Odpowiedź #173
(Not approved. Aż taki zarobiony nie jestem, nie wyręczaj mnie w mojej robocie i nie opisuj zachowań NPC ; p)