Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 199567 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #270
Arty mogłyby być gorsze, ale co do proporcji i rąk to się zgodzę xD (prawie jak Satori w SA)

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #271
Wait... czepiacie się proporcji? W Touhou? No shit.

A tak serio, proporcje wyglądają całkiem nieźle. Jeżeli pod uwagę wzięlibyście, że na tym arcie Byakuren jest loli z cyckami. (no może dziewczynką max 12-15lat)
Przecież od razu widać, że ona jest wystarczająco niska tutaj by nazwać ją loli. Zresztą wszystkie dziewczynki w tej grze są praktycznie tego samego wzrostu, a po Futo widać perfidnie, że jest bardzo małą dziewczynką. Ubiór i kreska jedynie sprawia, że w trakcie gry te postacie nie wyglądają aż tak młodo ale mimo wszystko każda z nich jest trochę lolicia.

@Arhus, ZUNart=Best Art, deal with it i nie próbuj porównywać tego czegoś tutaj, do zajebistych artów z SA
  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 23:08:25 przez Raion

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #272
Mi to nie na Yumedono wygląda, poza tym filarem jest na screenie w chuj przestrzeni. To bardziej Senkai, czyli zamknięta przestrzeń, w której się ukryły dziewczyny z 13tki.

skąd wiesz ile przestrzeni było w Great Mausoleum ? pisali o tym gdzie ?

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #273
Wait... czepiacie się proporcji? W Touhou? No shit.


tak, tu się czepiamy, bo to nie rysuje ZUN. mnie się ta Futo nie podoba. to nie jest ta sama postać własciwie, wtf...

@Arhus, ZUNart=Best Art, deal with it i nie próbuj porównywać tego czegoś tutaj, do zajebistych artów z SA

blindfag

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #274
Zwróćcie jednak uwagę, że o ile art faktycznie wprowadza znaczące zmiany w wizerunku Futo, o tyle sprite wygląda już dość "normalnie", tzn. jest zbliżony do wyglądu Mononobe z TD. Więc myślę, że wielka krzywda jej się nie stała, jeśli ktoś nie przepada za nowym artem.

Also:
@Arhus @Raion @Smoku:
>opinions
Srsly guys, just calm down will ya.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #275
I zgodnie z przewidywaniami meterorologów, Miko jest playable.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #276
Tylko strona tak zakorkowana że nie da się zobaczyć :V

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #277
Leniwy nie wyedytowany screencap

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #278
Kije bejsbolowe rozwiązują każdy problę.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #279
Nowa lokacja ;3

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #280
Tojiko kolejny mudżyn :D.

Śmiecham z Yoshiki w tle, derping around~. Ale jeśli Seigi nie będzie playable, to taki zmarnowany potencjał boli.

Also, jeśli nie będą obracać między frakcjami tylko przejdą do shinto to kurwa buddyści skończą na Ichirin i Byakuren xD. Dodać jeszcze 2 z Moriya + pewnie final boss i mamy cap na 9 postaciach, super bijatyka kurwo.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #281
No po 2 postaci z każej "frakcji" mamy...
Teraz prawdopodobnie dadzą kogoś z Moriya T_T
Choć ja nadal mam nadzieję, na kogoś z SA.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #282
To akurat było do przewidzenia, jej umiejętność aż się prosi by ją powiązać z paskiem popularności. Chociaż nie lubię styli walki polegających na przejmowaniu pędu do wzmacniania się (wolę jak obie postaci mają względną szansę na comeback), a to po prostu zerżnięcie Axe Gauge od Labrys z Persona 4 Arena. Już wolę Futo i jej łamanie talerzy, z którego bonusy zostają na stałe.

Wydaje mi się, czy Tojiko jest ździebko za duża jak na postać do tła. Może assist dla Futo :V. Also, podoba mi się branie lekcji od Yumemi w dziedzinie ubioru wywołującego szacunek.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #283
Ciekawe czy poznamy bóstwo świątyni Hakurei? : D
Miko wyszła prawie dobrze
Spoiler (pokaż/ukryj)
ALE TE RZĘSY BOLĄ TAK OKRUTNIE, JAK JAKAŚ NAROŚL NA OCZACH

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #284
^do wszystkiego musisz się przyczepić, co?

Akurat według mnie, Miko wyszła w sumie to idealnie, wpasowała się w grę całkowicie tak jak sobie wyobrażałem.

Chociaż kompletnie nie ogarniam na ten moment tych dodatkowych zdolności i sposobów grania postaciami, już w tym momencie 13.5 wydaje się być dużo bardziej złożone i skomplikowane od poprzednich bijatyk.