Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 199513 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #240
Ja tam widzę pelerynę i wysoką postać trzymającą coś w ręku w stylu latarni Shou, ponad to otoczoną płomieniami (wszyscy to chyba widzą).
W sumie mi się trochę z Byakuren kojarzy (ale także wątpię by to mogła być ona, najpewniej to będzie jakaś nowa postać)

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #241
Jakaś takaś plama. Loli Rorschach?

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #242
Rzeczy wyglądające jak płomienie, to najprawdopodobniej mogą być maski otoczone aurą (hanya, albo te używane w teatrze noh). Ciekawe, że pozycja postaci (wygląda jakby miała skrzyżowane nogi i palce dłoni skierowane w górę), może być odniesieniem do tańca "kagura", który jest ważną częścią rytuałów shinto. Z kolei roślina w logo to liść kashiwa, kojarzony z najwyższej rangi kapłanami i kapłankami shinto.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #243
Czyli wychodzi na to, że to jakaś the highest miko. Albo jakaś ascetka. Mnie się to kojarzy wszystko z kolejną personą typu Miko czy Byakuren ale tym razem na czele shinto w Genso.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #244
Inb4 bogini z Hakurei Shrine się objawi.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #245
http://www.tasofro.net/touhou135/


Last word

Cytat: pasyw
Super-human lineage

Byakuren needs to do some spell chanting before she can use her specials.
By inputting a special command once, she will do the chanting to charge up; then by inputting it again, she will charge down and do the special.
Each special has its own charge, and so in order to use another special, you will need another chanting.
Because of the chanting, using properly the specials is hard, but to make up for that the specials themselves are powerful.

More incoming :3
  • Ostatnia zmiana: Maj 17, 2013, 14:42:01 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #246
martwi mnie ta prawa ręka, ale prócz tego jest..... ho ho ho ho :3
ciekawe, co trzyma w lewej ręce, bo na scroll to nie wygląda~

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #247
A to ode mnie: Myouren Temple


Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #248
No i Byakuren potwierdzona ^^ .
Mam tylko nadzieję że teoria mówiąca że postacie z tła plansz nie będą grywalne jednak nie okaże się słuszna gdyż oznaczało by to zapewne grywalny skład w postaci Reimu ,Marisy ,Sanae ,Kanako ,Byakuren i Miko :/ .

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #249
Grałbym Flan, ale wątpię żeby się pojawiła ;/

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #250
>Byakuren
>Nie Kogasa, Shou, Nazrin, Nue ani Murasa

Nice try, próbując złapać graczy na (za?) cycki. Mam nadzieję, że postacie z teł jednak będą grywalne. Grałbym taką Shou, oj, grałbym.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #251
Mam tylko nadzieję że teoria mówiąca że postacie z tła plansz nie będą grywalne jednak nie okaże się słuszna gdyż oznaczało by to zapewne grywalny skład w postaci Reimu ,Marisy ,Sanae ,Kanako ,Byakuren i Miko :/ .
Oby nie, nawet pierdolone Skullgirls miało większą listę postaci przy debiucie, o IaMP nie wspominając. Musi być jednak trochę tej różnorodności by grę można było nazwać bijatyką (może z wyjątkiem Divekick :V). No i na miejscu fanów Shou obraziłbym się za fakt, że Ichirin się dostała, a ona nie.

Prawda, całkiem zapomniałem o ich blogu. Bardzo zadowolony jestem z faktu, że Byakuren najwyrażniej podłapała trochę stylu od Meiling :V. Also:
Cytuj
Last Word: Angiras Veda

A combo attack that first knocks off the opponent with a charge, then burns her with concentrated laser irradiation.
The super fast charge can penetrate the opponent's danmaku, instantly capturing the opponent even across a long distance. With its strong pressure and disheartening high power, this can be said to be a demonstration of her superhuman abilities.
Z: http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,14013.msg974513.html#msg974513

Shou swoją drogą, ale mi szkoda byłoby gdyby Kogasa została pozostawiona w tle '3'. A tak przy okazji:

Albo Tasofro nie chciało wkurwić ludzi przesadną ilością nazwanych postaci w tle i copypastują losowych NPC albo te dwie odrobinę za bardzo lubią oglądać naparzanki. Ciekawe.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #252
Mam tylko nadzieję że teoria mówiąca że postacie z tła plansz nie będą grywalne jednak nie okaże się słuszna gdyż oznaczało by to zapewne grywalny skład w postaci Reimu ,Marisy ,Sanae ,Kanako ,Byakuren i Miko :/ .
Oby nie, nawet pierdolone Skullgirls miało większą listę postaci przy debiucie, o IaMP nie wspominając. Musi być jednak trochę tej różnorodności by grę można było nazwać bijatyką (może z wyjątkiem Divekick :V). No i na miejscu fanów Shou obraziłbym się za fakt, że Ichirin się dostała, a ona nie.

Prawda, całkiem zapomniałem o ich blogu. Bardzo zadowolony jestem z faktu, że Byakuren najwyrażniej podłapała trochę stylu od Meiling :V. Also:
Cytuj
Last Word: Angiras Veda

A combo attack that first knocks off the opponent with a charge, then burns her with concentrated laser irradiation.
The super fast charge can penetrate the opponent's danmaku, instantly capturing the opponent even across a long distance. With its strong pressure and disheartening high power, this can be said to be a demonstration of her superhuman abilities.
Z: http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,14013.msg974513.html#msg974513

Shou swoją drogą, ale mi szkoda byłoby gdyby Kogasa została pozostawiona w tle '3'. A tak przy okazji:

Albo Tasofro nie chciało wkurwić ludzi przesadną ilością nazwanych postaci w tle i copypastują losowych NPC albo te dwie odrobinę za bardzo lubią oglądać naparzanki. Ciekawe.
Niezależnie kto by był na planszach dalej dziwnie się czuję widząc męskie postacie w Touhou :/

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #253
Grywalna Kogasa i Kyouko, to by było takie piękne ;_;

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #254
@Screeny:
Faceci? W moim Gensokyo? Nie może być. 0.o

Ale ten tomboy w różowym kimonie w kwiaty mi się całkiem podoba. Mam nadzieję, że będzie grywalną postacią w jakiejś następnej ZUNowskiej grze. xD