Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 314087 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #765
^jakich encyklopediach? Nie do końca wiem co masz na myśli.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #766
Jaka gównoburza? Zwykłą i spokojna dyskusja :v

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #767
Perfect Memento in Strict Sense lub Sympozium of Post-Misticism. Pewnie zle napisale, ale mniejsza. Opisy rzuconr z oczu innych postaci sa bardziej wiarygodnebod tego co widza fani. Choc wariacje x tego schemstu beda i  moga sie rpxnic.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #768
Były tam takie opisy?
Chyba wygląd nie specjalnie był tam opisywany.
Musiałem przeoczyć lub cechy wizualne nie były opisane dla wszystkich postaci.

Jedynie arty tam były o ile dobrze kojarzę.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #769
Korwa, muszę bardziej patrzeć na słowa jeśli taką gównoburzę sprowokowałem jednym zdaniem.

Po ostatniej Raion strzelił focha :p

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #770
time to troll Cthulhoo

Patchouli ze swoim stanem fizycznym nie pewnie nawet fizycznej możliwości posiadania dużego obciążenia frontalnego. Pewnie by ją złamało na pół.

trolling is ended

Trzymajmy się tego, co jest częściej. Yukari nie wygląda na swoje {    } lat, ale na dziecko też nie wygląda. W SSiB wyglądała na mniej więcej tyle samo, co reszta, może trochę starzej. Reimu i Marisa mogą legalnie spożywać sake (chociaż kto wie, normy w Gensokyo pochodzą z końcówki XIX wieku, z niewielkimi zmianami), więc z gimnazjum nie przesadzajmy. Jeżeli ZUN zaakceptował taką ilość żelatyny w spricie Byakuren w HM, my też musimy to zaakceptować.
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #771
Buddhist Bums are okay.

Co do opisow, to pojawialy sie mocno okrojone, ale na swoj sposob charakteryzowaly postac. Najlatwiej mi pomyslec o Komachi majacej postawna posture, a czy to wyniki aury czy wzrostu lub budowy, dunno. Wytyczylo to jakas bezpieczna norme.

Z okresleniem wygladu nie ma jako takiego problemu u postaci. Z kolorem oczu juz trudnirj. Najwiecej problemow mialem x Alice i Meiling. Zwlaszcza, ze pierwsza miala niebieskie, zirlone i zolte lub kombinacje poprzednij z zoltym. W pisaniu zawsze mozna pominac niewygofne opisy, ale zboczenie zawodowe nakazalomi zrobic research... niestety poslugiwalem ilustracjami.

Za punkt odniesienia przy opisach bralbym wzrost postaci bioracych w nich udzial. Z jednej strony lubie miec wszystko szczegolowo opisane, ale taki opis narzuca swoja wersje. Z drugiej strony luzny opis daje wiecej swobody w wyobrazeniu danej postaci po swojemu. Nie ma opisu, nie ma problemu.xD

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #772
Jakie ty masz wielkie kciuki, Zhearrimst. Piszesz pewnie z komórki? Zwolnij trochę ;)

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #773
Z tableta trzymająć go jedną reką. Wygląda na to, że mam jeszcze wielkie dłonie. xD

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #774
Cytuj
Buddhist Bums are okay

tłumaczenie: Buddyjscy bezdomni są okej.

?

dobra, czyli najbardziej optymalnie jest trzymać się artów nie ZUNowych, ale z dzieł oficjalnych, najlepiej najbardziej aktualnych.

Spoiler (pokaż/ukryj)
w ogóle to w Fantasy Kaleidoscope, pomijając fakt, że wiele tołczów jest zdecydowanie bardziej kształtnych i "dorosłych", to postacie generalnie nie zaprzeczają kanonowi pod względem wyglądu (o ile czegoś nie przeoczyłem).

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #775
tłumaczenie: Buddyjscy bezdomni są okej.
2. British/Australian equivalent of "butt".

W sumie nic nie trzeba. Każdy wie jak dana postać wygląda. Jak ktoś chce może rzucić obrazkiem dla sprecyzowania kształtności, albo luźnym opisem, bez porównań.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2015, 15:39:01 przez Zhearrimst

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #776
Ja tam wzoruję się na ZUNartach i na niczym innym nie mam zamiaru.
ZUNart = best art.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #777
@Zhearrimst
Ten pusty spoiler to taka podpucha, tak? ^^"

z ZUNartów można wywnioskować ciuszki i kolory.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #778
Oj tam ciuchy i kolory. Cała reszta też jest dobrze widoczna.
Niektórym arystom nawet udaje się to odwzorować:

Spoiler (pokaż/ukryj)





  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #779
Dobra, poprawiłem link.

Damn, ta Parsee.