Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 350263 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #855
Reimu, bo lepiej się nią gra.

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #856
Reimu bo wygodniej się nią gra. No i za bycie swoistym dresem ( TD stage 2 )

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #857
Marisa, bo:
-MASTER SPARK!!
-charakter
-jest Marisą xD
-ładny strój
-lasery i gwiazdki


Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #858
I like this topic. Jest to dla mnie dość prosty wybór między postacią z top3 a postacią z samego końca listy.



Marisa Kirisame - To nią przeszedłem każde standardowe windowsowe Touhou, lubię w niej praktycznie wszystko. Jej silny charakter, poczucie humoru i zapał sprawiają, że nawet po megafailu chce się spróbować od nowa i pokazać tym połamańcom (z wyjątkami) jaki wpierdol potrafi spuścić Zwykła Czarownica. Jej europejski styl od razu ściągnął na nią moją uwagę i przesądził o wyborze postaci w prawie każdej grze. Ten element jej wyglądu potęgowany jest przez moją sympatię do biało-czarnej odzieży. Wszystko ładnie się komponuje z jej blond włosami, co przypomina mi wiszącą na mojej ścianie flagę rosyjskiej dynastii Romanowów. Poza tym, co widać na obrazkach i w jej dialogach (świetnych, zwłaszcza w porównaniu do większości innych, imo), bardzo podobają mi się też jej magiczne sztuczki (nawet jeśli ściągnięte od innych lulzów). Nic tak nie poprawia humoru jak porządny Master Spark wystrzelony prosto w pysk nielubianej dziewczynki (o tej w drugiej części tego posta). Lasery rządzą, szybkość poruszania się, ładne gwiazdki, miotła... Do tego dochodzą bardzo dobry FW extra stage z nią w roli głównego bossa (w Seihou za dużo nie grałem :S) i świetne motywy muzyczne - tu akurat najbardziej lubię ten ze wspomnianego już Seihou, choć Love Coloured Master Spark jest tylko milimetr za nim. Kleptomania? Moim zdaniem jest to bardzo wesoły element tej postaci, nie ma to jak nazwać się Marysia Mżawka w Civilization 4 i kraść innym graczom pieniądze słuchając marudzenia jakim to cyganem jestem. Podoba mi się też sam fakt bycia zwykłym magikiem, sama dzięki ciężkiej pracy i inteligencji doszła do swojego niemałego powerlevelu.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
[/center]

Now, bitch, get out of the way! - Marisa Kirisame



Reimu Hakurei - Jedna z moich najbardziej nielubianych postaci. O ile wiele moich faworytek to dziewczyny zdecydowanie aroganckie, to cecha ta u Reimu zawsze mnie odrzucała. Jej dialog w story Youmu w SWR zapoczątkował moją niechęć do niej, później nienawiść podlegała regularnej eskalacji. Jej charakter jest, według mnie, nudny... i to bardzo. Jeśli chodzi o wygląd, podoba mi się kolorystyka, ale nie krój jej ubrania. Te całe armpitsy wyglądają po prostu głupio, jeszcze piercingu i innych lulzów jej brakuje. Jej fryzurę uznawałem za szczyt złego smaku dopóki nie zobaczyłem Miko i Seigi z TD. Ogólnie sam fakt bycia kapłanką azjatyckiej religii też jest w moich oczach sporym minusem. W ogóle nią nie gram, choć jest nią, jak się mówi, łatwiej. Zresztą, wolę szybsze postacie skupiające ogień w jednym punkcie od tych nastawionych na grejzowanie i spread. Jeśli chodzi o jej spelle etc. to ujdą w tłoku, patterny w IN są całkiem przyjemne, motywy muzyczne z IN & SWR są fajne. Mimo pewnych dobrych elementów Reimu to prawie cały mój hejt.

Spoiler (pokaż/ukryj)
[/center]
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 22:34:15 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #859
Maryśka:
+ luzacka, zadziorna, o ciętym języku
+ ładny design
+ duża moc
+ a se wezmę książkę, dwie, ewentualnie dziesięć
+ bardzo dobre motywy muzyczne
- za szybko zapierdala bez focusa, niegdyś często wpadałam nią na pociski, ale jestem jej to w stanie wybaczyć

Reimu
+ wygodna do grania
+ mały hitboxik
- "z drogi cieciu, mam ważniejsze sprawy na głowie"
- oklepany, potwornie szablonowy charakter
- mało oryginalny design

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #860
Ignacy - mój ulubiony moment w PoFV ("doberek, przyszłam was okraść") :P

Reimu powinna być evil charakterem, cały czas to powtarzam; i wyglądać jak z tego fanowskiego openingu do Soku.

Albo z tego przedramatyzowanego MMD video gdzie Cirno włączyła Sariel mode, lol. :P

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #861
do grania - Reimu
jako postać - Marisa

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #862
Mimo, że Reimu się wygonie gra, to jednak Marisa
-za charakter i jej lekką "chłopięcość"
-za Master Sparki
-za bycie zwykłą czarownicą
-za strój
-bezpośredniość
-jej dialogi, np. w IN
-szybkość, siła strzału, gwiazdki, lasery
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 22:58:25 przez Piscilla

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #863

To właśnie lubię. Do tego niech się cała rozbierze. To armpitsy i cały ten design z nimi mi się nie podoba, a nie czyjeś pachy. Zestawienie tych dwóch elementów dotyczy tego, że obydwa elementy należą do najmniej lubianych przeze mnie rzeczy w czyimś wyglądzie.

Nie wyobrażam sobie nie lubienia kogoś za służbę wierze, w którą wierzy.

Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 22:41:18 przez Ignacy Przybylski

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #864
Co prawda częściej gram Reimu (jakoś łatwiej i przyjemniej), to jako postać zdecydowanie wolę Marisę.
W sumie za to, co wymieniła już dość spora liczba użytkowników:
- Master Spark,
- czarne wdzianko,
- bycie taką typową czarownicą- kapelusz, miotła. Jeszcze tylko czarnego kota do kompletu jej brakuje,
- charakter.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #865
Oh, fair enough. Jeszcze tylko dopytam.
Cytat: Piscilla
szczerość
Nie wyśmiewam opinii ani nic, ale chcę się upewnić, że się nie pomyliłaś - mówimy o postaci, która zwyczajnie nie umie kłamać (jeden z powodów, dla których oni lubią Reimu, jak i ja zresztą) VS postać, która na słowa Yamy, że może iść do piekła za łganie odpowiada, że nigdy w życiu nie skłamała :V. Może chodzi Ci o bezpośredniość?
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 22:52:37 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #866
postać, która na słowa Yamy, że może iść do piekła za łganie odpowiada, że nigdy w życiu nie skłamała :V. Może chodzi Ci o bezpośredniość?

...a na słowa, że język jej utną, odpowiada, że zacznie nosić zapasowy; no i jak tu jej nie lubić ? XD

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #867
Marysiaaaaaa o/
+ bo szybka
+ bo fajne bomby
+ bo gadka
+ bo lepszy atak od Reimu (silniejszy)

  • Kosiek
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #868
Spoiler (pokaż/ukryj)
Ignacy mnie zajebie :D

Przyznam szczerze, wybór trudny bo lubię i jedną, i drugą, a zalety obu dziewcząt już zostały opiane do przesady, zatem wybieram Youmu.
Jokes aside, stawiam na Reimu. Fakt faktem, Marisa to straszna zadziora, mająca pazur i fajną mechanikę, ale wybieram miko, bo to kapłanka (a mam słabość do tej klasy postaci w RPG xD), stroju, oraz tego, że ma Suikę (free sake).
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: REIMU CZY MARISA I DLACZEGO)
Odpowiedź #869
Battle Arena tam, możecie sie tłuc do woli \/
Tu ma być miejsce do poglądów i dla tych, którzy nie mają problemu z wytrzymaniem że dana postać to kapłanka azjatyckiej religii bez krzyczenia herezja :3.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 01:59:23 przez critz