Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 314651 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Tremirenes
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #420
Wybaczcie opóźnienie, mam ostatnio typowy rausz olimpiadowy.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #421
Raion, prosimy, nie realizuj swojego avatara.

Swoją drogą, wspomniałem tam także o "uduchowionych" sztukach walki. Może nie koniecznie religijnie, ale wiesz, co odwalają mnisi z Shaolinu. Also cytat (tak jakby) z Hokuto no Ken:

"Normalni ludzie osiągają 30% swojej siły. Sekretem Hokuto Shinken jest osiągnięcie pozostałych 70!" [wpierdol ensues]

a nie jest to seria, gdzie kolesie puszczają gigantyczne promienie energii i niszczą planety.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 21:19:33 przez adzi
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #422
Aczkolwiek te limity są przez mózg nałożone nie bez powodu.
Używanie takiej siły wiąże się z poważnymi uszkodzeniami organizmu.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #423
O tym żadnej mowy tam nie było.

{psst... wiesz, może to nie jest najlepszy temat do rozwalania wszystkiego o ścianę realizmu}

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #424
Ta, nie ma co zawracać sobie głowy realizmem.

W rzeczywistości tak niby jest, ale kto by tam zawracał sobie głowę logiką w gensokyo. Może po prostu używając 100% siły będzie się po walce bardziej wyczerpanym i to tyle.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #425
Stawiałbym na wyczerpanie. Takie "Borne in Blood" było działaniem na 100%.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #426
No i to jest pomysł i rozsądne ograniczenie. Np. Momotaro może przekroczyć swoje "statsy", zależnie od swojej Energii i Wytrzymałości może przebić swoje limity bardziej, na dłużej, lub z mniejszymi konsekwencjami. Efekt początkowo nie powinien być zbyt duży (bo wyszedł by spellcard bez spellcarda) i powinien wymagać jednej "dedekowej" tury na przygotowanie. Zaś potem...



choć może nie AŻ tak. Power scaling, and stuff.

Jakby ktoś czytał moją sesję (Zaginieni Drwale, kolesi z nadmiarem wolnego czasu zapraszam do archiwum), to zobaczy, że o wszystkim wspomniałem podczas sparingu Momotaro z Yuukomą.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #427
Dams, zacząłem sesję, więc jak najszybcej załatw kwestię bonusów z poprzedniej sesji, o ile jeszcze tego nie zrobiłęś :v

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #428
już wszystko ma poza spellcardami. To może zaczynać śmiało.
Spelle może dopisać potem.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #429
Spóźniłem się na nabór do [2.2] i [x2.1], co w gruncie rzeczy jednak mnie cieszy - mam więcej czasu, by zrobić sobie herbatkę i rozsiąść się wygodnie potrzymać trochę Yuukomę w wyimaginowanym Czyśćcu Przerażenia pomyśleć i poprawić historię Yuukomy tak, by wiele rzeczy już się zgadzało. Nawet, gdy miałbym jeszcze szansę pojawić się w niezrozumiały sposób w świeżo zaczętym Normalu Raiona, wolę dopracować lore ze swojej strony (pomimo potencjalnych okrzyków typu "this is gensokyo m8, jaki lore"). I przy okazji doczytać i te poprzednie, jak i te obecne storytellingi.

Poczekam, nawet na koniec sesji [2.Ex] i [x2.Ex] (inaczej nazwaną na zmyłę [x2.3] :p). W międzyczasie życzę szczęścia Fedorze, jak każdy :3
nihil novi but

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #430
Well, z tego co widze wszystkie sesje miały po 3 osoby, to też chyba spokojnie możesz się wbić do 2.2 jak coś.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #431
Komachi-Stalker  ten no... HALP?

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #432
Dams, przerób swojego avatara i zetrzyj włosy. Wtedy będzie wyglądał jak twoja postać.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #433
nie umiem w grafikę więc no... oj tam myślę że moja postać nie będzie łysa do końca świata tak?

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #434
To zależy, jak długo twój świat potrwa.