Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 350934 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 9 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #480
Bitches should go to Prada or sumthin'.

Jesli miałbym ocenić tak... jak współczesny fag to z nikim z touhou bym nie wyszedł na miasto, każda by ściągała niepotrzebną atencję.

Ale tak otaku-mode:
Najbardziej podoba mi się Yukari, Ran i Mokou ze względu na strój, grę barw i dopasowanie (w przypadku Yukari jeszcze długie blond włosy, w pryzpadku Mokou - badass i długie białe włosy, w przypadku Ran- ogonyyyy)

najmniej:
nie mam zdania.


  • Nashi
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #481
Cytuj
Aya i Alice z pc98 zdecydowanie najlepsze.
>Aya
chyba najbardziej biedacki strój

Akyuu, Rinnosuke, Yukari, Nue, Koishi, Hina, Mokou, Keine, Kaguya, Medicine
derp trochę dużo. chyba jakbym miała się zdecydować na te najlepsze to bym wykluczyła... Hinę?... Koishin?... Kaguyę? ciężko zdecydować ;_;
co do najgorszych - ogółem rzecz biorąc większość 'designów' z PC98 mi nie podchodzi przez kiepską kolorystykę (dobranie kolorów), chociaż wiadomo - znalazłoby się kilka wyjątków. No i mam wrażenie, że większość 1-2-stageowych (th6+) postaci ma słabe te ciuchy, nie ma na czym zawiesić oka

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #482
Cytuj
Aya i Alice z pc98 zdecydowanie najlepsze.
>Aya
chyba najbardziej biedacki strój
No właśnie o to chodzi. Najlepszy bo najprostszy. Biała bluzka czy koszula i spódnica. Według mnie wypada znacznie lepiej w porównaniu z sukienkami z tonami koronek.

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #483
Najlepiej ubrane:
-Aya
-Yukari (chodzi o suknie z PCB)
-Byakuren
-Youmu
-Yuyuko
-Alice PC-98
-Cirno
-Hina
i jeszcze dużo postaci, a najgorzej ubrana postać:
-Wriggle
-Ichirin
-Yuugi
-China
-Hatate
może jeszcze kogoś przeoczyłam,ale mało istotne.

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #484
Najlepsze:

Medicine Melancholy
Suwako Moriya
Patchouli Knowledge
Yuyuko Saigyouji
Prismriver Sisters
Tenshi Hinanai
Suika Ibuki
Mystia Lorelei
Parsee Mizuhashii

Najgorsze:

Ichirin Kumoi
Yuugi Hoshiguma
Hong Meiling
Hatate Himekaidou


  • Nashi
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #485
tak btw poforsuję ubranko Yuugi, w którym często jest przedstawiana w MMD zanim pojawi się jeszcze więcej opinii, że jest w najgorszych



discuss

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #486
najlepiej
Yuyuko - kimonko i jego kolorystyka jak dla mnie idealnie do niej pasują
Byakuren - ładny, ciekawy krój
Yukari - obie wersje, ta z PCB za kolorystykę i krój, a druga wersja za falbanki :3

najgorzej
Wriggle - to co Mayuki
Ichirin - nie przekonuje mnie zbytnio, prawie jak zakonnica, albo jak muzułmanka

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #487
@Nashi - nie wiem czemu, ale ta Yuugi skojarzyła mi się na początku z jakąś panią kapitan Ameryka, czy ze statuą wolności, ew. Miss US :P

Spoiler (pokaż/ukryj)
a co do Ichirin...chyba już gdzieś to pisałem, że ostatnio odkryłem, że jej design nie jest taki zły, zwłaszcza kolorki :) mógłby być trochę bogatszy, tak jak w przypadku Shou i byłby cacy

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #488
Top 3:
1. Yuyuko - najładniejsza pod każdym względem, a szczególnie strój.
2. Yukari
3. Byakuren
Rucham psa jak sra

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #489
Grammarnazi Sign "Death in a Dictionary Chamber"

Dodam trochę swojego braku zrozumienia, dla uwielbienia spodni Mokou. Są one po prostu niekobiece i w ogóle >noszenie spodni a nie jakiejś ładnej sukienki czy spódniczki czy chociażby zrezygnowanie z ubrań.
Może dzięki nim Mokou wydaje się niektórym bardziej badass, na inny powód jeszcze nie wpadłem. Ale nie uważam jej wyglądu za zły.
spodnie bardziej ukazują jej pochodzenie z wysoko ustawionej rodziny (w starożytnej Japonii mało kto umiał uszyć spodnie, więc tylko arystokraci byli w stanie sobie na nie pozwolić) niż to, że jej pierwotnym założeniem jest bycie badass

swoje ulubione lumpy wypiszę później

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #490
Nigdy nie byłem tak bardzo HHHNNNGGGG, jak gdy patrzyłem na portret Marisy z PCB, trzymającej kapelusz w dłoniach. Ten design Marisy > designy wszyctkich postaci z Tołciu > inne designy Marisy.
Potem jest Sakuya, również z PCB, bo w IN ZUN popełnił epicki fail, jeśli chodzi o portrety playable charów. Jej portret w EoSD... cóż, podoba mi się. And I'm not even trolling.
Also, Patchouli z EoSD. Nazrin is fine too. I to chyba tyle, jeśli chodzi o mój top.
Na samym dole znajduje się that old hag Hanako oraz wszystkie playable z IN. Inne jakoś szczególnie nie zwróciły mojej uwagi na minus.

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #491
Najładniejsze:
Aya, Flandre, Yuyuko, Youmu, Mokou, Kana, Byakuren, Seiga, Nue, Okuu, Hina, Tenshi, Renko

Mniej ładne:
Yuugi, Ichirin, Minoriko, Tewi, Orange, Sara, Louise, Hatate

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #492
Najbardziej lubię design Orange,imo taki dosyć ładny i łatwy,i chyba jedna z niewielu postaci,co ma tak krótkie spodnie : D I bez zbędnych ilość falbanek.
Hmm,lubię jeszcze Sakuyę,Yuukę,Shikieiki,midbossówkę z 5 stagea MS,no i jeszcze Kana spoko wygląda.
Nie podobają mi się ubrania Yuugi,w sumie chyba najgorszy strój,i dodam jeszcze Yumeko nie lubię jej włosów,które wyglądają jakby były potraktowane prądem,i za designem też nie przepadam.No i jeszcze nie lubię stroju Yukari z części wyżej niż PCB

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #493
Marisa z 11 :3
Marisa z 7
Marisa z 2
Kotohime.
Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZE/NAJGORSZE POSTACI - WYGLĄD)
Odpowiedź #494
Najładniejsze:
- Parsee - ubranie
- Marisa z PoDD - kapelusz i fryzura
- Yuuka - całokształt