Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 350439 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Hotaru
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #300
Modrzej to jest Flowering Night 2011? (zgaduję tylko)
A co do tematu to chyba Charisma Break Remilii , Yukkuri Shiteitte Ne i IPad (Kiedyś tak napisałam żeby zobaczyć cene IPodów XDD)

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #301
Not sure czy http://danbooru.donmai.us/pool/show/4099 http://danbooru.donmai.us/pool/show/1970 można zaliczyć. Jeśli tak, to mój faworyt.
Also
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #302

i
Spoiler (pokaż/ukryj)
pady.
Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #303
Baka Cirno. ;<

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #304
a Buri Hamachi (aka. Yellow-tail tuna) zalicza się do memów? :P

Oficjalny Wrigglefag

  • JCD
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #305
YUKKURI! :D

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #306
16. Ulubiony trick na 4 poziomie
- LLS/IN - 2 różne walki
- PCB - Prismriverki
- TD - Seiga i Yoshika

17. Ulubiona postać z pralki
- Meiling Orange
- Elly
- Rikako Asakura
- Yumemi Okazaki
- Reimu z Pralki
- Marycha z Pralki

18. Ulubiony mem
- Overdrive, za mój pierwszy kontakt z Touhou
- McRoll, jw
- Marisa stole a precious thing
- ⑨
- Yukkuri
- Cirno Perfect Math Class (zwłaszcza w wykonaniu Adolfa i kompanii)
- ogórki Nitori
- i generalnie wszystko związane z cyckami (lub ich brakiem)

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #307
Ludzie, zwykłe flashe pokroju "Marisa stole the precious thing" czy "Cirno's perfect math class" to nie meme...
Rucham psa jak sra

  • Tora
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #308
(...) masochistka Tenshi nie są specjalnie niepoprawne w porównaniu do kanonu i mogą ubogacać te postaci w fanworkach :3 (...)

Nienawidzę natomiast (...)playboy-Marisy i slutowych Ayi / Sanae. Każda z tych jest rakiem
ಠ_ಠ
Spoiler (pokaż/ukryj)
ಠ_ಠ
Spoiler (pokaż/ukryj)
ಠ_ಠ

Proszę pana, bez jaj.

Lubię:
- Tenko-hime
- Honk honk
- Pyonta
- Smakosz Yuyuko
- Dotuj na moją świątynię :(
- Brak zdrowego rozsądku
- Help me, Eirin
- NEET
- ZUUUUU~~N
- Everyone is gay in Gensokyo
- Saturday Night Fever
- Maso Aniołek
- Nein-ball
- Girls are taking a shit now. Please wait patiently until it's ready.

Nie lubię:
- Yukkuri
- Byaku - Jezus
- Easy mode
- Mannosuke
- Danzai
- PedoRan, PedoSaku

Cytat: Maluetar"
Ludzie, zwykłe flashe pokroju "Marisa stole the precious thing" czy "Cirno's perfect math class" to nie meme...
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2012, 00:04:13 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #309
Jeżeli sugerujesz się takimi stronami w tej tematyce to kurwa powodzenia w życiu XD

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA MOC)
Odpowiedź #310
Cytuj
Proszę pana, bez jaj. (...) Lubię: Maso Aniołek
Hurr, hę? Welp, akurat ten mem traktuję osobno od tamtych ze względu na bycie potencjalną beczką śmiechu :V ślady w kanonie (zgrywanie łotra do pokonania z nudów, czy to słynne "Yes, get angry! Because if you don't punish me, Gensokyo shall be no more!"), w odróżnieniu od playboy-Maryśki / slutów, kompletnie wyciągniętych z anusa. I żeby nie było - lubuję i szanuję celestiankę, przynajmniej do tego stopnia, do którego mi pozwala ta zarozumiałość i złośliwość :V.

Money equals power. Power equals camel. Camel equals five celery sticks. Five. Quid pro quo.

19. ULUBIONA MOC

Jako subskrybent życiowej filozofii p.t. "Fuck destiny." pragnąłbym posiadać możliwość wywoływania cudów Sanae-chan, zakładając oczywiście jej pełną użyteczność. Naginanie prawdopodobieństwa do własnych korzyści np. podczas gry w lotto czy wyratowanie ze śmiertelnej choroby dopóki istnieje cień szansy. Manipulacja naturalnymi zjawiskami za pomocą cudów typu tworzenie fal, tornad czy spadających gwiazd, co Sanae-chan demonstruje jako umiejętności też wyjątkowo by mi odpowiadały :3.

Dalej zapewne niezbyt zaskakujący wynik - spowalnianie / zatrzymywanie czasu Sakuyi. Ze względu na kretyńsko wielki wachlarz zastosowań bojowych i jeszcze większy domowych, od dłuższego spania / nakurwiania poczynając :3.

Następna bedzie manipulacja granic Pani Jukari. To akurat dość oczywiste - przy dobrym wykorzystaniu praktycznie boska moc, biorąc pod uwagę że prawdopodobnie może też przekraczać bariery abstrakcyjne.

Wyróżnienia dla instant-killa Flandre, mind-rape Reisen i manipulacji fuzją nuklearną Okuu za szanse na kreatywne wyżycie się. Nie przepadam natomiast nad manipulacją historii Keine i przeznaczenia Remilii, gdyż w koncepcji są to straszliwie przesadzone umiejętności do tego stopnia, że niemal nie są używane (lub, co możliwe, nie mogą być w pełni kontrolowane) zaś ich aplikacja bojowa w danmaku jest jak na ironię znikoma.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2012, 02:55:54 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA MOC)
Odpowiedź #311
Manipulacja granic Yukari i to wystaczy by mieć wszystko.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA MOC)
Odpowiedź #312
Manipulacja kwiatami Yuuki. Bo jest ładna (manipulacja i kwiaty też ;)), no i to zawsze coś odmiennego od "zabiję cię mrugnięciem okiem" albo "sprawię, że w ogóle się nie urodziłeś".

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY MEM)
Odpowiedź #313
Modrzej to jest Flowering Night 2011? (zgaduję tylko)
Z tego co widac na koncu `COOL&CREATE LIVE PARTY 2010`

Co do mocy, oczywiscie Yukari nic nie przebije

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA MOC)
Odpowiedź #314
Manipulacja czasem Sakyui. Zdolność zatrzymywania czasu jest co prawda mało zmyślna, taka nad której ZUN obmyślaniem się nie napracował, ale wydaje się być po prostu najlepsza.
Manipulacja granicami Yukari. Tu chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego. Potężne + na prawdę interesujące, samemu nie wiem czy na coś takiego bym wpadł wcześniej.
Oraz, czytanie w myślach Satori. Za idealne przedstawienie jej umiejętności w grze (i ogólną zajebistość). Bardzo fajnie zrobione w SA a jeszcze lepiej (moim zdaniem) w DS.

Te trzy najlepsze. Ustawione w odpowiedniej kolejności (chyba, bo nie wiem czy 2 i 3 bym nie przestawił)
  • Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2012, 05:18:07 przez Raion