Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 199754 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #225
Mam to samo, dziwne kreski i portrety postaci zakrywające cały ekran xD
Co do grywalnych postaci to nie rozumiem skąd ta pewność że postacie w tle nie będą grywalne, zawsze może być taki myk że jeżeli wybierze się postać z tła to nie będzie jej tam (ew. Wyjebane, to i tak mało ważny szczegół :V). A nawet jeżeli by tak było, to gra jest oparta na wojnach religijnych a tam mamy jeszcze OLBRZYMIĄ liczbę postaci. 2-3 od Miko, 2-3 od Byakuren, Sanae+Suwako albo Kanako, Jakieś niezrzeszone randomy jak Reimu czy Maryśka i 1-2 nowe postacie i wychodzi sporo :V.

Drewko rację ma. Nie ma 100% pewnosci, czy osoby z tła sa niegrywalne. w końcu czekam i czekam na tę grę i doczekać sie nie mogę

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #226
Okej, już wiem w czym problem. Tasofro najprawdopodobniej, albo zwaliło optymalizację gry pod XP, albo w ogóle nie zamierza umożliwiać poprawnego działania maskarady pod tym systemem. Trial działa poprawnie na Win 7, nie  wiem jak z ósemką.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #227
Okej, już wiem w czym problem. Tasofro najprawdopodobniej, albo zwaliło optymalizację gry pod XP, albo w ogóle nie zamierza umożliwiać poprawnego działania maskarady pod tym systemem. Trial działa poprawnie na Win 7, nie  wiem jak z ósemką.


Hahahaha...

Spoiler (pokaż/ukryj)
Nosz kurwa, Tasofro co Ty odpierniczasz? :(
Nie dość że gra ma OLBRZYMIE jak na Touhou wymogi to jeszcze taki feler?
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #228
http://www.tasofro.net/touhou135/index.html
Cytuj
■推奨動作環境
OS : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
DirectX : DirectX9.0c以上
CPU : Intel Core i7 またはそれ相当のもの
メモリ : 2GB以上の搭載メモリ
ディスク空き容量:200MB以上(体験版)/1GB以上の空き容量
ビデオカード : DirectX9.0c、シェーダー2.0に対応したVRAM512MB以上のもの
(※オンボードグラフィックは動作保障対象外となります)
ディスプレイ : 1280×720の解像度を表示可能なもの
入力デバイス:キーボード・ゲームパッド

http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,14013.msg968094.html#msg968094
Cytuj
Aside from the announcement, Twilight Frontier has also updated the recommended system specs on their site. The only changes are:
CPU has been changed from "Intel Core2Duo 2.6GHz and above, or equivalent" to "Intel Core i7 or equivalent".
The hard drive space requirement has been changed to "200MB or above free disk space (trial version); 1GB or above free disk space".

Co tu się odpierdala?

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #229
No idea, ale na pewno gra nie będzie aż tak wymagająca.
Poza tym
>implikowanie że minimalne wymagania sprzętowe mają się jakkolwiek do rzeczywistości

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #230
U wot m8? U mnie na i5-2500k/8gb ram/GTX560Ti demka działają wspaniale. I to na Ubuntu.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #231
Na moim kaszlaku ledwo-ledwo chodzi, FPS jest chyba koło 20...
Nie podoba mi się to że Tasofro robi grę pod nowsze kompy. Chociaż z drugiej strony  Japonii rozwój technologiczny jest kapkę do przodu w stosunku do nas, i u nich pewnie coś takiego to norma.
Miejmy nadzieje że ZUN nie odpierniczy czegoś takiego z Touhou 14.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #232
Spoiler (pokaż/ukryj)

fake or what ?
hyh, nawet jeśli fake, to ładnie wygląda i jako fanowska postać może być, jak dla mnie :3

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #233
Polecam czytać komentarze do zdjęć na fejsbuku, to fejk.


Macie okładkę. Ponoć przedstawia jakąś roślinę, dziewczynkę i cień. Ja tam nic nie widzę xD
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2013, 12:32:31 przez fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #234
Well, po prostu się podnieciłem i tyle :3

A co do oficjalnej okładki...widzę ową "dziewczynkę", która na razie mi przypomina fire elementala, ale cóż...

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #235
Polecam czytać komentarze do zdjęć na fejsbuku, to fejk.


Macie okładkę. Ponoć przedstawia jakąś roślinę, dziewczynkę i cień. Ja tam nic nie widzę xD

Widzę Mokou xD

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #236
po przyjrzeniu się widzę dzwoneczki Kosuzu

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #237
Po przyjrzeniu się widzę bezkształtną masę. Wydaje mi się, że prawdziwy final boss pozostanie nieznany aż do premiery gry. ;p

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #238
Dzwoneczki to ja widzę, ale nic poza tym xD

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #239
żółta sylwetka. Dół wygląda jak nogi trzymane razem (jak na baczność) w szerokich spodniach takich jak ma Mokou. Góra to ogień i coś co wygląda jak długie włosy... jak u Mokou xD Nie mówię że to będzie ona bo to idiotycznie śmieszne ale to widzę póki co xD